Ar Anya Taylor-Joy galėjo pasekti Chrissy Teigen, Lea Michele ir Emily Ratajkowski pėdomis (tik tris) ir atlikti vieną populiariausių šiuo metu procedūrų, t. y. šalinti žandą? Sprendžiant iš kai kurių senesnių 26 metų „Paskutinės nakties Soho“ aktorės nuotraukų, kurios buvo palygintos su naujesnėmis, tikrai taip atrodo!

Ar Anya Taylor-Joy pašalino riebalus nuo žando?

Žandikaulio riebalų šalinimas apima chirurginį riebalų pašalinimą tarp skruostikaulių ir žandikaulio kaulų, atliekant nedidelius pjūvius burnos viduje, kad būtų ištraukta žandikaulio linija ir skruostai labiau raižyti – o nuotraukos prieš ir po karalienės gambito žvaigždės to tikrai nedaro. melas!

Gerbėjai atkreipė dėmesį į socialinę žiniasklaidą, kad pastebėtų, kad makiažo, pavyzdžiui, profesionalaus kontūravimo ir paryškinimo, galima pasiekti tik tiek; ir tuo pačiu tik tiek, kiek galima priskirti prie senėjimo ir šuniuko riebalų atsikratymo, tad panašu, kad visa kita pasirūpina žandikaulio riebalų šalinimo operacija!

Reddit vartotojai reaguoja į Anya Taylor-Joy nuotraukas prieš ir po

Neseniai paskelbtame Reddit įraše, kuriame palygintos senesnės ir naujesnės Raganos aktorės nuotraukos, buvo daug komentarų, daugelis gerbėjų teigė, kad jos išvaizdoje įvyko neabejotinai didžiulių pokyčių, o daugelis kitų domėjosi, kokias kosmetines procedūras ji atlieka. per daugelį metų galėjo prisidėti prie savo dabartinės išvaizdos.

„Man atrodo, kad jos veidas buvo didesnis? Kaip pūstas, o dabar jis nuskustas ir nulipdytas“, – pastebėjo vienas „Reddit“ vartotojas, o kitas atsakė: „Įdomu, ar tai natūralu? Manau, kad tarp dviejų nuotraukų nėra tiek daug metų, kaip atrodo.„Ji numetė daug svorio“, – rašė kitas, o kažkas kitas paklausė: „Kodėl niekas nekalba apie akivaizdų nosies operaciją ir žando riebalų pašalinimą nuo jos skruostų?“

Splash News

"Anksčiau ji buvo miela, ji atrodo keistai, kritikavo kitą vartotoją, o daugelis kitų greitai spėliojo apie jos galbūt atliktą kosmetinį darbą! Panašu, kad žandikaulio riebalų šalinimas, svorio metimas ir Botox, pasiūlė vienas vartotojas, o kažkas pridėjo, ir nosies operacija, sakyčiau. Jai guzas ant nosies dingo. Neabejotinai antakių pakėlimas ir blefaroplastika – vienas ryškiausių pokyčių, pagalvojo kitas. Ką tik žiūrėjau ją „Meniu“. Pašalinti žandikaulio riebalai, nosis, smakras (užpildas arba implantas), Botox, antakių pakėlimas. 100% Ji kilusi iš SUPER turtingos šeimos, gerų gydytojų, pridėjo dar vieną."

Kiti Taylor-Joy išvaizdos pakeitimai

Kaip minėjo kai kurie Reddit gerbėjai, žandikaulio riebalų šalinimas nėra vienintelis gydymas, kurį tariamai galėjo atlikti Emma aktorė.Senos ir naujausios aktorės nuotraukos buvo aptariamos jau keletą metų, o daugelis gerbėjų teigė, kad bėgant metams pasikeitė ir kitos savybės – ypač jos akys!

Ar Anya Taylor-Joy pakėlė antakius?

"Komentuodamas Instagram paskyros @_celebrities_before_after_ įrašą, kuriame palygintos senesnės ir naujesnės Northman aktorės nuotraukos, vienas gerbėjas rašė: Akys dabar labai skirtingos. Prieš tai ji atrodė geriau. Akys didesnės, pažymėjo kita, su kuo kita sutiko, klausdama: Ar jos akys padidėjo? Tikriausiai subtilus antakių pakėlimas ar kažkas, bet tokia graži ir nepakartojama jauna panelė, sakė kita, o kita paklausė: Antakių pakėlimas? Neabejotinai nosies operacija ir antakių pakėlimas, teigė kita gerbėja, o kita rašė: Vienintelis skirtumas yra antakių pakėlimas, dėl kurio ji labiau atvėrė akis. Ji graži jauna moteris!"

"

Daugelis kitų pokyčius siejo su tokiais dalykais kaip svorio metimas ir senėjimas, o vienas gerbėjas rašė: „Visa tai yra teisėta tik senėjimas – pažiūrėkite savęs, kai esi 15, o paskui 25 metų.Net ir be jokio darbo – tu neatrodai taip pat! ir dar vienas prideda „C&39;mon“, tai tik kitoks makiažas ir brendimo pokytis. Graži ir unikali Anya, po kurios seka raudonos širdelės jaustukas. Atrodo, kad ji ką tik numetė svorio, sakė kitas gerbėjas."

Aš taip pykstu ant Anyos-Taylor Joy. Whyyyy WHYYYYY ji pašalino žando riebalus. Mergina, dabar tai neatrodo gerai, ir tai yra nuolatinis pokytis. Ji turėjo tokį gražų ir nepakartojamą veidą pic.twitter.com/ZUqvjapKDq- (@doremineko_) 2023 m. sausio 19 d.

"Twitter taip pat turėjo nemažą dalį savo nuomonę turinčių vartotojų: vienas nepatenkintas gerbėjas sakė: Anya Taylor-Joy pašalino riebalus iš žando KODĖL KODĖL, o kitas pasakė: aš taip pykstu ant Anyos Taylor-Joy. Whyyyy WHYYYYY ji pašalino žando riebalus. Mergina, dabar tai neatrodo gerai, ir tai yra nuolatinis pokytis. Ji turėjo tokį gražų ir nepakartojamą veidą."

"Sveiki atvykę į žandikaulio riebalų šalinimo etapą Anya Taylor-Joy! – sušuko kitas gerbėjas kartu su naujausia jos nuotrauka. Anya Taylor-Joy pašalino žando riebalus buvo klaida, pastebėjo kitas, o kitas prašė: grąžinkite Anyai Taylor-Joy jos žandikaulio riebalus!"

Kategorija: