Ru Paul's Drag Race 15 sezonas sausio 6 d. per MTV prasidėjo su trenksmu, nes Ariana Grande buvo ne tik pirmosios serijos teisėjų komisijoje, bet ir pasirodė prieš varžovus pačiu ikoniškiausiu ir įspūdingiausiu būdu. įsivaizduojama!

29 metų „Break Free“ dainininkė pirmą kartą pasirodė darbo kambaryje apsirengusi Ornacia, liūdnai pagarsėjusia manekene, kurią pirmą kartą pristatė Ru Paul's Drag Race 6 sezono karalienė Vivacious. Ariana atsegė Ornacia galvos užtrauktuką, kad atskleistų save, ir pasakė: „Mama atvyko“, pagerbdama Vivacious, citodama ją per jos pirminį atskleidimą prieš visus tuos metus.

Isterija nuspėjamai kilo darbo kambaryje ir, žinoma, klipo komentarų skiltyje, kai jis buvo paskelbtas Instagram! „Tai yra geriausias būdas, kuriuo jie galėjo tai padaryti, omg“, – komentavo vienas gerbėjas, o kitas sakė: „Ji tai padarė“, o kitas pridūrė: „Pamečiau galvą!“

Ariana vilki pagal užsakymą sukurtą Tony Iniguez aprangą „Drag Race“ grąžinimui

R.E.M. Vienetinę grožio magnato aprangą sukūrė Los Andžele gyvenantis kostiumų dizaineris Tony Iniguezas, įkvėpimo, žinoma, iš pačios Ornacia. Jį sudarė juodai b altai raštuotas klostuotas mikro-mini sijonas ir priderintas prie kelių. to paties modelio batai su kulnais.

Ji sušvelnino sijoną ir aulinius batus su paprastu juodu megztiniu, o plaukus dėvėjo uodegoje, kuri vis dar laikoma aukšta pagal daugelio žmonių standartus, bet tikrai ne tokia aukšta. kaip kadaise!

Gerbėjų komentarai

Oficiali Ru Paul's Drag Race Instagram paskyra sausio 7 d. pasidalino Ru Paulo ir Arianos nuotrauka su antrašte: „Paskambink jai MAMA! po to jaustukas žvaigždžių akys. „Ariana Grande savo Ornacia glam tarnauja masėms“, – priduriama.

„Ariana Ornacia Grande“, – pakomentavo vienas gerbėjas, o po to sekė jaustukas. „Ornacia!! Piktogramos, pagerbiančios kitas piktogramas“, – pridūrė kitas. „Ji buvo nuostabi kviestinė teisėja! Taip miela ir juokinga“, – tryško kitas gerbėjas. „Mūsų mama atvyko, ji tarnavo ir nužudė! – sušuko kitas, kitos nuotraukos iš Arianos laikų laidoje komentarų skiltyje. „Ji švyti“, – gyrė kitas gerbėjas, o kitas sakė, kad Ariana yra „puikiausias žmogus“.

Ariana Rocks Schiaparelli ruduo/žiema 2023 Cone Bralette antram žvilgsniui

Arianos išvaizda, kai ji pasirodymo pabaigoje sėdėjo prie teisėjų stalo, buvo tokia pat įsimintina, nes ji vilkėjo įspūdingą kūgio apyrankę iš Schiaparelli 2023 m. rudens/žiemos kolekcijos, prie kurios buvo pridėtas juodas aksominis midi sijonas. aukštu skeltuku, permatomos pėdkelnės ir juodos spalvos pompos smailiais pirštais.„The Wicked“ žvaigždės makiažas taip pat buvo tinkamas, susidedantis iš jos firminio sparnuoto pieštuko ir gausių blakstienų derinio bei keleto nuostabių priklijuojamų blizgučių.

ariana grande Rupaulo drago lenktynėse bus VIENINTELĖ asmenybės bruožas 2023 m., nes toks yra MANO PREKĖS ženklas pic.twitter.com/RfRUFOs1Qn

- (@dragraceher) 2023 m. gruodžio 21 d.

Komentarai ir patarimai 15-ojo sezono karalienėms

„7 Rings“ hitų kūrėjas pirmiausia padėkojo konkurso dalyviams sakydamas: „Manau, kad vilkimas yra labiausiai užkrečiama ir džiaugsmingiausia meno forma. Ačiū, vaikinai, kad suteikėte tiek daug džiaugsmo „Drag Race“ gerbėjų ir visų žmonių gyvenimui.“

Tada ji prisiminė savo pirmąjį pasirodymą kaip kviestinė teisėja 7 sezone (oho, ar tikrai taip seniai?!) ir liepė karalienėms visada būti akimirkoje, nes nesijautė esanti tokia. pirmą kartą pasirodė laidoje. „Paskutinį kartą, kai buvau čia, ką tik atėjau iš filmavimo „Bang Bang“ vaizdo įrašo prieš naktį ir buvau toks išsekęs.Tai buvo tiesiog toks didžiulis laikas mano gyvenime, ir aš jaučiausi taip, lyg nebuvau iki galo tam pasiruošęs“, – sakė ji ir pridūrė: „Nepamirškite rūpintis savimi ir būti šalia, nes tai tokia nuostabi akimirka ir viskas tavo gyvenimai keičiasi į gera, amžinai.“

Kategorija: