Jei ieškote geriausio būdo paryškinti savo grožį, vienas žingsnis yra suderinti plaukus ir makiažą, ypač akių makiažą. Tinkamų makiažo atspalvių pasirinkimas su plaukų spalva gali turėti didžiulį vaidmenį jūsų galutiniame įvaizdyje. Taip pat svarbu atsižvelgti į savo odos atspalvį renkantis jums tinkamą plaukų spalvą. Nesvarbu, ar turite šviesius, brunetus, raudonus ar juodus plaukus, pasirinkę tinkamą makiažą, kuris papildo jūsų plaukų spalvą, galite paryškinti geriausius veido bruožus. Panašiai, pasirinkus netinkamą akių makiažo spalvą pagal savo plaukų spalvą, gali atrodyti, kad tai nepatinka.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, koks akių makiažas labiausiai glosta jūsų plaukų spalvai, kalbėjomės su daktare Anna Chacon, sertifikuota dermatologe ir MyPsorasisTeam rašytoja. Ji sakė, kad kalbant apie šviesius, brunetus, raudonus ir juodus plaukus, yra įvairių akių makiažo atspalvių, kurie geriausiai tinka. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau!

Shutterstock

Šviesūs plaukai

"Nr. Taupo, neutralūs ir bronziniai tonai puikiai atrodo su šviesiais plaukais, sako Chaconas. Jei norite, kad akys atrodytų paprastai, kasdien, bet kurią iš šių spalvų tepkite ant visų vokų. Užtepkite žvilgančio bronzinio atspalvio dangtelių centre, kad atrodytumėte plačiomis akimis, jei norite papildomų blizgučių."

Shutterstock

Brunetės plaukai

"Kalbant apie brunetes, jūs, vaikinai, turite geriausią iš abiejų pasaulių. Chacon sako, kad beveik visi akių makiažo atspalviai komplimentuoja rudus plaukus. Bet kurioje spalvų rato vietoje dauguma brunečių puikiai atrodo vilkėdamos šiltai rudus, mokos, kavos ir šviesiai rudos spalvos akių šešėlius. Dauguma odos atspalvių, akių spalvų ir drabužių gali būti suderinti su šiais atspalviais, aiškina ji. Dauguma brunečių taip pat gerai atrodo su slyvų, levandų ir violetinių atspalvių akių šešėliais."

Shutterstock

Rauni plaukai ir imbieras

"Nr. Juodas pamušalas geriausiai atrodo moterims, turinčioms ryškių raudonų plaukų, pavyzdžiui, tamsių uogų ir vyšnių. Laikykitės rudo akių pieštuko, jei esate kaštoninės, varinės ar braškinės blondinės, nes juoda gali būti per ryškus kontrastas, sako Chaconas.O kalbant apie akių šešėlius, ji siūlo rožinius, tamsiai rudus ir persikinius atspalvius."

Shutterstock

Juodi plaukai

"Moterims su gražiais tamsiais plaukais, pavyzdžiui, Kendall Jenner, Chacon pažymi, kad geriausia akis paryškinti dūminiais atspalviais, tokiais kaip tamsiai mėlyna ir anglis. Ji sako, kad turėtumėte: Užtepkite anglies spalvos pieštuką išilgai viršutinės ir apatinės blakstienų linijos, kad sukurtumėte rūkstančias akis, o tada padenkite tamsiais akių šešėliais. Pastebėta!"

Shutterstock

Apatinė eilutė

Svarbu atsižvelgti į akių spalvą, odos atspalvį ir plaukų atspalvį bandant naują akių makiažą. Nors tai nebūtinai yra griežta taisyklė, jūsų plaukų spalva neabejotinai turi didelę reikšmę užtikrinant, kad jūsų makiažas derėtų su likusia jūsų apranga.

Kategorija: