Daržovės yra vienas iš sveikiausių maisto produktų, kuriuos reikia įtraukti į kiekvieną dietą. Jie suteikia vitaminų, mineralų ir sudėtingų angliavandenių. Daržovės yra neabejotinai naudingos bet kokiam dietos planui, jei stengiatės numesti svorio, nes jose mažai kalorijų. Daržovės ne tik gali paskatinti svorio metimą, bet ir būti naudingos mažinant pilvo pūtimą ir uždegimą, dėl kurio skrandis gali suplokštėti. Įtemptas, išsiplėtęs skrandis gali būti neįtikėtinai nepatogus, ypač moterims, vyresnėms nei 40 metų. Pasak sveikatos ekspertų, valgydami tam tikras daržoves galite žymiai palengvėti nuo stipraus pilvo pūtimo.

Siekdami sumažinti kai kurias iš geriausių žiemos daržovių, kad pilvas būtų plokštesnis, kalbėjomės su holistine gydytoja Sony Sherpa, medicinos mokslų daktare iš Nature's Rise, mitybos specialiste ir Candida dietos kūrėja Lisa Richards, dr. Nancy. Lin, PhD, holistinės mitybos specialistė ir XPRO, skirta YogaSix GO, ir Michele Canon, mitybos specialistė XPRO, skirta STRIDE GO. Jie sakė, kad šparagai, burokėliai ir špinatai turi daug skaidulų, kurios gali padėti nuo pilvo pūtimo. plokštesnis pilvas. Sužinokite daugiau žemiau!

Shutterstock

Šparagai

"Šparagų puodelyje yra 2,8 g skaidulų ir 2,9 g b altymų. Tai neįtikėtinai turtingas maistinių medžiagų pasirinkimas, kurį reikia reguliariai vartoti šią žiemą, kuris padidina riebalų deginimą ir padeda nuo pilvo pūtimo. Tai neįtikėtinai mažai kalorijų ir mikroelementų turtingas žalių daržovių užkandis, pilnas skaidulų, vitamino C, vitamino K ir folio rūgšties, aiškina Linas ir priduria, kad garuose plikyti šparagai itin maitina skrandžio gleivinę ir visą virškinimo sistemą."

"Šparagai taip pat yra natūrali organus detoksikuojanti daržovė, kuri padeda organizmui pasišalinti ir yra susijusi su riebalų deginimo reguliavimu, kai kartu atliekama nuosekli mankšta ir kūno judėjimas, pažymi Linas. Tai padeda subalansuoti organizmo kalio, magnio ir kalcio santykį, kuris yra būtinas bendrai sveikatai."

"Pasirūpinti, kad pagerintumėte medžiagų apykaitą, labai svarbu, kad skrandis būtų plokštesnis ir jūsų kūno virškinimo funkcijos. Jūsų organizmo medžiagų apykaita reiškia ląstelių procesus, kuriuos jūsų kūnas patiria, kad maistas būtų paverčiamas energija, riebalai, angliavandeniai ir b altymai suskaidomi į substratus, tokius kaip aminorūgštys arba gliukozė, kurie skatina augimą arba leidžia jūsų smegenims veikti. Metabolizmas taip pat apima virškinimą ir atliekų pašalinimą, aiškina Canon."

Shutterstock

Burokėliai

"Nors jis gali būti ne toks populiarus, daktaras Sherpa sako, kad burokėliai turi neįtikėtiną naudą sveikatai.Burokėliai yra ne tik skanūs; ji taip pat yra supakuota su maistinėmis medžiagomis, neturi riebalų ir yra mažai kalorijų, sako ji. Dr. Sherpa pažymi, kad ši mažai žinoma daržovė yra geras skaidulų š altinis, skatinantis gerą virškinimą ir padedantis palaikyti normalią žarnyno veiklą. Visa tai gali padėti pasiekti plokštesnį pilvą."

"Galite pridėti gabalėlių į savo salotas ir makaronus arba netgi valgyti juos vienus kaip garnyrą. Tačiau burokėlius vartoti kaip sultis yra puikus būdas gauti kasdienį kiekį. Vartojant kaip sultis burokėliai padidina azoto oksido kiekį, kuris pagerina raumenų kraujotaką ir pagerina našumą mankštos metu, aiškina dr. Sherpa. Tai reiškia, kad burokėlių sulčių gėrimas yra puikus būdas treniruotis. Puiku! Kitas veiksmingas gėrimas nuo skrandžio pūtimo yra kombucha."

Shutterstock

Špinatai

Apskritai žalumynai yra būtini bet kokiai sveikai mitybai! Ir kaip pabrėžia Richardsas, tai ypač pasakytina apie svorio metimą. Ji sako, kad tamsios lapinės daržovės yra vienos iš geriausių daržovių, kai reikia sumažinti skrandžio riebalus.

"Tamsiuose lapiniuose žalumynuose, tokiuose kaip špinatai, lapiniai kopūstai ir žalumynai, gausu antioksidacinių maistinių medžiagų, kurios gali padėti sumažinti uždegimą organizme, kai jie vartojami, aiškina ji. Uždegimas gali sukelti padidėjusį gliukozės kiekį ir, savo ruožtu, svorio padidėjimą."

"Špinatai yra universalus, maistingas ir skanus žalumynas, kuris gali padėti jums numesti svorio. Richardsas pažymi, kad špinatuose taip pat yra liuteino, kuris yra natūrali priešuždegiminė medžiaga, susijusi su vitaminu A ir beta karotinu, riebaluose tirpiais vitaminais, kurie gali padėti sumažinti pilvo pūtimą ir liekninti skrandžio riebalus."

Shutterstock

Apatinė eilutė

Žinoma, nėra jokio išskirtinio stebuklingo maisto, kurį galėtumėte valgyti kiekvieną dieną, kad akimirksniu taptumėte liekni. Tačiau valgydami daugiau skaidulinių, drėkinančių daržovių, tokių kaip šparagai, burokėliai ir špinatai, jūsų kūnas savo ruožtu reaguos ištuštėdamas, kad galėtumėte mėgautis sklandžiu virškinimu ir plokštesniu skrandžiu.Puikus būdas įtraukti šias daržoves į savo mitybą – sudėti jas visas į vieną didelį šiltą derliaus dubenį arba troškinį!

Kategorija: