Panašu, kad Donaldui Trumpui niekas nerūpi, nes buvęs prezidentas, regis, imasi įvairiausių priemonių, kad sulauktų pritarimų ir dalyvavimo jo pirmajame kampanijos renginyje nuo tada, kai jis paskelbė kandidatūra 2023 m. lapkričio mėn., kuri turi įvykti Pietų Karolinos sostinėje sausio 28 d.

Anot „Washington Post“, jam sunku įtikinti valstijos įstatymų leidėjus dalyvauti, o jo komanda per pastarąsias kelias savaites užplūdo Pietų Karolinos respublikonų pareigūnus „maldaudami telefono skambučius“, siekdami gauti kuo daugiau paramos. , nes jam viskas atrodo ne taip gerai, kaip dabar yra.

Respublikonų buvęs prezidentas DonaldTrumpas sausio 28 d. pirmą kartą viešai pasirodys 2024 m. prezidento rinkimuose Pietų Karolinos valstijoje nuo tada, kai lapkričio mėnesį paskelbė apie savo kandidatūrą pic.twitter.com/r5NfvZIGss

- DD naujienos (@DDNewslive) 2023 m. sausio 18 d.

Kaip Trumpas stengiasi gauti paramos prieš Pietų Karolinos kampanijos renginį?

„Trumpo kampanija bando įtvirtinti paramą. Tačiau nemanau, kad tai bus taip greitai, kaip jie galvoja“, – „Washington Post“ sakė anoniminis valstijos įstatymų leidėjas, prieš pažymėdamas, kad nors dar oficialiai nepaskelbė apie ketinimą pasipriešinti Trumpui, Floridos gubernatorius Ronas DeSantisas, atrodo, turi tiek pat, jei ne daugiau, paramos. „Šiuo metu mano rinkimų apygarda taip pat džiaugiasi Ronu DeSantisu kaip Donaldas Trumpas, jei ne daugiau“, – pridūrė jie.

Remiantis pranešimais, prie Trumpo Kolumbijos valstijos rūmuose prisijungs du garsūs Pietų Karolinos rėmėjai – U.S. Senatorė Lindsey Graham ir gubernatorius Henry McMaster. Trumpo kampanijos atstovas Stevenas Cheungas sakė, kad buvęs prezidentas „vyks į Pietų Karoliną, kad pristatytų savo lyderių komandą, kuri parodys, kokią didelę paramą jis turi visoje valstijoje – nuo paprastų lyderių iki išrinktų pareigūnų“.

DonaldTrumpo prisijungs @LindseyGrahamSC, @HenryMcMaster sausio mėnesio Pietų Karolinos renginyjehttps://t.co/dCPqj80X9w pic.twitter.com/fDQIzI3FQe

- Pietryčių politika (@Southeast_pol) 2023 m. sausio 18 d.

Daugelis ankstesnių Trumpo rėmėjų gali eiti pas jo oponentus

Kadangi jis potencialiai varžosi prieš du garsius Pietų Karolinos gyventojus, tokius kaip gubernatorė ir kadaise JT ambasadorė Nikki Haley ir senatorius Timas Scottas, Trumpo padėtis jau ne tokia ideali, nes jie turi savo rėmėjus, reiškia, kad kadaise ištikimi jo rėmėjai dabar gali būti jo priešininkai.

„Nikki Haley yra turbūt pirmoji mūsų Pietų Karolina nuo tada, kai balsavome už George'ą Washingtoną, kuris tikrai turėjo galimybę būti JAV prezidentu“, – „Washington Post“ sakė buvęs Pietų Karolinos GOP pirmininkas Katonas Dawsonas ir pridūrė: Ir aš manau, kad Trumpo žmonės pateks į tą istoriją.”

Buvusi Pietų Karolinos gubernatorė Nikki Haley primygtinai užsimena, kad ji meta iššūkį Donaldui Trumpui dėl respublikonų nominacijos. https://t.co/D2Sus0zrig

- No Spin News (@NoSpinNews) 2023 m. sausio 20 d.

Jau žinome, kad Trumpas praranda evangelikų krikščionių rėmėjus, kurių parama jis taip stipriai rėmėsi praeityje, todėl mums buvo įdomu išgirsti, ką pasakė įtakingos evangelikų grupės Palmetto Family Council prezidentas Dave'as Wilsonas! Kaip rašo „Washington Post“, jis mano, kad Trumpo parama Pietų Karolinoje „yra daugiau nei šiek tiek sušvelninta“, sakydamas, kad daugelis buvo atstumti dėl kai kurių pastarųjų jo komentarų ir veiksmų, ir pridūrė, kad daugelis valstijos evangelikų norėjo prieš priimdami drastiškus sprendimus palaukite ir pažiūrėkite, kas dalyvavo lenktynėse.

„Daugelis žmonių pripažįsta Trumpo prezidentavimo svarbą, kurie atsitraukia ir sako: „Ar yra dar vienas partijos ir problemų, kuriomis tikime, vėliavnešys? dar ketveri metai, bet dar aštuoneri metai ir sukurkite pagreitį“, – pridūrė jis.

Likus kelioms dienoms iki Donaldo Trumpo pirmojo 2024 m. renginio Pietų Karolinoje, buvęs prezidentas smerkia religinius konservatorius, kurie atsisakė pritarti jo trečiajai prezidento rinkimų kampanijai. https://t.co/y9qSA3ieYH

- CNN (@CNN) 2023 m. sausio 19 d.

Trumpas podcast'e evangelikų krikščionis vadina „nelojaliais“

Pietų Karolinoje gyvena daug evangelikų, kurių parama praeityje buvo labai svarbi pirminiuose prezidento rinkimuose, todėl Trumpas neslėpė nepritarimo, kad jie atsisakė pritarti jo trečiajai prezidento rinkimų kampanijai. paramos trūkumas yra „didelis nelojalumas“.

„Niekas niekada nepadarė daugiau teisės į gyvybę, kaip Donaldas Trumpas. Paskyriau tris Aukščiausiojo Teismo teisėjus, kurie visi balsavo, ir jie gavo kažką, su kuo kovojo 64 metus, daug daug metų“, – interviu podcast'ui sakė D. Trumpas konservatyviam žurnalistui Davidui Brody. „Politikos pasaulyje yra didelis nelojalumas ir tai yra nelojalumo ženklas“, – pridūrė jis.

Kategorija: