Emily Ratajkowski ir toliau puikuojasi savo supermodelio kūnu! Praėjusį mėnesį Niujorko gatvėse apnuoginusi savo absus su mažučiu kirpčiuku, 31 metų „My Body“ autorė pademonstravo dar daugiau odos – šį kartą dėl žandikaulių atmušančios „Versace“ suknelės be nugaros. – „TikTok“ ir „Instagram“ bendriname vaizdo įraše, kuris pasirodė nufilmavus „Versace“ 2023 m. pavasario/vasaros reklamos kampaniją!

Instagram.com/emrata

Emily Ratajkowski Rocks Slinky Versace suknelė be nugarų

The High Low su EmRata tinklalaidės vedėja pavertė šaligatvį savo asmeniniu podiumu – kaip ji taip dažnai daro – ir nusileido gatve vilkėdama Barbiecore karštai rožinę iki grindų „Versace“ suknelę su seksualia šlaunimis. nugara ir gilia nugara.

Suknelės be nugarų neabejotinai yra viena didžiausių šiuo metu odą atidengiančių tendencijų, kaip įrodė Hailey Bieber, Naujųjų metų išvakarėse pasipuošusi stulbinančia Mugler suknele su iškirptėmis, ir Kylie Jenner, vilkėjusi pagal užsakymą be nugaros. Loewe suknelė per žvaigždžių „Baby2Baby Gala“ dar lapkritį ir vintažinė 2001 m. Alaïa suknelė per Padėkos dieną.

"Naujai vienišą modelį filmavimo užkulisiuose papildė jos 22 mėnesių sūnus Sylvesteris Apollo Bear, kurį ji dalijasi su dabartiniu buvusiu vyru Sebastianu Bearu McClardu, kuris taip pat buvo pasipuošęs. „Versace“ nuo galvos iki kojų, taip pat kai kurie žavūs rožiniai „Crocs“. Ypatingiausia šio filmavimo dalis buvo Sly filmavimo aikštelėje su manimi, Emily parašė vaizdo įrašą Instagrame, į kurį Donatella Versace atsakė: O Sly yra pats mieliausias!!! Oi!"

Emily Ratajkowski vaidina Versace SS23 reklamos kampaniją

Nr. Šifoninė tamsiai orchidėjų violetinė suknelė kartu su plačiomis kelnėmis ir purpuriniu bei auksiniu Greca Goddess maišeliu.Kitame paveikslėlyje ji matoma, vilkinti juodą vieneilį švarką, dėvimą ant juodos odinės apyrankės ir prie derančių žemai prigludusias kelnes su džinsinio audinio ir metalo detalėmis bei juodos ir auksinės spalvos Greca Goddess krepšį.

"Modelis teigė, kad pozavimas Versace visada buvo jos svajonė, ir kai kurių kampanijos vaizdų Instagram įraše parašė: „Tikrai nėra žodžių. Ačiū @donatella_versace už šią neįtikėtiną garbę. Būti @versace veidu visada buvo mano svajonė, todėl filmavimo aikštelėje turėjau nuolat spausti save, kad įsitikinčiau, ar tikrai ten esu!"

"Ji toliau pasakė: @donatella_versace tu esi nuostabi draugė ir man labai pasisekė, kad tave pažįstu ir dirbu su tavimi, į ką Donatella atsakė: Emily, tu esi nepriekaištinga ir aš tave myliu!! Man buvo geriausia diena, kai filmavau šią kampaniją su jumis, o po to sekė purpurinės širdelės jaustukas. Oho!"

Kategorija: