Ozzy Osbourne'as atšaukė visas savo 2023 m. turo datas dėl besitęsiančios sveikatos kovos. Legendinis 74 metų rokeris praėjusią savaitę Instagram įraše su gerbėjais pasidalijo niokojančia žinia, paaiškindamas, kad 2023 m. avarijos metu patirta stuburo trauma neleidžia jam koncertuoti.

Grammy laureatas savo 5,3 milijono sekėjų skirtame pareiškime rašė: „Esu nuoširdžiai nusižeminęs dėl to, kaip visą šį laiką kantriai laikėte savo bilietus, bet ramia sąžine aš atėjau iki supratimo, kad aš fiziškai nepajėgiu surengti artėjančių Europos/JK turo datų, nes žinau, kad negaliu susitvarkyti su reikalingomis kelionėmis.”

Ozzy Osbourne'as oficialiai atšaukė visas 2023 m. turo datas

The Black Sabbath alum liūdnai pridūrė: „Niekada nebūčiau pagalvojęs, kad mano kelionių dienos taip būtų pasibaigusios“. Jis tęsė: „Mano komanda šiuo metu sugalvoja, kur galėčiau pasirodyti nekeldamas iš miesto į miestą ir iš šalies į šalį.

Pašėlęs traukinio hitų kūrėjas taip pat pabrėžė, kad bilietus gerbėjams bus galima grąžinti pirkimo vietoje, ir pažymėjo, kad nors jo dainavimo balsas yra „geras“, jis jaučia, kad po jo kūnas yra „fiziškai silpnas“. „trys operacijos, gydymas kamieninėmis ląstelėmis, nesibaigiantys fizinės terapijos seansai ir neseniai atliktas novatoriškas kibernikos (HAL) gydymas“.

Žinoma, Osbourne'as sulaukė tūkstančių palaikančių ir mylinčių gerbėjų komentarų, daugelis linkėjo sunkiojo metalo ikonai greito pasveikimo. „Siunčiu jums daug meilės ir palaikymo“, – rašė vienas vartotojas, o kitas pridūrė: „Pailsėk, Ozzy – daugelį metų dominavote metalo scenoje.Dabar atsipalaiduokite ir mėgaukitės išėjimu į pensiją.“

Osbourne'o negalavimų ir sveikatos mūšio istorija

Osbourne'as, kaip žino gerbėjai, per pastaruosius kelis dešimtmečius patyrė keletą fizinių negalavimų. 2003 m. dainos „Mama, aš grįžtu namo“ dainininkas pateko į keturračio avariją, per kurią jis vos nežuvo, kai jo keturratis apvirto ant jo, kai jis važinėjo po savo nuosavybę Londone. Tais pačiais metais Osbourne'ui buvo diagnozuota Parkinsono liga.

2023 m. „Paranojiškam“ chuliganui po blogo kritimo buvo atlikta operacija ir kaklo operacija, kuri, pasak jo, stipriai paveikė jo nervus. Interviu „The Observer“ „Geležinio žmogaus“ menininkas sakė: „Spausdamas stuburą, pajutau nervų skausmą“.

Osbourne'as pridūrė: „Niekada nebuvau girdėjęs apie nervų skausmą. Ar žinai, kai esi vaikas ir žaidi su sniegu, o tavo rankos labai šąla? Tada įeini ir užpili karšto vandens, ir jie pradeda šilti? Ir tau tie š altkrėtis? Ir ar skauda? Tai taip.“

Jo žmona Sharon Osbourne taip pat atsiliepė apie jo nugaros problemas, sakydama: „Varžtai atsilaisvino ir lūžo kaulas. Ir nuolaužos pateko po jo stuburu. Praėjusių metų birželį jam taip pat buvo atlikta „didelė“ operacija, anot 70 metų žmonos, kuri galėjo „nulemti likusį jo gyvenimą“.

Osbourne'as ir toliau kaupia tūkstančius padrąsinančių ir meilių komentarų iš gerbėjų ir kolegų muzikantų po jo pareiškimo. (Jauskitės geriau ir pailsėkite, Ozzy!)

Kategorija: