Hailey Bieber, 26 m., įrodo, kad 2023 m. ši tendencija niekur nedings. Nors vėsiu rudens ir žiemos sezonais dėvėti plonesnius drabužius yra nepraktiška, painu ir daugiausia nepraktiška, įžymybės ir mados industrija nuo praėjusio rudens persmelktas vos išlikusiu numeriu. Rihanna buvo pirmoji garsenybė, kuri dalyvaudama šio prekės ženklo parodoje savo nėščiosios pilvą pasipuošė permatoma suknele iš Dior Pre-Fall 2023 kolekcijos. Nuo to laiko žvaigždės pasekė pavyzdžiu, įtraukdamos šią tendenciją į savo drabužių spintas. Ir, kaip įrodo Bieberis, tai ne visada turi būti per daug nervinga.

@haileybieber♬ som original - crz

Hailey Bieber pavagia pasirodymą su švelnia permatoma juoda suknele

Bieberis vėl puola! Sausio 4 d. Bieberis apsivilko permatomą suknelę ir dainavo kai kurias melodijas „TikTok“. Ši tvanki suknelė buvo padengta švelniais raukiniais ir romantiškomis rožėmis. Modelis ir Rhode makiažo įmonės įkūrėjas pozavo vilkėdami paprastą aprangą, o fone skambėjo Stepheno Sanchezo meilės daina „Until I Found You“.

Bieber permatomą mini suknelę priderino prie juodos trikampės apyrankės iš Fleur du Mal ir prie jų derančių kelnaičių. Ji taip pat mūvėjo Calzedonia pėdkelnes. Bieber savo aukso rudus plaukus susidėliojo žema, aptempta kuodele ir nešiojo firminius „By Pariah“ auksinius žiedinius auskarus. Vaizdo įraše Bieberis atsisuko, kad pademonstruotų gražią atvirą suknelės nugarą.

11 milijonų modelio sekėjų dievino jos permatomą suknelę. Net „Victoria's Secret“ angelas Karlie Kloss komentaruose gyrė Bieberį, „nuostabi mama“, - sakė ji.„Angelas“, – rašė vienas gerbėjas, – „Stulbinantis“ kitas žmogus pakomentavo rožinės širdies jaustuku.

@haileybieber išbandė 2 naujus @rhode ♬ Low - SZA

Bieber (ir nepo kūdikis!) paskelbė kitą TikTok su ta pačia suknele, tvarkydama savo Rodo makiažą. Antraštė skelbė: „Praėjusią naktį ant mano skruostų ir lūpų išbandžiau 2 naujus @rhode kūdikius“ su daugybe jaustukų. Ji iškloja lūpas tamsiai rausvu Rodo lūpų dažų atspalviu. Kito jos vaizdo įrašo komentatoriai taip pat buvo įsimylėję jos tinkamumą ir makiažą. „Tokia švari oda“, – vienas gerbėjas pakomentavo žvaigždute jaustuką, o kitas žmogus didžiosiomis raidėmis parašė: „Tu nuostabi Hailey!“

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

2023 m. birželio 15 d. Bieberis pristatė odos priežiūros ir grožio prekės ženklą „Rhode“, žaismą apie savo antrąjį vardą. Nuo pat debiuto Rhode kolekcija daugiausia dėmesio skyrė odos priežiūrai, tačiau netrukus gali būti pristatyta keletas naujų makiažo produktų!

Kategorija: