Dešimtojo dešimtmečio rezidentas / Y2K stiliaus ikona Dua Lipa vėl sugrįžta su dar vienu ankstyvu, bet kokio įkvėpimo įkvėptu vaizdu! „Levituojanti“ hitų kūrėja (27 m.) naujame „Instagram“ įraše, skirta 87,7 mln. sekėjų, apsivilko prašmatnų LBD iš Miu Miu 2023 m. pavasario/vasaros kolekcijos ir suporavo jį su rudu odiniu švarkeliu iš Italijos prabangių mados namų.

Dainininkė „Nepradėk dabar“ puikavosi savo ilgomis, dailingomis kojomis, pasitelkdama koketišką, šlaunis besileidžiančią suknelės kraštą. Apačioje ji pridėjo permatomas pėdkelnes, kad dar labiau pabrėžtų savo tonizuotą figūrą, o savo išvaizdą papildė kaštoniniais, iki blauzdos ilgio, su sagtimais jojimo batais.

Dua Lipa Channels Šimtmečio pradžios mada su Miu Miu LBD ir odine striuke

Nr. „Grammy“ laureatė dėvėjo savo ilgas, brunetes sukneles į neriją ir panaudojo ikonišką zigzago dalį.

Kalbant apie makiažą, Lipa išliko prie temos su nostalgiškais, žvilgančiais sidabriniais akių šešėliais, storu juodu kaklo apvadu akių pieštuku, spindinčiais skaistalais ant skruostikaulių ir šviesaus koralinio lūpdažio atspalvio.

Siekdama dar labiau apakinti, ateities nostalgijos menininkė pridėjo blizgančius auksinius žiedinius auskarus ir stambius sidabrinius žiedus, pozuodama ant atvirų gegnių jaukiame name.

Prie savo nuotraukų kolekcijos įrašo antraštės Lipa parašė: „Kaip kačiukas įstrigo ant medžio eeeee“ ir akimirksniu sulaukė milijonų mygtukų paspaudimų ir tūkstančių gerbėjų komentarų.

Gerbėjų reakcijos į Lipa's 90-Esque Ensemble

Natūralu, kad daugelis Lipos gerbėjų turėjo daug ką pasakyti apie jos retro išvaizdą, vienas pakomentavo po jos įrašu: „MAN REIKIA ŠIOS APRANGOS!!!“ ir kitas priduria: „Ši išvaizda yra viskas, kas Dua!“ Kažkas kitas sušuko ir parašė: „Patinka suknelė ir švarkas!“

Kiti perteikė savo mintis apie Lipos aprangą su širdies akimis, raudona širdele ir ugnies jaustukais – ir nuoširdžiai – negalėjome to pasakyti geriau.

Kategorija: