Karalius Charlesas ir karalienė Camilla pirmą kartą buvo pastebėti viešumoje po to, kai buvo išleistas jaudinantis ir novatoriškas princo Harry memuaras „Spare“ .

74 metų karalių ir 75 metų karalienę konsortą nufotografavo paparacai kartu važiuodami į Krati Kirką netoli Balmoralo pilies sausio 15 d., praėjus penkioms dienoms po to, kai „Spare“ pasirodė lentynose.

Karalius Charlesas ir karalienė Camilla pastebėjo, kad kartu važinėja po atsarginių dalių išleidimo

Craithe Kirk, kaip praneša „People“, yra Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos „einant į bažnyčią“ Škotijoje, o Charlesas buvo už „Audi“ transporto priemonės vairo pakeliui ten.

Hario atsiminimų knygoje Spare jis pasakoja apie didžiulį sielvartą ir traumą, kurią patyrė po tragiškos savo motinos princesės Dianos mirties, nuoseklių britų spaudos išpuolių prieš jo žmoną Meghan Markle, taip pat numeta keletą pasipiktinusių bombų. ateina pas savo pamotę Camillą (kuri liūdnai susižadėjo su Charlesu, kai buvo vedęs Dianą).

Karaliaus ir karalienės sutuoktinio santykiai yra svarbi Spare tema. Knygoje Harry taip pat atskleidė, kad jis ir jo brolis princas Williamas maldavo savo tėvo nevesti Camilla (su kuria Charlesas vėl palaikė santykius nuo aštuntojo dešimtmečio). Pranešama, kad karalius labai nusiminęs, kad Haris įtraukė tai į „Atsarginį“.

Princo Harry autobiografija sukėlė tiek daug galvos skausmo jo šeimai! KingCharles QueenCamilla https://t.co/rO6koIDAZp

- Perezas (@ThePerezHilton) 2023 m. sausio 17 d.

Charles'as, kaip pranešama, "supykęs" dėl Harry's memuarų ir Camilla turinio

Pasak anoniminio š altinio, kalbėjusio su US Weekly, Charlesas yra sutrikęs, kad Harry pavadino savo pamotę „pavojinga“ ir užsiminė, kad ji pasėjo istorijas apie kitus karališkosios šeimos narius, kad apsaugotų savo reputaciją (kaip ji daugeliui buvo žinoma kaip buvusi būsimo karaliaus meilužė).

„Jis piktas ir pasipiktinęs dėl to, kad Haris pateikė tiek daug gėdingų ir žalingų teiginių, ir dėl to jis atsidūrė siaubingoje padėtyje su Camilla, žinoma, dabar, kai ji buvo įtraukta į lygtį“, – sakė viešai neatskleista informacija.

„Tai tikrai peržengta riba daugeliu atžvilgių, tačiau yra tiek daug baisių Harry komentarų ir apreiškimų, kad jo tėvas nežino, nuo ko pradėti.Jis turi vilties, kad laikui bėgant dulkės nusės ir Haris suminkštins širdį prieš savo šeimą – bent jau jis taip tikisi. Bet jis nesiruošia spausti ar atsiprašyti.“

Nr. .com/qX0JRBNKyd

- Karališkasis aplinkraštis (@Royal_Circular) 2023 m. sausio 5 d.

Princas Harry mano, kad Camilla yra „pavojinga“

In Spare Harry rašo: „Aš net norėjau, kad Camilla būtų laiminga. Galbūt ji būtų mažiau pavojinga, jei būtų laiminga. Tada, prieš savaitę per 60 minučių interviu su Andersonu Cooperiu, Harry paaiškino, kad Camilla buvo „pavojinga“, nes „jai reikia reabilituoti savo įvaizdį“.

Harry pridūrė: „Dėl to ji tapo pavojinga dėl ryšių, kuriuos ji užmezgė per britų spaudą.Ir buvo atviras abiejų pusių noras keistis informacija. Ir su šeima, kuri buvo sukurta remiantis hierarchija, ir jai pakeliui į karalienės konsortiją, dėl to gatvėje liks žmonių ar kūnų.“

Haris savo knygoje teigė, kad Charleso komandos „gung ho“ narys „sukūrė ir pradėjo naują kampaniją, kaip gauti gerą spaudą“ Charlesui ir Camillai prieš jų kontroversiškas 2005 m. vestuves. Pasak Harry, ši strategija jam ir princui Williamui buvo „blogos spaudos sąskaita“.


Vis dėlto Haris galėjo su meile prisiminti kai kurias akimirkas su Camilla. „Spare“ jis taip pat išsamiai aprašo pirmąjį jų susitikimą: „Prisimenu, prieš pat arbatą galvojau, ar ji būtų man pikta. Jei ji būtų kaip visos piktosios pamotės pasakų knygelėse. Bet ji nebuvo. Kaip ir Willy, aš jaučiau tikrą dėkingumą už tai“, – rašė Harry.

Jis taip pat neseniai žurnalui „People“ papasakojo daugiau apie savo sprendimą papasakoti savo istoriją: „Nenoriu niekam sakyti, ką apie tai galvoti, įskaitant ir mano šeimą.“ Jis tęsė, sakydamas leidiniui: „Ši knyga ir jos tiesos daugeliu atžvilgių yra mano paties psichinės sveikatos kelionės tąsa. Tai neapdorotas mano gyvenimo aprašymas – gėris, blogis ir viskas tarp jų.“

„Mano viltis buvo paversti savo skausmą tikslu, taigi, jei dalijimasis savo patirtimi daro teigiamą poveikį kieno nors gyvenime, aš negaliu galvoti apie ką nors naudingesnio už tai! jis pridūrė.

Kategorija: