Kalbant apie sveikus pusryčius, jogurtas yra vienas geriausių variantų. Jis pripildytas probiotikų, kad palaikytų sveiką žarnyno mikrobiomą, jame yra daug b altymų ir jis gali palaikyti sveiką svorio metimą. Kitas nuostabus šio maisto dalykas yra tai, kad jis suteikia galimybę praktiškai bet kokiam papildymui, kurio tik širdis geidžia. Tačiau kai kurie ingredientai yra sveikesni už kitus. Nors tikriausiai geriausia neapkrauti, pavyzdžiui, rytinio jogurto dubenėlio šokolado drožlėmis, tikrai yra puikių, sveikų variantų, kurie gali pakelti jūsų pusryčius į kitą lygį.Tiesą sakant, yra vienas skanus jogurto užpilas, kuriuo ekspertai prisiekia užkirsti kelią uždegimui: mėlynės.

Kalbėjomės su „Balance One“ dietologe Trista Best, norėdami sužinoti daugiau apie šio daug skaidulų turinčio vaisiaus pridėjimo į jogurtą naudą sveikatai. Ji papasakojo, kad skaidulos, vitaminas C ir kt. gali padėti išvengti uždegimo ir mėgautis skaniu skanėstu. Žemiau rasite visą jos įžvalgą!

SKAITYTI DAUGIAU:

Ekspertai sako, kad tai yra geriausias supermaistas, kuriuo galima užkandžiauti norint numesti svorio

Slapti privalumai sveikatai valgyti uogas kiekvieną rytą virš 40 metų

Mitybos specialistė kasdien dalijasi geriausiais vaisiais, kad sudegintų pilvo riebalus

Tai geriausias rytinis jogurtas svorio metimui virš 40 metų, sako mitybos specialistai

Shutterstock

Mėlynės

Uogas galima mėgti labai daug: jos skanios, jose gausu skaidulų, jos yra puikus užkandis ir vienos arba puikus ingredientas įvairiuose receptuose – be to, jos yra skanios. priešuždegiminis jogurto užpilas.Mėlynėse ypač gausu antioksidantų ir jos turi daug naudos sveikatai, ypač kai reikia sumažinti uždegimą.

„Mėlynės yra daug maistinių medžiagų, o tai reiškia, kad jose mažai kalorijų ir daug maistinių medžiagų“, – pasakoja Bestas, nurodydamas, kad „tik viename puodelyje mėlynių yra 4 gramai skaidulų ir beveik 25 % RDI. vitamino C." Neįtikėtina!

Ji paaiškina, kad šios uogos turi daug priešuždegiminių savybių dėl didelio skaidulų kiekio. „Didelis skaidulų kiekis padeda pašalinti iš organizmo toksinus ir palaiko reguliarų žarnyno darbą, o tai mažina uždegimą ir svorį“, – sako ji. Tačiau vitaminas C taip pat padeda: „Turbūt savaime suprantama, kad vitamino C kiekis yra puikus imuniteto sveikatai, bet taip pat veikia kaip antioksidantas, pašalinantis toksinus iš organizmo.“

Shutterstock

Ir kai valgysite maistą, kuris gali padėti atsikratyti visų tų toksinų ir sumažinti uždegimą iki minimumo, galite pastebėti daugybę naudos jūsų savijautai.„Šis toksinų pašalinimas yra naudingas bendrai sveikatai, nes užkerta kelią ląstelių pažeidimams, dėl kurių atsiranda lėtinių ligų, tokių kaip vėžys ir nutukimas“, – geriausi sąrašai.

Taip pat verta paminėti, kad mėlynės turi žemą glikemijos indeksą, o tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl to, kad jos padidins cukraus kiekį kraujyje, kaip kai kurie kiti saldūs jogurto užpilai, o tai gali sukelti daugybę sveikatos problemų. laikas. Apskritai tokios uogos (ir daugelis kitų vaisių) puikiai papildo jūsų rytinį jogurtą. Tačiau Best pažymi, kad jais galite mėgautis ir daugeliu kitų būdų. „Kadangi mėlynes galima valgyti vienas, kaip užpilą, kaip ingredientą, šviežias ar šaldytas, jas nesunku integruoti į beveik bet kokį mitybos modelį“, – apibendrina ji.

Tikrai dėsime jų į savo jogurtą ir beveik viską, ką galime papildyti!

Kategorija: