Selena Gomez apsisuko dėl visų tinkamų priežasčių, kai antradienį, sausio 10 d., žengė Auksinių gaublių raudonuoju kilimu su savo devynerių metų seserimi Gracie Teefey ir atrodė neįtikėtinai gražiai apkabinusi figūrą. Valentino Fall 2023 Haute Couture suknelė su itin seksualia aukštu skeltuku šlaunis. Tačiau keli interneto troliai manė, kad reikia kritikuoti 30-metės „Tik žmogžudystės pastate“ aktorės kūną, kuris galbūt nėra pats mažiausias kada nors buvęs.

Selena Gomez kreipiasi į Body Shamers komentarus Instagram'e

Nors neatrodo, kad Selena – kūno pozityvumo šalininkė – į širdį ėmėsi neigiamų, kūną gėdinančių komentarų, kurių nenorime iš naujo skelbti, ji iš tikrųjų tai kreipėsi į juos „Instagram“ paskyroje. Tiesiogiai iš automobilio su mažąja seserimi – ir mes ją dar labiau mylime už tai!

„Šiuo metu esu šiek tiek stambus, nes mėgavausi per atostogas“, – vaizdo įraše, kuriuo vėliau pasidalijo „TikTok“, sakė „Rare Beauty“ įkūrėjas. Tada ji atsisuko į seserį ir paklausė: „Aš turiu galvoje, ar ne? į tai Gracie atsakė: „Taip“, dėl ko Selena pridūrė: „Bet mums nerūpi“ ir prapliupo juokais, nes automobilyje galima išgirsti Miley Cyrus dainą „Do My Thang“.

@popnewsdaily Ji taip pat transliavo Taylorą ir Miley automobilyje selenagomez bodyshaming bodypositivity mileycyrus taylorswift ♬ originalus garsas - PopNewsDaily

Selenos gerbėjai ploja jos „gražioms“ kreivėms komentaruose

Laimei, likęs internetas nesijautė taip pat, kaip interneto troliai, nes Selenos gerbėjai užtvindė įvairiausias komentarų skiltis pagyrimais apie jos „sveiką ir gražią“ išvaizdą – kaip ir kai kurie. prieš savaites, kai atostogaudama Meksikoje paskelbė keletą nuotraukų, kuriose ji vilki bikinį.

Komentuodamas aukščiau pateiktą Selenos ir Gracie „TikTok“ vaizdo įrašą, vienas gerbėjas pasakė: „Ji neturėtų aiškinti, kodėl jos kūnas atrodo taip“, o vienas atsakė: „Teisingai, bet manau, kad tai internetas. . Kita gerbėja tai pakartojo ir rašė: „Ji turi jaustis labai nesaugi dėl to, kad žmonės ją mato tokiuose renginiuose. Ji tobula ir jai nereikia aiškinti. „Liūdna, kad žmonės turi spręsti arba „pateisinti“ bet kokį nedidelį pelną ar nuostolį“, – sakė kitas. „Ji tiesiogine prasme atrodo sveika, o laimingi žmonės turi užčiaupti burnas! pridėjo dar vienas gerbėjas. „Jai nereikia aiškintis. Ji visada graži“, – sakė kitas.

Daugelis kitų patvirtino, kad Selena „netgi nėra didelė“, o kitas gerbėjas pasakė: „Ji graži bet kokia forma! ir kitas priduria: „Ji atrodo GERAI, kaip tai, kas negerai žmonėms“. „Ji net nėra mažas vyras, ji tokia graži, kad norėčiau, kad žmonės nekalbėtų žmonėms tokių dalykų“, – pridūrė kitas, o daugelis kitų smerkė nekenčiančius ir prašė visų kritikų leisti Selenai gyventi savo gyvenimą.

„Ji GYVENA. Kaip turėtų“, – pažymėjo kitas, o po jo – raudonos širdelės jaustukas. „Tikiuosi, kad ji tai pamatys ir žinos, kad ji graži“, – pridūrė kitas, o kitas sušuko: „Saugokite ją bet kokia kaina! „Selena nusipelno pasaulio, ir man labai liūdna, kad žmonės net komentuoja jos kūną taip, kad ji turi su juo susidoroti“, – rašė kitas nusivylęs gerbėjas, o po jo sekė liūdnas jaustukas. „Ji be galo švyti“, – šyptelėjo kitas gerbėjas, po kurio sekė mirgančios žvaigždės jaustukas, o kitas visiškai teisingai pasakė: „Ji atrodė kaip karalienė“. „Ji yra graži ir pati tikriausia moterų reprezentacija“, – pareiškė kitas gerbėjas.

Kategorija: