Rita Ora puikavosi išpuoselėtais, skalbimo lentos pilvo raumenimis su tvankiu, b altu iškirptu apkarpymu, šią savaitę vykdama į BBC Radio 1 biurą Londone.

Reklamuodama savo būsimą singlą „You Only Love Me“ (išleistas šį penktadienį, sausio 27 d.), stiliaus ikona ant savo atskleidžiančio, puošnaus viršutinės dalies pasipuošė prašmatniu dryžuotu švarku ir pridėjo juodas odines kelnes, kad net akintų jos išvaizdą. daugiau.

Rita Ora Londoneritaora @ritaora fashion Per celebmafia pic.twitter.com/6JVpVzxBO9

- „Celebs Style Daily“ (@cdhq2) 2023 m. sausio 25 d.

Rita Ora išryškina savo tonizuotą figūrą, išlenktus ir išpuoselėtus pilvo raumenis judriame kelyje

Norėdama užbaigti savo drąsų ansamblį, „Poison“ dainininkė išėjo su zomšiniais juodais platforminiais batais ir pasipuošė blizgančiais kabančiais sidabriniais auskarais ir prie jų priderintu grandinės karoliu.

Ora pridėjo sodrius sidabrinius žiedus, kad patobulintų savo roko žvaigždės stiliaus aprangą, dėvėjo pilką šaliką, kad sušiltų, ir pasipuošė elegantiškais juodais atspalviais.

„Let You Love Me“ hitų kūrėjas dėvėjo savo ilgas šviesiaplaukes, perskirtas centre ir sušukuotas į švelnias bangas. Pozuodama nuotraukoms per savo išvyką stulbinanti lūpų blizgis taip pat stulbino.

Rita Ora BBC Radio One reklamuoja naują singlą „You Only Love Me“ 2023 m. sausio 24 d. Londone, Anglijoje. (Getty) pic.twitter.com/SIJZAkI1hx

- Rita Ora Brasil | Žiniasklaida (@RitaOraMedias) 2023 m. sausio 25 d.

Ora Teases grįžta į muziką su dainomis ir vaizdiniu pranešimu

Naujasis Oros kūrinys „You Only Love Me“ žymi pirmąjį jos leidimą su nauja leidykla BMG ir bus pagrindinis jos ilgai laukto, būsimo trečiojo studijinio albumo singlas. Ora anksčiau atsisakė LP Phoenix 2023 m., praėjus šešeriems metams po debiutinio įrašo.

Naujausiame Oros anonso vaizdiniame įraše (kuriuo ji pasidalino su savo 16,1 mln. sekėjų) gerbėjai gali pamatyti ją kartu su savo vaikinu iš Naujosios Zelandijos filmų kūrėju Taika Waititi, kai ji mums suteikia žvilgsnį į savo naują muziką. (Visi pasižymėkite šio penktadienio kalendorius!)

Kategorija: