Artėjant sausio pabaigai, primename, kad meilės mėnuo jau visai čia pat! Surinkome keturis riboto laiko (ir mielus!) Valentino dienos teminius skanėstus, siūlomus Target, kad padėtume jums švęsti. Nesvarbu, ar ruošiatės sužavėti savo gražuolę širdies formos desertu, ar planuojate apsirūpinti šokoladiniais saldainiais visiems savo „Galentinams“, mes jums padėsime.

4 Valentino dienos teminiai daiktai, kuriuos reikia paimti į tikslą

Reese

1. Reese's Valentino širdies keptuvė su šokoladu

Jei turite galvoje ką nors, kas mėgsta kepti, tai gali būti puiki V dienos dovana! Šioje Reese pakuotėje yra žavinga maža širdies formos keptuvė, kurioje gavėjas gali iškepti du sausainius. Mišinys pasižymi legendiniu Reese žemės riešutų sviesto puodeliųir šokolado drožlių skoniu, suteikiančiu geriausius iš abiejų pasaulių! Jį galite rasti „Target“ už 9,99 USD

Hershey

2. Hershey bučiniai Valentino milžiniškas pieniškas šokoladinis bučinys

Išsiskirkite iš kitų dovanų davėjų šią Valentino dieną su milžinišku pieninio šokolado Hershey bučiniu savo ypatingam žmogui! Vietinėje Target galite parsinešti į namus šį 7 uncijų skanėstą už 4,99 USD, kiekvienas papuoštas blizgančiu, akį traukiančiu raudonu apvalkalu, todėl jis bus mielas papuošalas, kol nebus atidarytas ir mėgaukitės!

Gerai ir surinkite

3. Gerkite ir surinkite įprastus nesaldžius obuolių padažo maišelius

Norėdami sveikesnės V-Day dovanos, savo akies obuoliui (pažiūrėkite, ką mes ten padarėme) galite padovanoti obuolių padažo maišelį, kuris puikiai tiks panardinimui keliaujant! Vaikai taip pat gali pridėti nedidelį Valentino dienos teminį maišelį prie savo mokyklos pietų arba galite tiesiog paimti dėžutę šių obuolių padažų (už 13,59 USD už 24 pakelius), nes pakuotė yra per miela, kad ją praleistų!

Mėgstamiausia diena

4. Mėgstamiausios dienos Valentino kakavos gėrimų mišinys su padėklu

Karštas šokolado mišinys visada yra puiki dovana žiemai, o ši V-Day versija įkvepia sukurti širdies formos karštos kakavos bombas, kurios ištirptų jaukiam gėrimui! Šią dėžutę galite rasti „Target“ (kuriame yra daugkartinio naudojimo širdies formos silikoninė forma, šokolado tirpimo vafliai, kakavos mišinys, glajus ir zefyrai) už 9,99 USD.

Kategorija: