Kalbant apie odos priežiūrą, rasti tinkamą veido šveitiklį yra vienas geriausių būdų užtikrinti, kad išvaizda būtų be raukšlių ir spindėtų. Tai ypač pasakytina apie moteris, vyresnėms nei 50 metų. Tačiau pernelyg didelis šveitiklių naudojimas gali padaryti daugiau žalos veidui nei jų nenaudojimas. Jie gali pašalinti odą nuo riebalų, kurių reikia, kad ji spindėtų.

Norėdami gauti aiškų atsakymą į blogiausias veido šveitimo klaidas moterims, vyresnėms nei 50 metų, kalbėjomės su daktare Lily Talakoub, sertifikuota dermatologe, Amerikos dermatologų tarybos nare, McLean Dermatology savininke ir įkūrėja. / Personalizuotos odos priežiūros produktų pirkimo platformos „Derm to Door“ generalinis direktorius ir sertifikuotas dermatologas dr.Marisa Garshick. Sužinokite, ką jie nori, kad žinotumėte prieš rinkdamiesi šveitiklį!

Shutterstock

Per didelis šveitimas

Šveitinimas – tai negyvų odos ląstelių pašalinimas iš odos paviršiaus. Tai galima padaryti naudojant šveitiklį, veido pagalvėlę ar naminį tirpalą. Vis dėlto, nors šveitimas gali būti puiki priemonė norint atnaujinti odos paviršių, yra toks dalykas kaip per didelis šveitimas. Per didelis šveitimas gali būti pagrindinė priešlaikinio senėjimo priežastis.

Jei šveičiate per dažnai, tai gali sukelti odos paraudimą, sudirginimą ir net išsausėjimą. Ir jei jau turite problemų arba senstate oda, gali būti sunkiau pasiekti spindinčią veido spalvą, kurios mes visi siekiame. Per dažnas šveitimas gali netgi sukelti odos infekciją, jei ji sudirgsta. Dėl šios priežasties geriausias pasirinkimas yra apriboti šveitimą iki dviejų ar trijų kartų per savaitę.Tačiau būtinai pasitarkite su savo dermatologu, kad įsitikintumėte, jog šveičiate reikiamą kiekį jūsų odos tipui ir jūsų pasirinktam klimatui.

"Per didelis šveitimas gali pažeisti odos barjerą, o tai gali padidinti odos sudirginimo ar išsausėjimo galimybę. Jei oda tampa sausa, tai gali pabloginti senėjimo požymius, todėl smulkios linijos ir raukšlės tampa labiau pastebimos, aiškina Garshickas. Kad išvengtumėte šveičiamojo poveikio, tereikia grąžinti odą drėgmei. Taigi visą žiemą naudokite ypač tirštą drėkinamąjį kremą, kad išvengtumėte pleiskanų ir raukšlių."

Shutterstock

Venkite šveičiamųjų su mikrokaroliukais

"Nors šveitimas yra labai svarbus gražiai odai, taip pat turite būti atsargūs, kokį šveitiklį naudojate. Ekspertai rekomenduoja vengti šveitiklių su mikrokaroliukais. Žurnalas TIME paaiškina, kad mikrokaroliukai arba tūkstančiai mažyčių plastikinių karoliukų, dažniausiai randamų šveičiamuosiuose šveitikliuose, gali būti pikti jūsų odai.Be to, mikrokaroliukai taip pat yra siaubingi planetai."

Žinome, kad gali būti sudėtinga rasti šveitiklį be mikrokaroliukų, atsižvelgiant į tai, kaip dažnai kosmetikos įmonės juos naudojo savo gaminiuose. Tačiau mikrokaroliukai gali per daug subraižyti odą ir iš tikrųjų pašalinti sveikas odos ląsteles – tai gali pagreitinti senėjimo procesą. Verčiau rinkitės natūralias alternatyvas.

Šveitinimas yra esminė bet kurios sėkmingos odos priežiūros dalis. Jei nepersistengsite, vieną ar tris kartus per savaitę turėtumėte atlikti šveitimo priemonę su šveitikliu be mikrokaroliukų. Tai gali padėti išlyginti jūsų veido spalvą ir suteikti jūsų natūralų švytėjimą. O jei nesišveičiate, tai turėtumėte!

Kategorija: