Nesvarbu, ar bandote sutaupyti pinigų, nenorite susidurti su rūpesčiu rezervuojant susitikimą salone, reikia pakeisti paskutinę minutę ar tiesiog mėgautis lengvumu ir patogumu, yra daug priežasčių galite pasirinkti dažyti plaukus patogiai savo namuose – ir mes jūsų nek altiname! Tačiau svarbu pažymėti, kad nors šiuo metu tai gali atrodyti kaip lengviausias kelias, yra keletas klaidų, kurios gali pakenkti bendrai jūsų plaukų išvaizdai ir sveikatai, jei nesate atsargūs. Tiesą sakant, nors daugelis žmonių spalvina savo spynas, kad padengtų papilkėjimą ar išlaikytų jaunatviškesnę išvaizdą, kai kurios spąstos gali turėti priešingą poveikį.

Norėdami sužinoti daugiau apie dažniausiai pasitaikančias plaukų dažymo namuose klaidas, kurių turėtumėte bet kokia kaina vengti, jei norite geriausių rezultatų, susisiekėme su ekspertais Jamie Mazzei, „NuBest Salon & Spa“ kūrybos direktore Linda Vaqari, „G2O Spa + Salon“ stilistė ir daktarė Enrizza P. Factor, medicinos mokslų daktarė, klinikinė dermatologė ir „My Vitiligo Team“ tyrėja. Jie atkreipė dėmesį į keturis dalykus, kurių turėtumėte vengti:

Shutterstock

1. Darant prielaidą, kad spalva atrodys kaip dėžutė

"Vaqari ir Mazzei sutinka, kad viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurias moterys daro rinkdamosi plaukų dažus – tikisi, kad spalva atrodys būtent tokia, kokia atrodys ant dėžutės. Dėžutėje pateiktos nuotraukos nėra tiksli spalvos atvaizdas, įspėja Mazzei ir pažymi, kad užuot pasikliavę modelio plaukų nuotrauka, turėtumėte pažvelgti į mažą plaukų mėginuką parduotuvėje."

"Vaqari sutinka, pabrėždamas, kad dėžutės dažai nėra visiems tinkantys, todėl niekada neturėtumėte manyti, kad produktas atrodys taip pat, kaip ant modelio ar bet kurio kito, kuris jį naudoja.Kiekvieno žmogaus plaukai yra skirtingi ir nė vienas produktas neturės vienodo rezultato visiems plaukams, aiškina ji. Tai galioja ir pačiai spalvai, ir poveikiui, kurį ji gali turėti jūsų kasų sveikatai."

"Naudodami netinkamą atspalvį savo plaukams nepakenksite, sako Mazzei, tačiau nusivilsite, jei norėsite tam tikros spalvos, o galų gale gausite kažką visiškai kitokio. Taip pat reikėtų pažymėti, kad ne kiekviena spalva yra vienodai glostanti. Pasirinkę netinkamą atspalvį ar toną, galite akimirksniu pasenti, atkreipdami dėmesį į smulkias veido linijas ir spalvos pakitimus ar net pabrėždami plonėjančias spynas. Nesvarbu, kiek jums metų, natūralu, kad tam tikros spalvos papildys jūsų natūralų grožį, o kitos – priešingai."

Norėdami rasti jums tinkamiausius plaukų dažus, reikia atsižvelgti į daugybę skirtingų veiksnių. Vaqari pažymi, kad profesionalūs spalvininkai įvertina įvairius elementus, pvz., natūralios spalvos lygį, odos atspalvį, poringumą, ankstesnį dirbtinį pigmentą, pilkumo procentą ir kt., kurdami geriausią žaidimo planą kliento plaukams.Jei nuspręsite dažyti plaukus namuose, turėtumėte atsižvelgti ir į šiuos dalykus.

2. Produkto palikimas per ilgai arba per trumpai

Atkreipkite dėmesį į laikmatį! Mazzei teigia, kad plaukų dažų palikimas per trumpai arba per ilgai gali turėti įtakos jūsų plaukų sveikatai ir bendrai spalvai. Jei dažote savo sruogas tamsesniu atspalviu, jis perspėja, kad leisdami plaukams per ilgai įsigerti gaminį, jie gali tapti tamsesni nei planavote, o tada galite gauti nemalonų ar nepageidaujamą rezultatą, kuris gali turėti įtakos senėjimui. , kaip minėjome aukščiau.

Be to, jei šviesinate plaukus ir paliekate šviesinimo priemonę per ilgai, Mazzei sako, kad galite rimtai sugadinti savo sruogas. Galite susidurti su tokiomis problemomis kaip silpni, trapūs plaukai ir lūžinėjimas. Taip!

"Dėl šios priežasties Mazzei pabrėžia, kad turėtumėte pasirūpinti laikmačiu, kad kiekvieną produktą paliktumėte plaukuose tam tikrą laiką, nurodytą instrukcijose. Pastebėta!"

3. Dėmėta programa

"Niekas taip neatkreipia neigiamo dėmesio į jūsų plaukus, kaip dėmėtas dažymas, o Mazzei ir Vaqari pabrėžia, kad tai viena didžiausių klaidų, kurias daro moterys, dažydamos plaukus namuose. Jie abu sako, kad tolygus plaukų dažymas yra kruopštus procesas; „Mazzei“ įspėja, kad negalite tiesiog tepti viso jo, kaip darytumėte su šampūnu ar kondicionieriumi, ir tikėtis geriausio. Jis sako, kad reikia tinkamai nupjauti plaukus ir užtepti dažus, kad visi plaukai būtų prisotinti nuo šaknų iki galiukų."

"Vaqari sako, kad jei nebūsite atsargūs, gausite tai, kas vadinama juostelėmis. Ji paaiškina, kad tai reiškia tamsias dėmes / juosteles, atsirandančias dėl persidengiančios spalvos ant dažytų plaukų. Ši neryški išvaizda gali turėti įtakos senėjimui, ypač todėl, kaip pažymi plaukų ekspertė Ghanima Abdullah, daugelis vyresnio amžiaus moterų papilkėja įvairiose srityse (dėl tos pačios priežasties reikėtų vengti stambių paryškinimų).Vaqari pažymi, kad norint išvengti problemos, dažus reikia tepti itin tiksliai."

"Deja, pats tinkamas pritaikymas gali būti sudėtingas. Tai padaryti sau gali būti labai sunku, ypač tepant ant pakaušio, sako Vaqari. Žinoma, geriausias pasirinkimas yra leisti viską tvarkyti profesionaliam spalvininkui, tačiau jei plaukus reikia dažyti namuose, svarbu neskubėti ir būti kuo tikslesni. Jums gali būti naudinga paprašyti draugo padėti ir sutvarkyti sunkiai pasiekiamas vietas."

Shutterstock

Jūs stengiatės suderinti savo antakius

Nors gali kilti pagunda ant antakių tepti plaukų dažų likučius, to neturėtumėte. Dažus naudoti taip arti akių yra ne tik nesaugu, bet ir bandant suderinti antakių spalvą, antakiai gali būti plonesni. Per plonai išpešioję antakius arba praradę antakių plaukelius dažydami, galite akimirksniu pasenti. Ploni antakiai ne tik paseno, bet ir atkreipia dėmesį į raukšles aplink akis.Nors įžymybės, tokios kaip Kylie Jenner ir Gigi Hadid, pastaruoju metu balina antakius, labai rekomenduojame kreiptis į profesionalus, kad jie dažytų antakius.

Antakių dažymas yra blogiausias dalykas, kurį galite padaryti, jei slenka plaukai arba retėja blakstienos ar antakiai. Laimei, yra būdų, kaip išauginti antakius. Dermatologas Faktorius pirmiausia pabrėžia antakių dažymo vengimą ir pincetų nuleidimą.

"Factor taip pat pataria kasdien tepti antakius serumu arba aliejumi, kad paskatintumėte plaukų augimą. Ji sako, kad prieš taikant bet kokį antakių plaukų gydymą reikia nušveisti, drėkinti ir (nuvalyti) odą po antakiais, kad išvengtumėte uždegimo. Tada kondicionuokite su aliejumi, vėl padarykite pertrauką nuo žnyplės ir galiausiai užtepkite plaukų augimo serumą. Kalbant apie serumus ir aliejus, visada geriau rinktis natūralius produktus ir ieškoti produktų, kuriuose yra tokių ingredientų kaip biotinas, keratinas, rozmarinas, ricinos aliejus ar migdolų aliejus. Ypač venkite produktų, kurių sudėtyje yra sulfatų, silikonų, parabenų ar mineralinių aliejų, kurie tik dar labiau suplonins ir sudirgins antakius."

Apribokite dėžutės dažų naudojimą, kad išvengtumėte žalos ir nusivylimo

"Be galimybės, kad spalva taps nepatenkinta arba užtepta nepakankamai, dažai gali rimtai pakenkti jūsų plaukams, o dėl retėjimo ir išsausėjimo gali atrodyti labiau pasenę: plaukų pažeidimai ir bendras plaukų slinkimas gali būti dažni Vaqari pažymi, kad dėžutės dažai gali būti kenksmingi kai kuriems plaukų dažams. Jums gali būti naudinga įsigyti kokybiškus profesionalius plaukų dažus, o ne pigesnius vaistinių prekių ženklus, kurie neišleidžia beveik tiek pinigų produkto sudedamosioms dalims tirti."

"Vis dėlto, dienos pabaigoje geriausias būdas išvengti visų šių problemų – palikti darbą profesionalams. Kaip sako Vaqari, nėra nieko panašaus į profesionalų taikymą. Ji taip pat pažymi, kad dažnai nepavykus dažyti namuose, jūs bėgate tiesiai į saloną, kad sutvarkytumėte žalą – tai kodėl gi nepasiryžus ir pradėti ten? Jei galiausiai ketinate mokėti profesionalios kokybės kainas, taip pat galite pradėti nuo to ir rūpintis savo plaukais, daro išvadą Vaqari."

"Jei ieškote būdo, kaip maksimaliai išnaudoti savo profesionalią plaukų spalvą, nesinaudodami žalingais dažais, Mazzei siūlo sprendimą. Savo klientams rekomenduoju „No Fade Fresh“, – sako jis ir paaiškina, kad šie pusiau nuolatinę spalvą nustojantys šampūnai ir kondicionieriai yra sukurti taip, kad kiekvieną kartą prausdamiesi duše atnaujintų jūsų plaukų spalvą. Tai padės pratęsti jūsų plaukų spalvos naudojimo laiką namuose ir padės išvengti pirmųjų problemų dėl blukančios plaukų spalvos, sako jis. Tokiu būdu galite apriboti salone išleidžiamų pinigų sumą ir išvengti neigiamo pigių dažų poveikio."

Jei nuspręsite naudoti dėžutės dažus ir išmėginsite savo jėgas dažydami plaukus namuose, tikrai įmanoma pasiekti gerą rezultatą. Tiesiog venkite klaidų, nurodytų Mazzei, Vaqari ir Factor, ir pasieksite geriausių įmanomų rezultatų!

Kategorija: