Artėjant Valentino dienai, jei ieškote romantiško ir seksualaus filmo, kurį galėtumėte žiūrėti su savo partneriu, žiūrėkite tik būsimą Salmos Hayek filmą „Magic Mike's Last Dance“, tęsinį „Magic Mike“ franšizė. Vien iš anonso išvaizdos Hayekas ir Channingas Tatumas (42 m.) kaitins kino teatrus visoje Amerikoje. Hayek pavogė pasirodymą anonse vilkėdama šilkinį rožinį kombinezoną, o gerbėjai tikina, kad ji atrodo kaip niekad jauna ir nė dienos nepaseno. 56-erių aktorė savo „Instagram“ tinkle pasidalijo anonsu, kuris erzino seksualų poros miegamojo sceną.Ir gerbėjams patinka, kad filme vyresnė moteris sujungiama su jaunesniu meilės pomėgiu, tačiau tai nėra pagrindinė filmo esmė.

Salma Hayek ir Channingas Tatumas nubloškė mus filmo „Magic Mike's Last Dance“ anonsas

2023 m. spalio mėn. buvo paskelbta, kad Hayekas prisijungė prie Magic Mike pasaulio tęsinyje. Praėjusį mėnesį „Eternals“ aktorė per podcast'ą PEOPLE Every Day sakė, kad yra labai laiminga galėdama dalyvauti paskutinėje „Magic Mike“ dalyje ir dievino galimybę vaidinti priešais pagrindinį Tatumą.

Nesunku pastebėti, kad Hayeko ir Tatumo chemija iššoka iš ekrano. „Mano svajonės išsipildymas dirbti su (režisierius Steven Soderbergh) ir Channingu, kurie negali būti gražesni ir šaunesni, žinote? Hayekas šmaikštavo apie darbą su Soderberghu ir Tatum, kuris, kaip pranešama, susitikinėja su Zoë Kravitz (34). „Jis nuostabus. Ir mes tikrai gerai sutarėme. Tai buvo tikrai įdomus darbas, ir manau, kad iš tikrųjų susiradau gerų draugų.”

„Stiprios scenos buvo sudėtingos, linksmos ir techniškos“, – premjeroje ŽMONĖS sakė Hayekas. „Iš pradžių tai mane išgąsdino, bet su Channingu (Tatumu) smagu dirbti. Jis kantrus ir turi puikų humoro jausmą.“

„Vaidinu stiprią moterį“, – apie vaidmenį filme „Magic Mike's Last Dance“ savo „Puss in Boots“ aktoriui Antonio Banderasui (62 m.) pasakė Hayek. Jos veikėjo vardas yra Maxandra Mendoza, socialistė, kuri yra susijusi su Mike'u Lane'u. „Žinote, kokia buvo mano diena į biurą? Tiesiog sėdėčiau ir žiūrėčiau, kaip 12 vyrų pusnuogiai šoka ir daro piruetus. Ir aš turiu jiems vadovauti“, – tęsė Hayekas.

Banderasas tada juokavo sakydamas: „Vargšė mergina“ ir pasakė, kad norėtų filme padaryti epizodinį vaidmenį. „Jis būtų turėjęs. Jis būtų juos sugėdinęs“, – apie savo kolegą Banderasą pridūrė Hayek. "Jis tikrai geras šokėjas, Antonio."

Anonse Tatumo personažas Mike'as parodo Hayeko personažui, ką jis iš tikrųjų daro, ir prasideda jausmingas šokis. „Tai labai sudėtinga fiziškai“, – sakė Hayekas interviu „Entertainment Tonight“. "Dieve mano. Jūs tiesiog laukite, kol pamatysite. Tai tiesiog sudėtinga.“

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Gerbėjai reaguoja į Salmą Hayek filmo „Magic Mike's Last Dance“ anonsas

Ir, žinoma, gerbėjai buvo apsėsti dėl Hayeko pasirodymo naujajame blokbasteryje. „Salma Hayek ATRODO NUOSTABIAI! vienas žmogus pakomentavo, o kitas pasakė: „Tu vis dar atrodai LABAI jaunas“. Mes sutinkame!

Daugelis gerbėjų taip pat atkreipė dėmesį į tai, kaip paguodžiau buvo matyti vyresnę aktorę prieš Tatumo personažą: „Džiaugiuosi, kad pagrindine ponia pasirinkote vyresnę moterį, tokią kaip Salma Hayek“, – vaizdo įrašą komentavo vienas gerbėjas. . „Man patinka, kaip Salma sako esanti nustebusi, kaip jos karjera užsidegė penkiasdešimties metų amžiaus, kai ji manė, kad ji smuks. Mergina, tu čia puikiai atrodai 55-erių. Nekantrauju tai pažiūrėti!" gerbėjas pakomentavo, o kitas parašė: „Salma verčia mane patikėti, kad moteris gali turėti ką tik nori ir kada nori“

Visi gerbėjai atrodo labai susijaudinę žiūrėdami serialą „Magic Mike's Last Dance“, kai jis pasirodys.„Aš eisiu pažiūrėti Salmos Hayek. Ji visada norėjo sukurti panašų filmą, ir tai jai toks pat aistros projektas, kaip ir Channingui“, – vaizdo įrašą komentavo gerbėjas.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Salma Hayek stulbina permatoma tinkline suknele „Magic Mike'o paskutinio šokio“ premjeroje

Hayeko vaidmenį filme „Magic Mike's Last Dance“ iš pradžių turėjo atlikti 50 metų Thandiwe'as Newtonas. Tačiau „Westworld“ žvaigždė išvyko „spręsti šeimos reikalų“, anksčiau 2023 m. sakė „Warner Bros.“ atstovas.

Filme „Magic Mike's Last Dance“ taip pat vaidina Ayub Khan Din, Jemelia George, Juliette Motamed, Vicki Pepperdine, Gavin Spokes, Caitlin Gerard, Christopher Bencomo ir Nas Ganev. Numatoma, kad filmas bus rodomas kino teatruose nuo 2023 m. vasario 10 d. Praėjusią savaitę sausio 25 d. įvykusi filmo premjera, o Hayek pasirinkta apranga sukrėtė daug žmonių, įskaitant jos kolegę.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Aktorė šiek tiek pademonstravo odą per premjerą Regal South Beach kino teatre Majamyje. Ji pasipuošė stulbinančia gėlėmis puošta tinkline suknele ilgomis rankovėmis, kuri visiškai atidengė jos juodą liemenėlę ir apatinius. Skaičius taip pat parodė jos neįtikėtiną figūrą. „House of Gucci“ žvaigždė papuošta žalia rankine, pora auksinių platforminių sandalų ir vėrinių bei apyrankių kolekcija. Hayek sušukavo plaukus aukšta uodega. Vieno vaiko mama, ištekėjusi už prancūzų milijardieriaus François-Henri Pinault, su savo permatoma suknele išryškino kiekvieną išlinkimą – ir mums tai patinka!

Kategorija: