Daugiau blogų naujienų Kanye Westui, nes pranešama, kad 45 metų Yeezy dizaineris yra tiriamas dėl tariamo užpuolimo ir baterijos po kivirčo, įvykusio kelyje važiuojant pas devynerių metų dukrą North West's. krepšinio rungtynės Los Andžele sausio 27 d.

Splash News

Kanye Westo ginčas su moterimi, kuri manė, kad jį seka

"Pasak TMZ, turinčio kai kurių incidento vaizdo įrašą, Eazy reperis manė, kad už jo važiuojantis automobilis sekė jį ir 27 metų naująją žmoną Biancą Censori (su kurią jis vedė praėjusį mėnesį!) jų visureigis, dėl kurio jis išlipo iš visureigio, kad susidurtų su jame esančiais žmonėmis."

"Vaizdo įraše matyti, kaip vairuotojo sėdynėje sėdinti moteris filmuoja „Pagirkite Dievą“ reperį, kuris, atrodo, skaito viduje esančius žmones sakydamas: „Nereikėjo manęs taip užbėgti“. Jei sakau stop, sustokite su savo fotoaparatais! Jį filmuojanti moteris gali išgirsti sakant, kad aš nebėgau, o tu – įžymybė! Tada galima pamatyti, kaip „Life of the Party“ reperis griebia moters telefoną, sulaužė jį ir meta į gatvę, o tada grįžta į savo automobilį ir nuvažiuoja."

" TMZ patvirtino, kad apie 16.30 val. į įvykio vietą atvyko Venturos apygardos šerifo departamento pareigūnai, kuriems buvo pateikti įvykio vaizdo įrašai, o moteris, kurios telefonas buvo paimtas ir sugadintas, taip pat pranešė apie įvykį asmeniškai. "

"Tuomet atrodė, kad Kanye atsistojo prieš paparacius, kurie taip pat nufilmavo visą incidentą, ir pasakė: „Nori, kad taip žaisčiau jūsų vaikų žaidimus? į kurį jie atsakė, kad jų gynyba – mūsų yra šimtas.Kanye pridūrė: Visi turi sustoti, kai matau savo vaikus. Jei man reikia pamatyti savo vaikus, tu negali manęs fotografuoti. Tai vadinama žmogaus teisėmis."

Splash News

Ankstesni Kanye Westo ginčai su fotografais

"Tai ne pirmas kartas, kai uragano reperis įsivėlė į konfliktus su fotografais. Dar 2015 m. Ye išsprendė civilinį ieškinį dėl 2013 m. liepos mėn. incidento, kuriame dalyvavo filmuotojas Danielis Ramosas, kai tariamai „Heaven and Hell“ reperis Los Andželo tarptautiniame oro uoste jį užpuolė ir bandė atimti iš jo fotoaparatą po to, kai jis paklausė Kanye, kodėl nekalbame su tavimi? dėl to jis susipyko."

Ramosas padavė West į teismą dėl užpuolimo, sumušimo, aplaidumo ir kišimosi į jo pilietines teises. Tikslios susitarimo detalės nežinomos, tačiau Westas atsiprašinėjo Ramoso, jam buvo liepta atlikti 250 valandų viešųjų darbų, lankyti 24 pykčio valdymo kursus ir sumokėti Ramosui už jo fotoaparatui padarytą žalą.

"Taip pat 2013 m. keturių vaikų tėtis buvo užfiksuotas, kaip LAX fotografavo fotoaparato objektyvus ir sako fotografams: Nenoriu, kad jokie paparacai kalbėtų su manimi ar su kuo nors pažįstamu. Sakyk, kad visi niekada nekalbėtų su niekuo, ką kas nors pažįsta. 2008 m. jis buvo suimtas (bet nebuvo apk altintas) už tai, kad buvo agresyvus fotografui Londone."

Kanye „Vedęs“ australas Yeezy architektūros dizaineris anksčiau šį mėnesį

Žinios apie naujausią Kanye užpuolimo tyrimą pasirodė praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai jis, kaip pranešama, privačioje ceremonijoje vedė 27 metų australų architektų dizainerę Bianca Censori, praėjus dviem mėnesiams po jo skyrybų su 42 metų Kim Kardashian. Santuoka su Censori, kuris Yeezy dirba nuo 2023 m., iš tikrųjų nėra oficiali, jei tikėsime pranešimais, nes „jaunavedžiai“ negavo santuokos liudijimo.

"Pora vis dar elgiasi kaip jaunavedžiai ir buvo pastebėta dėvi vestuvines juostas, kurios, š altinių teigimu, yra jų įsipareigojimo kartu simbolis, taip pat povestuvinę kelionę Amangiri, prabangiame kurorte, esančiame 600 akrų Jutos valstijoje. Didysis nacionalinių parkų ir paminklų ratas.Censori ir Westas taip pat buvo pastebėti kartu apsiperkant Balenciaga, nepaisant to, kad prekės ženklas nutraukė ryšius su juo po praeitų metų rasistinių ir antisemitinių komentarų."

Kategorija: