Meilės mėnuo jau beveik čia pat, ir mes radome keturis puikius riboto laiko (ir mielus!) skanėstus, siūlomus „Trader Joe's“, kurie padės jums švęsti.

Nr.

4 Mieli V dienos temos prekybininko Džo skanėstai

1. Gummy X's & O's saldainiai

Norite išsiskirti, kai reikia dovanoti saldainius šią V dieną? „Trader Joe’s“ siūlo šiuos skanius guminius saldainius, kurie, anot populiariosios „Instagram“ paskyros „Trader Joe's List“ (@traderjoeslist), skonis kaip skandinaviškos žuvies gėrybės, pasižymi „puikaus kramtymo“ ir „uogų“ skoniu.Neseniai paskelbtame skanėstui skirto puslapio įraše (tai kainuoja 3,49 USD už maišelį) vienas vartotojas pakomentavo: „Taip, aš jų laukiu kiekvienais metais“, o kitas rašė: „raudona yra uogų, o rožinė yra braškė. , o b altas yra greipfrutas.“

2. Aviečių širdelių sausainiai

Neturite laiko išsikepti sausainių per šventę? Jūs neprivalote su šiais nuostabiais, širdies formos, aviečių skonio sausainiais! „Trader Joe's“ galite įsigyti 18 sausainių dėžutę už 4,99 USD, o, kaip teigiama bakalėjos tinklo svetainėje, jie yra „minkšti ir trapūs, su klasikiniu, saldžiu, trapios tešlos skoniu ir šiek tiek migdolų skonio“. TJ pažymi, kad tarp dviejų iš jų yra aviečių uogienė, kuri yra „pagaminta ir pagardinta tikromis avietėmis, o ne dirbtiniu aviečių skoniu“.

3. Mini širdies slapukai

Į šį sąrašą turėjome įtraukti dar vieną sausainių pasiūlymą, ypač šiuos, nes jie yra miniatiūriniai ir pagaminti iš juodojo šokolado! Kaip pažymėjo „Trader Joe's List“ (@traderjoeslist), galite paimti dėžutę už 3 USD.29, ir jie primena „tamsaus šokolado sausainius iš Trader Joe's, kurie pasirodo apie Kalėdas“. Puslapyje rašoma, kad skirtumas yra tas, kad šie sausainiai turi „tamsaus šokolado trapios tešlos centrą, o ne įprastą paprastą tešlą“. Jie taip pat „padengiami kreminiu tamsiu šokoladu ir rausvais bei b altais pabarstukais“.

4. Širdies formos veltinis vilnos vainikas

Gerai, tai ne saldainis ar desertas, bet argi ne taip puikiai tinka Valentino dienai? Šis žavus veltinio vilnos vainikas yra tinkamos širdies formos ir gali būti puiki šios Vasario 14-osios puošmena. Galite pasiimti romantišką vainiką „Trader Joe's“ parduotuvėje už 19,99 USD ir mėgautis minkšta ir estetiškai patrauklia raudonos, rožinės ir b altos spalvos įvairiaspalve medžiaga.

Gaukite visas šias keturias prekes, kol jų nebeliks!

Kategorija: