Sabrina Carpenter ką tik žiauriai paįvairino dvi populiarias tendencijas, pajudindama šiltą, permatomą LBD su matomomis juodo apatinio trikotažo detalėmis apačioje!

Įspūdingame „Instagram“ nuotraukų kolekcijos įraše, skirtame savo 28,3 mln. sekėjų, „Nonsense“ hitų kūrėja, 23 m., apsivilko permatomą, trumpomis rankovėmis, iki grindų siekiančią juodą suknelę su korseto formos kauliukais ant liemens. Carpenter dėvėjo žemo kirpimo liemenėlės viršų ir siaurus berniukiškus šortus po permatomu gabalu – demonstruodama savo išpuoselėtus pilvo raumenis ir dailią figūrą.

Sabrina Carpenter stulbina apranga, kurią sudaro dvi populiarios tendencijos: permatomos suknelės ir atviras apatinis trikotažas

The Emails I Can’t Send dainininkė dažnai pasipuošia XX amžiaus ir 90-ųjų įkvėpta puošyba, o šį ansamblį papildo storais juodais platforminiais batais. Serialo „Girl Meets World“ aktorė vilkėjo savo ilgas, banguotas, šviesiaplaukes kasas ir švelnius kutais, o jos stilius buvo nesenstantis pusiau aukštyn, pusiau žemyn.

Kalbant apie savo makiažą, „Fast Times“ dainininkė taip pat atidavė pagarbą ankstyviesiems vokų šešėliams su rausvais akių šešėliais, tankiomis blakstienomis, spindinčiais skaistalais ir blizgiu raudonu lūpdažio atspalviu. The Tall Girl alum dar labiau apakino savo aprangą kabančiais auskarais ir savo paskelbtose nuotraukose pozavo su žinomais draugais, įskaitant Addisoną Rae ir Dixie D'Amelio.

Carpenter parašė savo karuselės įrašą, „naujausius vaizdus“ ir sulaukė tūkstančių gerbėjų įvertinimų „Patinka“ ir komentarų, pagyrų jos rizikingą sportą.„Sabrina, tu esi be galo nuostabi“, – rašė vienas gerbėjas, o kitas pridūrė: „Esu apsėstas šios aprangos“. Kažkas kitas pakomentavo: „Norėčiau, kad man tai patiktų milijoną kartų“, o kitas gerbėjas atsakė: „Atrodai stulbinamai!“

| @SabrinaAnnLynn Instagrame:

„naujausi vaizdai“ pic.twitter.com/7PgMTizanb

- Sabrina Carpenter visos naujienos (@SCANews_) 2023 m. sausio 12 d.

Sabrina Carpenter praneša apie Europos el. laiškų, kurių negaliu išsiųsti, apžvalgą Instagrame

Negalite atsigauti nuo Carpenter stiliaus ir madingų „TikTok“ muzikos hitų? Šiais metais galite sugauti ją kelyje, nes muzikantas stos į šias artimiausias turo stoteles:

Kalbant apie gerbėjus Europoje ir JK, Carpenter taip pat neseniai paskelbė šias artėjančias datas:

Negaliu laukti!

Kategorija: