Jei jūsų Naujųjų metų tikslai yra pagerinti jūsų kūno rengybą, jums nereikia mokėti šimtų asmeninio trenerio ar narystės toje prabangioje jūsų kaimynystėje esančioje sporto salėje, kurioje yra visi varpai ir švilpukai. Kartais paprasčiausios procedūros yra veiksmingiausios. Jei turite išmanųjį telefoną, jau turite beveik viską, ko reikia (neskaitant kai kurių atsparumo juostų, svarmenų ir geros poros sportbačių), kad galėtumėte pradėti bėgioti. Jūsų iPhone yra idealus užduočių tvarkytuvas, kai reikia stebėti, ką valgote, kada ir kaip sportuojate ir net miego kokybę. Nežinote, nuo ko pradėti? Štai kaip paversti „iPhone“ asmeniniu treneriu.

Bėgimas ir kardio treniruotės

Mylėk ar nekenti – kardio treniruotės, tokios kaip bėgimas ar važiavimas dviračiu, pagreitins širdies ritmą ir padės greičiau sudeginti kalorijas. Kai kurios programos, kurios padarys kardio treniruotę daug smagiau, yra šios:

Runkeeper: Ši GPS kūno rengybos stebėjimo programa seka jūsų bėgimo, ėjimo, žygių ir važiavimo dviračiu kasdienybę, atidžiai stebėdama jūsų tempą, atstumą, mankštos laiką ir sudegintas kalorijas . Ši programa leidžia lengvai įvertinti savo pažangą, o naudingi priminimai ir žaidimai visą laiką palaiko motyvaciją.

Strava: „Strava“ yra mėgstamiausia bėgikų ir dviratininkų programėlė, vertinanti bendruomeniškumą ir kitų panašiai mąstančių sportininkų teikiamą postūmį. „Strava“ ne tik stebi jūsų kardio metriką, kaip atstumas ir greitis, bet ir sujungia jus su pažįstamais žmonėmis, kad galėtumėte stebėti vienas kito pažangą – netgi yra parinkčių nustatyti grupės iššūkius.

NHS sofa iki 5K: Ar tik pradedate savo kūno rengybos kelionę? Nenusiminkite – tokios programos kaip Couch to 5K yra sukurtos specialiai naujokams ir teiks vadovaujamas procedūras bei nurodymus, kurie lėtai, bet užtikrintai nuves jus nuo ėjimo ir bėgimo iki pilno maratono (jei toks yra jūsų tikslas).

Peloton: Jei jums labiau patinka bėgti patalpose ant bėgimo takelio, išbandykite Peloton programėlę, kurią galima naudoti su visais bėgimo takeliais ir apima tokius dalykus kaip pagal poreikį ir tiesioginiai užsiėmimai, motyvaciniai treneriai ir puiki muzika. Tai puiki programėlė tiems, kurie mėgsta bėgioti bėgimo takeliu, bet mano, kad tai šiek tiek nuobodu.

Svorio treniruotės

Nemiegokite treniruodamiesi su svoriais. Iki šiol mes visi (tikiuosi) panaikinome seną mitą, kad svorių kilnojimas sukuria tūrį ir jo reikėtų vengti bet kokia kaina. Tiesą sakant, treniruotės su svoriais yra labai svarbios kaulų sveikatai ir padeda sukurti raumenų audinį, kuris sudegina daugiau riebalų. Paimkite svarmenų ir (arba) pasipriešinimo juostų rinkinį ir atsisiųskite kelias iš šių „iPhone“ programų, kurios padės išlaikyti jūsų motyvaciją:

AloMoves: Ši nuostabi programa leidžia jums patogiu laiku treniruotis su svoriais ir siūlo treniruotes pagal poreikį. Nesvarbu, ar tik pradedate sportuoti, ar sportuojate jau daugelį metų, jums yra pamoka ir instruktorius – treniruotės, skirtos kiekvienam jūsų kūno raumeniui.Geriausias dalykas: kai kurie užsiėmimai yra ilgesni (90 minučių), o kiti – tik 10 minučių, todėl galite pasirinkti pagal tai, kiek laiko tą dieną turite treniruotis.

Fitbod: Fitbod puikiai tinka pradedantiesiems arba tiems, kurie nenori susikurti plano sau ir mėgsta turėti daugiau treniruočių vadovų. Prieš kurdami programą, kurią galėsite sekti ir sekti savo pažangą, iš pradžių paprašys įvesti tam tikrą informaciją. Geriausias dalykas: yra daug demonstracinių versijų, užtikrinančių, kad judesiai atliekami teisingai.

Ateitis: Norite dirbti su tikru, gyvu asmeniniu treneriu patogiai savo namų sporto salėje? „Future“ programa suderins jus su geriausiu treneriu pagal jūsų svorio treniruočių lygį, poreikius ir tikslus, o tada tas treneris teikia 1:1 instruktavimą ir grįžtamąjį ryšį.

mityba

Jei sekti, ką valgote, yra jūsų sveikatos ir kūno rengybos tikslų dalis, čia yra keletas populiariausių programų, kurios padės tai padaryti:

MyPlate kalorijų skaitiklis: „MyPlate“ ne tik suskaičiuoja kalorijų ir maistinių medžiagų kiekį jūsų maiste, bet ir siūlo receptus, valgymo planus ir net treniruočių idėjas. iš geriausių visapusiškų mitybos programų. Jei bendruomenė jus paskatins, mėgaukitės nuolat augančios MyPlate narių bendruomenės kolegų palaikymu.

MyFitnessPal: Ši programa garsėja savo didele maisto produktų duomenų baze, receptų importuotoju ir net restorano registratoriumi, kuris palengvina maisto registravimą.

Madingi receptai ir maisto gaminimo įrankiai: Ribojimai nėra gero laiko idėja. Tačiau sekti savo mitybos tikslus gali būti smagu ir įkvepianti, kaip įrodo ši programėlė. „Yummly“ siūlome daugiau nei 2 milijonus receptų, kurie patogiai suskirstyti pagal virtuvę, mitybos planą arba šaldytuve ir sandėliuke turimus ingredientus. Programėlė netgi leidžia į pirkinių sąrašą įtraukti reikalingų ingredientų.

Kategorija: