Reese Witherspoon pasipuošė romantiška, juosmenį pabrėžiančia raudona suknele, norėdama reklamuoti būsimą „Netflix“ filmą „Your Place Or Mine“. „Rom-com“ karalienė ir stiliaus ikona, 46 m., spindėjo ilgomis rankovėmis, rausvai raudonoje Celine dalyje su flirtuojančia šlaunis besileidžiančia krašteliu.

Suknelė buvo užsegama, su apykakle iškirpte, o Oskaro laureatas prie jos priderino tamsiai rudus Christian Louboutin aukštakulnius. Witherspoon pasidalijo savo išvaizdos nuotraukomis ir vaizdo įrašais dviejuose „Instagram“ įrašuose, skirtuose 28,8 mln. sekėjų, ir, žinoma, jiems neužteko.

Reese Witherspoon yra ugningos raudonos Celine suknelės vizija

The Big Little Lies aktorė pridėjo prašmatnių juodų katės akių atspalvių, kad dar labiau apaktų savo ansamblį, ir sužibėjo sluoksniuotais, blizgančiais sidabriniais karoliais ir puošniais, kabančiais auskarais. Witherspoon vilkėjo savo ilgas šviesiaplaukes, išsiskirstė centre ir puošė elegantiškas, laisvas bangas renginiui ir pozavo saulėtame balkone, pažymėdamas savo žavingą komandą.

Pirmajame savo įrašo antraštėje Legally Blonde piktograma parašė: „Ruošiasi reklamuoti savo PIRMOJĮ @netflix filmą. Žinoma, aš nešiojau „Netflix RED“. „Walk the Line“ žvaigždė pasirinko subtilų dūminių akių įvaizdį su sidabriniais akių šešėliais, tankiomis blakstienomis, rausvais skaistalais ant skruostikaulių ir blizgia rožine lūpa. Ji parašė savo antrąjį įrašą: „Vieną minutę pajutau tą Kali saulę“.

Būsimame romėnų filme „Tavo vieta arba mano“ Witherspoon vaizduoja moterį, vardu Debbie, kuri keičiasi namais su savo geriausiu draugu, niujorkiete Peteriu (vaidina kolegos meilės filmų veteranas Ashtonas Kutcheris), kuri siūlo rūpintis savo paaugliu sūnumi, kai ji siekia savo svajonių Los Andžele.

Filmą režisavo Aline Brosh McKenna, parašiusi „Velnias dėvi Prada“ ir 27 sukneles (suteikia mums idėją, kad šie du personažai gali atrodyti geriau kartu, o ne atskirai, bet mes turėsime pamatyti! ) Pažymėkite savo kalendorius, kai transliacijos paslaugoje bus rodoma jo premjera būtent prieš Valentino dieną vasario 10 d.

Gerbėjų reakcijos į ryškią raudoną Witherspoon išvaizdą

Vienas vartotojas Witherspoon komentarų skiltyje pažymėjo, kad jos ansamblis „dovanoja Valentino dienos piktogramą“, o kitas sušuko, rašydamas: „Raudona dar niekada neatrodė taip gerai! Kažkas kitas pridūrė: „Tu atrodai nuostabiai (kaip įprasta)! Labai laukiu šio filmo!“ Vienas kitas gerbėjas pakomentavo, kad Witherspoon yra „visada toks išskirtinis“ raudonai, ir mes turime sutikti.

Kategorija: