Praėjusią savaitę Argentinos prodiuseris ir didžėjus Bizarrapas turėjo gana ypatingą svečią į naujausią jo BZRP Music Sessions serijos dalį: Kolumbijos popmuzikos žvaigždė Shakira. Muzikiniame vaizdo klipe, kurio premjera „YouTube“ įvyko sausio 11 d., pora debiutavo ispanų kalba, skirta buvusiam dainininko partneriui, buvusiam futbolininkui Gerardui Piqué.

Shakira išleido naują keršto singlą „Out Of Your League“, reaguodama į Gerardo Piqué aferą

Nuo tada, kai buvo išleistas kerštingasis singlas „Out Of Your League“, buvo tiek daug spėlionių, kad dainų tekstai yra tiesioginis Shakiros, 45 m., buvęs Gerardas Piqué ir jo naujoji mergina Clara Chia Marti, 23 m. .Įspūdinga daina, kurioje Shakira pasakoja 2010 m. Pasaulio taurės laimėtojui: „Jūs iškeitėte Ferrari į Twingo / Iškeitei Rolex į Casio“ – sumušė „YouTube“ 24 valandų žiūrimiausios naujos lotyniškos dainos rekordą. 63,5 mln. peržiūrų per vieną dieną.

Shakira nesusilaiko savo naujajame single. Ji sako tokias frazes kaip „Aš vertas dviejų iš 22“, kurios gali būti nuoroda į jos ir naujosios merginos amžiaus skirtumą. Kolumbijos pop dainininkė taip pat užsimena, kad ji tiek daug atidavė kažkam, kuris elgėsi kaip „čempionas“, tačiau kai jai jo prireikė, Piqué pateikė jai „blogiausią versiją“, kuri galėjo būti apie Piqué neištikimybę ir jų santykių baigtį.

Pop dainininkė taip pat k altina Piqué, kad ji yra tikroji jos vykstančio mokestinio sukčiavimo proceso priežastis. Dainoje ji pasakė: „Palikai mane kaip kaimynę uošvei / Su spauda prie durų ir skola VMI / Manei, kad mane įskaudinsi, bet padarei mane kietesnę / Moterys nebeverk, moterys išrašo sąskaitą.”

Daugelis gerbėjų lygina naująjį Shakiros keršto singlą su Miley Cyrus ode vienatvei „Gėlės“. Per savo buvusio vyro Liamo Hemswortho gimtadienį Cyrus (30 m.) išleido paslaptingą naują singlą, kuriame šlovina meilę sau ir siekia praeities santykių.

Shakira ir Piqué susipažino 2010 m. Shakiros pasaulio taurės garso takelio dainos „Waka Waka (This Time For Africa)“ vaizdo įrašo filmavimo aikštelėje. 35 metų dainininkė ir futbolininkas užmezgė santykius kitais metais. Tada pora gyveno Ispanijoje ir kartu susilaukė dviejų sūnų: Milano, gimusio 2013 m., ir Sashos, gimusio 2015 m. Tačiau 2023 m. birželį Shakira ir Piqué paskelbė, kad išsiskyrė. Vėliau paaiškėjo, kad Piqué apgaudinėjo Shakirą su savo naująja mergina Marti. Pranešama, kad Piqué taip pat buvo pastebėtas besijaučiantis su Irina Shayk, Rusijos modeliu.

Pranešama, kad Shakira sužinojo, kad Gerardas Piqué ją apgaudinėja dėl jos namuose esančio uogienės stiklainio.

Dainininkė tariamai grįžo iš kelionės ir pamatė, kad jos uogienė dingsta, nors Piqué ir jos vaikai nekenčia uogienės. pic.twitter.com/Ie8f5Bvu2Z

- Pop Base (@PopBase) 2023 m. sausio 18 d.

Pranešama, kad dainininkė Shakira pirmą kartą buvo įspėta apie buvusio vaikino Piqué neištikimybę, kai ji pastebėjo, kad šaldytuve kažko trūksta. Kolumbijos superžvaigždė mėgsta džemą, kurio nemėgsta nei Gerardas, nei jųdviejų vaikai. Naujausiose Shakiros dainų tekstuose užsimenama apie tai, kad ji sužinojo, kad Piqué namuose turi ką nors – paslaptingą namų šeimininkę, kuri prisidėjo prie Shakiros maisto.

Shakira pastato raganos manekenę savo balkone, kad būtų atsisukta į savo buvusios uošvės namus, o Gerardo Pique disko takelis visu garsu yra menkas standartas, kurio turėtume siekti 2023 m. twitter.com/l42HRARft1

- ItsLitGayShit (@itslitgayshitt) 2023 m. sausio 14 d.

Tariamai „Out Of Your League“ dainininkė savo namuose Barselonoje balkone pasistatė į raganą panašią manekenę, kuri atsiduria priešais jos buvusios uošvės namus. Piqué mama žurnalistams papasakojo apie lėlę, apsirengusią juodai, žilų plaukų, su smailia skrybėle ir šluotos koteliu, kurią matė atremta į Shakiros terasą.„Shakira savo balkone pasistato raganos manekenę, atsigręžusi į savo buvusios uošvės namus visu garsu sprogdindama savo Gerardo Pique diss takelį yra menkas standartas, kurio turėtume visi siekti 2023 m.“, – tviteryje rašė vienas asmuo. dabar virusinis vaizdo įrašas, kuris surinko daugiau nei 7,9 mln. peržiūrų.

Kategorija: