Palikite ikoniškam supermodeliui parodyti visiems, kaip tai daroma, nes Heidi Klum tikrai priklausė raudonajam kilimui, kai antradienį, sausio 10 d., „The Beverly Hilton“ dalyvavo 80-ajame kasmetiniame „Auksinio gaublio“ apdovanojimų ceremonijoje. Raudonasis kilimas buvo pilnas žandikaulį slegiančių žvilgsnių iš Margot Robbie, Selena Gomez ir Anya Taylor-Joy, kad būtų galima paminėti tik tris, bet manome, kad Heidi išvaizda gali būti pati įspūdingiausia iš visų!

Kevorkas Djansezianas / NBC

Heidi Klum ant Auksinių gaublių raudonojo kilimo apakina su blizgučiais iškirpta mini suknele

49 metų „America's Got Talent“ teisėjas apsisuko su vos matoma Kevino Germanieriaus 2023 m. pavasario sidabrine mini suknele, kuri buvo dengta akinančiai blizgančiais blizgučiais, o abiejose pusėse buvo nuogas iškirpimas, suteikiantis smėlio laikrodžio siluetą. taip pat b alta ir purpurine plunksnuota varčia, kuri buvo užrišta ant vieno peties. Kalbėkite apie įspūdingą ansamblį!

The Making the Cut bendraautorius papuoštas sidabriniais Tom Ford kulnais ir Lorraine Schwartz papuošalais. Jos plaukai ir makiažas buvo tokie pat spalvingi kaip ir apranga, nes jos plaukai buvo dėvimi gausiai drėgnai, o makiažą sudarė nepriekaištingas pagrindas ir tamsi, dramatiška padūmavusi akis, greta švelniai rausva lūpa.

Gerbėjų komentarai

"Heidi gerbėjai piktinosi jos išvaizda socialiniuose tinkluose, o Kevino Germanier sausio 11 d. įrašo komentarų skiltyje buvo ypač daug pagyrų tiek modeliui, tiek dizaineriui! Geriausia suknelė ten! – sušuko vienas gerbėjas.Tai fenomenaliai gerai padaryta, plojo kitas, su trimis rankomis plojančiais jaustukais ir jaustukais „širdelės akimis“. Nuostabi suknelė, dar viena, po jos keturi raudoni širdelės jaustukai. Ji atrodo nuostabiai, sužavėjo kitą, o po jos – jaustukas su širdies akimis. Ir suknelė yra be galo nuostabi, pridūrė gerbėja, o po to - raudonos širdies jaustukas. Kitas gerbėjas sakė, kad yra apsėstas išvaizdos, o kitas parašė „Oho“, po kurio sekė keturios labai tinkamos ugnies emocijos."

Kevorkas Djansezianas / NBC

Heidi ir Tomo Kaulitzo PDA ant raudonojo kilimo

Auksinių gaublių įteikimo Heidi pasimatymas buvo jos 33 metų vyras gitaristas Tomas Kaulitzas, kuris atrodė puošniai apsirengęs juodu smokingu, b altais marškiniais ir juoda peteliške; ir galima sakyti, kad ant raudonojo kilimo pora buvo tobula! Vyras ir žmona taip pat nesidrovėjo užsiimti PDA ir renginio metu kelis kartus surakino lūpas. Atrodo, kamerų net nebūtų!

Kategorija: