Mariah Carey ką tik stilingai įveikė šlaitus! 52 metų „Grammy“ laureatė socialinėje žiniasklaidoje pasidalijo miela nuotrauka, kurioje pavaizduota, kaip slidinėjimo kelionėje ji susigiminiavo prašmatniais metaliniais rožiniais švarkais su 11 metų dukra Monroe.

„Fantasy“ hitų kūrėja ir stiliaus piktograma įkėlė nuotrauką, skirtą savo 11,5 mln. „Instagram“ sekėjų iš savo žiemos atostogų. Ji pademonstravo savo mažytį liemenį su apkarpytu p altu ir aptemptomis juodomis kelnėmis su raišteliu, taip pat pozavo su 11 metų sūnumi Maroku, kuris vilkėjo juodą švarką.

Mariah Carey ir dukra Monroe žaviai dvyniai su metaliniais rožiniais pūkeliais

Savo antraštėje Carey parašė: „Ansamblių derinimas šlaituose! su snaigės ir slidininko jaustukais. Jos ir jos dukra papuošė savo Barbiecore rožines skrybėles su šiltomis juodomis kepuraitėmis ir dėvėjo ilgas, banguotas kojas.

Kol „Always Be My Baby“ dainininkė puošėsi sidabriniais, dideliais atspalviais ir juodomis ausinėmis, jos dukra pasirinko klasikinius akinius. (Abu tokios gražios rožinės spalvos!)

Carey dalijasi savo vaikais dvyniais (gim. 2011 m.) su buvusiu vyru Nicku Cannonu. 42 m. Carey ir Cannonas susituokė 2008 m., o po šešerių santuokos metų pora išsiskyrė 2014 m. Cannon tą gruodį pateikė prašymą dėl skyrybų, kurios buvo baigtos 2016 m.

Derantys ansambliai šlaituose! pic.twitter.com/BGmjSCXB1c

- Mariah Carey (@MariahCarey) 2023 m. sausio 18 d.

Gerbėjų reakcijos

Natūralu, kad mielas Carey įrašas sulaukė tūkstančių gerbėjų įvertinimų ir komentarų, kurie gyrė viską nuo jos žiemos ansamblio iki auklėjimo. „Puikus! Gražūs vaikai ir graži mama! vienas rašė, o kitas pridūrė: „Man patinka Mariah tai, kad ji skiria laisvo laiko, kad suteiktų savo vaikams visą dėmesį ir prisimintų nuotykius.“

Kiti pridūrė, kad ji atrodė „neįtikėtinai rožine spalva“, nes kiti jos klausė, iš kur tos striukės. (Pasak gerbėjų „Twitter“, atrodo, kad jie yra iš Monclero techninės slidinėjimo aprangos linijos!)

Vienas kitas naudotojas praminė Carey „amžina žiemos stiliaus deive“, ir mes patys negalėjome to pasakyti geriau.

Kategorija: