Šis įrašas buvo atnaujintas 01/30/23 nuo pradinės išleidimo datos, kad atspindėtų naujas nuotraukas, kuriomis Gigi Hadid pasidalijo socialinėje žiniasklaidoje.

Nors Gigi Hadid dažnai atsiduria dėmesio centre dėl savo nuostabios išvaizdos ir nepriekaištingo stiliaus, ji saugo savo gyvenimo detales, ypač susijusias su savo kūdikiu, kuriuo dalijasi su buvusiu partneriu Zaynu Maliku. didžioji dalis).

Tiesą sakant, ji savo šeimyninį gyvenimą taip tylėjo, kad mes nežinojome jos dukters vardo (Khai – labai miela!) iki keturių mėnesių po jos gimimo.

2023 m. Hadid paprašė spaudos ir gerbėjų gerbti jos mažos mergaitės privatumą.„Jūs žinote, kad mes niekada sąmoningai nesidalinome savo dukros veidu socialinėje žiniasklaidoje“, – sakė žvaigždė. „Mūsų troškimas, kad sulaukusi pilnametystės ji galėtų pasirinkti, kaip dalintis savimi su pasauliu, ir kad ji galėtų gyventi kuo įprastesnę vaikystę, nesijaudindama dėl viešo įvaizdžio, kurio ji nepasirinko.“

Tačiau gerbėjams pasiseka karts nuo karto užmesti akį į žavingą Hadid mergaitę, kai modelis Instagram tinkle skelbia retas mielas mamos ir dukros akimirkas. Nors jos vaiko veidas nuotraukose dažniausiai slepiamas, esame tikri, kad ji tokia pat žavinga, kaip ir jos tėvai buvo tokio amžiaus.

Pažiūrėkite keletą retų kūdikio Khai nuotraukų, įskaitant naujausią Tėvo dienos garbei!

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Gigi Hadid Access (@gigihadidaccess)

Sekmadienį, birželio 19 d., Gigi pradėjo savo „Instagram“ istorijas, kad pagerbtų savo tėvą arba „babą“, Mohamedą Hadidą ir „Khai's babą“, dar žinomą kaip buvęs Zaynas Malikas.

Nuotraukų seriją nuo tada iš naujo paskelbė Gigi Hadid gerbėjų paskyros (kurie tikėjosi poros susijungimo). Saldžioje šventės pagerbimo metu supermodelis pasidalijo nuotrauka, kurioje jos buvęs partneris žaidžia ant grindų su jų vienerių metų dukra Khai Hadid Malik. Žavinga!

Atrodo, palaidodama ginčytino poros išsiskyrimo 2023 m. spalį kirvį, Gigi socialinėje žiniasklaidoje palinkėjo buvusiajai laimingos Tėvo dienos. Ar tiems, kurie tikisi vėl susiburti, tai vadiname kūdikio žingsneliais!

Instagram.com/gigihadid

Pastaruoju metu Hadid Instagram sekėjai galėjo susipažinti su Khai modelio istorija, kuri buvo paskelbta Donatella Versace gimtadienio garbei.

Hadid paskelbė nuotrauką, kurioje garsioji mados kūrėja pasilenkia pasikalbėti su žavia rožine apranga (taip stilinga!) vilkinčia Khai.Mums patinka ryšys, kurį dizaineris užmezgė su Hadid dukra! Kaip įprasta, vaiko veidas nėra visiškai matomas, bet galime pasakyti, kad ji yra žavinga!

"Su gimtadieniu mano Tauro karalienei, pagerbdama Versace pirmoje skaidrėje rašė Hadid. Linkiu jums geriausio šiais metais."

"Khai ir dizainerio nuotraukoje Hadid parašė ir žymiausią tetą. Mes mylime tave daug matėme. Oi! Taip miela!"

Instagram.com/gigihadid

"Štai dar viena nuotrauka, kurią Hadid paskelbė Instagram, kai Khai dar buvo mažytis. Ji burba saulę, paveikslėlis parašyta. Galima sakyti, kad modelis visiškai įsimylėjo savo naują mamos vaidmenį!"

Ir nieko nuostabaus, jos kūdikis buvo aprengtas paprastu ir stilingu drabužiu (dėl jos garsiai madingos šeimos), mūvėjo b altą viršutinę dalį, antblauzdžius ir garstyčių spalvos kojines.

Teisybės dėlei, šioje nuotraukoje vis dar nematote Gigi kūdikio, tačiau tai viena ryškiausių iki šiol matytų šios gražuolės nuotraukų.

Instagram.com/gigihadid

Gigi ir Zayn taip pat paskelbė šventinę Helovino nuotrauką su savo dukra, kuri buvo žavingai apsirengusi kaip Hulkas, tačiau jie tikslingai kažką padėjo jai prieš veidą.

Instagram.com/gigihadid

Gigi ir Zayn taip pat pasidalijo savo kūdikio nuotraukomis, kai ji gimė pirmą kartą, nors jose matosi tik mažytė rankytė.

Remiantis keliomis mūsų matytomis nuotraukomis, galima sakyti, kad jų dukra jau paaugo. Galbūt vieną dieną ji bus pakankamai aukšta, kad galėtų modeliuoti kaip jos mama ir teta!

Splash/Shutterstock

Atsižvelgiant į tai, kad lauke yra tik kelios Gigi kūdikio nuotraukos ir nė vienoje iš jų nėra ką nors atpažinti, tikrai atrodo, kad Gigi ir Zayn susitarė, kad dukters išvaizda būtų privati (bent jau kol kas).

Tai gana populiarus žingsnis Holivude, kur A sąrašo dalyviai dažnai nusprendžia neleisti savo vaikams dėmesio.

Nors mes vis dar laukiame, kaip tiksliai atrodo jų kūdikis, esame tikri, kad ji miela. Ir mes džiaugiamės, kad Gigi ir toliau dalinsis daugiau nuotraukų, kai Khai užaugs.

Instagram.com/gigihadid

Gigi Hadid dalijasi savo dukters Khai nuotraukomis atostogų paplūdimyje

"Atrodo, kad Hadid prireikė šiek tiek pertraukos po trumpo romano su aktoriumi Leonardo DiCaprio (48 m.), todėl ji su dukra išvyko atostogauti paplūdimyje. Ji savo gerbėjams dar kartą pažvelgė į savo mergaitę jų pabėgimo metu. Penktadienį, sausio 20 d., „Instagram“ tinkle dalindamasi paplūdimio nuotraukomis, modelis, tapusi mama, 27 m., parašė įrašo antraštę ir sakė, kad naujus metus šventė su kriauklių jaustukais."

"Pirmoje nuotraukoje Hadid pavaizduota ant kelių smėlyje su uogų spalvos bikiniu ir spalvingais šortais, o po parašymo mama (myli) Khai su širdelės jaustukais smėlyje.Kita nuotrauka – stambi nespalvota nuotrauka iš užpakalio, kurioje Hadid pavaizduota su 2 metų dukra ant pečių. Trečioje nuotraukoje Hadid pavaizduota besišypsanti paplūdimyje, einanti link savo mažylio, kurio ranka matoma kadro pakraštyje."

"Komentarai buvo kupini meilės Hadid ir jos dukrai. Jos tėvas Mohamedas Hadidas (74 m.) pakomentavo „Gražiausios merginos“. Modelio gerbėjai rašė: „Tokia velniškai brangi, tu esi gera mama, su širdies jaustukais, o vienas gerbėjas atkreipė dėmesį, kad omg (Khai) tampa toks didelis! Kitas gerbėjas rašė: Geriausias būdas praleisti naujus metus!"

"2023 m. interviu leidiniui Sunday Today Hadid papasakojo, kad Khai buvo užsiėmęs siekdamas vaikystės etapų. Manau, kad ji yra genijus, sakė ji interviu. Bet manau, kad taip visi sako apie savo vaiką. Tai labai smagu. Kuo daugiau ji kalba, supranta ir prisimena, darosi vis smagiau. Ir ji yra palaima. Ji tokia judri, nuo tokio ankstyvo ryto. Toks mobilus. Šokinėja nuo daiktų.Labai drąsu, o tai puiku, bet žinai. Hadidas taip pat pridūrė, kad ji ir jos dvejų metų dukra mokėsi atsargiai daryti pavojingus dalykus. Mes visiškai suprantame jos požiūrį į privatumą, kai kalbama apie dukrą!"

Kategorija: