Atrodo, kad pastaruoju metu viskas brangsta. Nuo greito maisto infliacijos iki sparčiai augančių kiaušinių kainų – pastaruoju metu visi turėjome išleisti šiek tiek daugiau pinigų maistui – tą patį galima pasakyti apie visus mūsų mėnesinius abonementus, įskaitant Amazon Prime, kuris padidino savo kainą nuo 12,99 USD iki 14,99 USD. 2023 m. Dabar įmonė atsikrato dar vienos privilegijos, kuri dar labiau padidins narių sąskaitas už maisto produktus; jie ims mokestį už Amazon Fresh pristatymo užsakymus, kurių kaina yra mažesnė nei 150 USD.

Whole Foods pasiekė susitarimą su darbuotojais dėl jų įrašymo be sutikimo

Kokia yra geriausia savaitės diena apsipirkti pas Trader Joe's?

Ką tik gavau tai iš @amazon Prime. Be to, kad atleis daugiau nei 10 000 darbuotojų, jie ims mokėti už naudojimąsi savo bakalėjos prekių pristatymo paslauga, kuri tariamai jau buvo įtraukta į nario mokestį. „Amazon“ dar sumažino vadovų atlyginimus? Hm? pic.twitter.com/JUJKSEgZsi

- Keithas Goode'as (@keithgoode) 2023 m. sausio 27 d.

Amazon Prime prideda mokestį už bakalėjos prekių užsakymus

Taip; Nors Prime nariai šiuo metu gali mėgautis nemokamu bakalėjos pristatymu, mėnesio pabaigoje tai bus praeitis. Nuo vasario 28 d. už visus bakalėjos užsakymus, kurių suma mažesnė nei 150 USD, bus taikomas mokestis.

Užsakymui nuo 100 USD iki 150 USD bus taikomas mažiausias 3,95 USD mokestis. Už viską nuo 50 iki 100 USD bus taikomas 6,95 USD mokestis. Ir jei planuojate išleisti mažiau nei 50 USD bakalėjos užsakymui, turėsite sumokėti didžiulius 9 USD.95. Tačiau „Amazon“ taip pat siūlo galimybę pasirinkti šešių valandų pristatymo laikotarpį, o ne įprastą dviejų valandų laikotarpį, todėl nariai gali sutaupyti šiek tiek pinigų mokesčiams.

Amazon atstovas spaudai JAV Sun sakė, kad šie paslaugų mokesčiai yra skirti „padėti išlaikyti žemas kainas mūsų internetinėse ir fizinėse parduotuvėse, nes mes geriau padengiame maisto prekių pristatymo išlaidas ir toliau galime pasiūlyti nuoseklų, greitą ir aukštą - Kokybiško pristatymo patirtis. Tačiau klientai tikrai nėra patenkinti.

Oho, @AmazonFresh dabar ima pristatymo mokestį už mažesnius nei 150 USD užsakymus. Ir parduotuvė negerbia savo reklaminių pristatymo kainų. Iki šiol „Amazon“ padidino „Prime“ kainą, panaikino labdaros įnašus ir retai pristato kitą dieną. Kodėl aš moku už Prime?

- Rieva Lesonsky (@Rieva) 2023 m. sausio 27 d.

Klientai reaguoja į Amazon bakalėjos mokesčius

Nuo tada, kai „Amazon“ naujienas apie naujus pristatymo mokesčius klientams paskelbė el. paštu, nariai socialinėje žiniasklaidoje aiškiai išreiškė savo nusivylimą.

„Oho, @AmazonFresh dabar ima pristatymo mokestį už mažesnius nei 150 USD užsakymus“, – rašė vienas socialiniame tinkle „Twitter“. „Ir parduotuvė negerbia savo reklaminių pristatymo kainų. Iki šiol „Amazon“ padidino „Prime“ kainą, panaikino labdaros įnašus ir retai pristato kitą dieną. Kodėl aš moku už „Prime“?“

Daugelis užduoda tą patį klausimą. „Aš tikrai noriu, kad kas nors man daugiau paaiškintų @amazon prime pranašumus? Whole Foods pristatymas 10 USD, Fresh dabar mokamas, niekas nepristato per 2 dienas – kam už tai mokėti? parašė vienas „Twitter“ naudotojas.

„Vienintelė priežastis, kodėl turiu „Amazon Prime“, yra maisto prekių pristatymas. Bet su aptarnavimo mokesčiu mažiau nei 150 USD. Na, man nereikia pirminio“, – pareiškė kitas.

@amazon @AmazonFresh mokame už didėjančius pagrindinius mokesčius, bet dabar pridedate PRISTATYMO MOKESČIUS? Ar tu JUOKUOSI MAN?! Tai „nepadeda išlaikyti žemų kainų“. Pusė mano užsakytų prekių pasibaigė arba susiformavo per kelias dienas. O jūs norite, kad mokėčiau papildomus mokesčius už pūvantį maistą?! ShameOnYou Amazon nuotrauka.twitter.com/ir1kQMmVH3

- Maryam (@SillygirlM) 2023 m. sausio 27 d.

Kai kurie taip pat nurodo klaidingus šių mokesčių motyvus: „Mokame už didėjančius pagrindinius mokesčius, bet dabar pridedate PRISTATYMO MOKESČIUS? Ar tu JUOKUOSI MAN?! Tai „nepadeda išlaikyti žemų kainų“. Pusė mano užsakytų prekių pasibaigė arba susiformavo per kelias dienas. O jūs norite, kad mokėčiau papildomus mokesčius už pūvantį maistą?! ShameOnYou Amazon“, – priekaištavo narys.

Apibendrinant, atrodo, kad klientai pavargo – ir daugelis jau ryžtasi visiškai atšaukti savo prenumeratas. „Sudie @Amazon Prime. Padidintos „Prime“ narystės išlaidos ir dabar 9,95 USD @AmazonFresh pristatymo mokestis? Ne“, – kažkas parašė „Twitter“.

Laimei, yra ir kitų variantų, susijusių su bakalėjos prekių pristatymo paslaugomis. Pavyzdžiui, „Walmart+“ siūlo nemokamą pristatymą ir nemokamą pristatymą be minimumo. Tai taip pat pigiau nei „Amazon Prime“ narystė – 12,95 USD per mėnesį.

Ką manote? Ar atšauksite „Prime“ narystę ir pereisite prie „Walmart“, ar kainos pokyčiai priimtini? Praneškite mums komentaruose!

Kategorija: