Atrodo, kad Donaldas Trumpas nėra vienintelis netinkamai tvarkantis slaptus dokumentus! Šią savaitę sužinojome, kad praėjusių metų lapkričio 2 d. prezidento Joe Bideno asmeniniai advokatai Pensilvanijos universiteto Bideno diplomatijos ir pasaulinių įsipareigojimų centro privačiame kabinete „užrakintame spintoje“ aptiko 10 įslaptintų dokumentų – kai kurie pažymėti „Visiškai slaptai“. jis naudojo nuo 2023 iki 2023 m., palikęs Obamos administraciją.

Ir tai buvo tik pradžia, nes pasirodė naujesni pranešimai, patvirtinantys, kad po to, kai advokatai atliko kratą dviejose Bideno gyvenamosiose vietose Vilmingtone ir Rehoboth Byče, Delavere, buvo rasta antra įslaptintų dokumentų partija.Pranešama, kad visi dokumentai, išskyrus vieną, buvo rasti saugykloje Bideno Vilmingtono garaže, o kitas – kitame kambaryje.

IŠSKIRTINĖ: įslaptintus dokumentus iš Joe Bideno viceprezidento biuro aptiko asmeniniai prezidento advokatai Penn Biden centre, Vašingtone esančiame tyrimų centre https://t.co/auvhlMTqGw

- CBS News (@CBSNews) 2023 m. sausio 9 d.

Prezidento Joe Bideno advokatai pirmą kartą atranda įslaptintus dokumentus jo senajame biure

Ričardas Sauberis, prezidento Bideno specialusis patarėjas, pareiškime sakė, kad biure buvo aptikta „nedidelis skaičius dokumentų su įslaptintais ženklais“ likus kelioms dienoms iki JAV vidurio kadencijos rinkimų, nes Bideno asmeniniai advokatai „pakavo bylas. patalpintas užrakintoje spintoje, kad būtų ruošiamasi atlaisvinti biuro patalpas Penn Biden centre Vašingtone, D.C. Pranešama, kad įslaptintuose dokumentuose yra JAV žvalgybos instruktažai apie tokias užsienio šalis kaip Ukraina, Iranas ir Jungtinė Karalystė, tačiau kol kas niekas nepatvirtinta – ir nemanome, kad tai kada nors bus dėl įslaptinimo.

Pranešama, kad Bidenas ten išlaikė savo pareigas po to, kai 2023 m. baigėsi jo viceprezidento pareigos, kol jis pradėjo savo 2023 m. prezidento rinkimų kampaniją 2023 m. Šiuo metu dar nežinoma, ar Bidenas galėjo turėti kitos įslaptintos medžiagos Obamos administracijos atstovų buvo rasti, tačiau „Sky News“ praneša, kad paieška yra „baigta“, o padėjėjai nori įsitikinti, kad atgavo visus įslaptintus dokumentus, kurie galėjo būti netyčia supakuoti, kai Bidenas 2023 m. sausį paliko viceprezidento biurą. .

SKAITYTI DAUGIAU: B altieji rūmai apšaudomi dėl „Southwest Airlines“ atostogų „Nugriuvimo“

Splash News

"B altieji rūmai bendradarbiauja su Nacionaliniu archyvu ir Teisingumo departamentu, siekdami atrasti, atrodo, Obamos-Bideno administracijos įrašus, tęsė Sauber pareiškimas. Prezidentė periodiškai naudojosi šia erdve nuo 2017 metų vidurio iki 2023 metų kampanijos pradžios."

"

Sauber taip pat teigė, kad Bideno advokatai atradimo dieną įspėjo B altųjų rūmų advokatų kontorą, kuri vėliau pranešė Nacionalinei archyvų ir įrašų administracijai, kuri kitą rytą perėmė medžiagą. Pareiškime priduriama: šiuos dokumentus atrado prezidento advokatai. Archyvei dokumentai nebuvo pateikti jokiu ankstesniu prašymu ar tyrimu. Nuo šio atradimo prezidento asmeniniai advokatai bendradarbiavo su archyvais ir Teisingumo departamentu siekdami užtikrinti, kad visi Obamos Bideno administracijos įrašai būtų tinkamai prieinami archyvuose."

NUTRAUKIMAS: Generalinis prokuroras Merrickas Garlandas paskelbė apie specialaus advokato paskyrimą tirti Pres. Bideno slapti dokumentai yra svarbūs. https://t.co/1CmqAbOdJW pic.twitter.com/AoKyxQ8ahF- Pasaulio naujienos šįvakar (@ABCWorldNews) 2023 m. sausio 12 d.

Generalinis prokuroras paskiria specialųjį patarėją, kuris peržiūrės dokumentų saugojimą

Taip pat ketvirtadienį, sausio 12 d., generalinis prokuroras Merrickas Garlandas atskleidė, kad paskyrė specialųjį advokatą, kuris peržiūrės įrašų saugojimą, ir paskelbė, kad tyrimui vadovaus buvęs JAV advokatas Robertas Huras.

"

Dėl nepaprastų aplinkybių šiuo klausimu reikia paskirti specialų advokatą, spaudos konferencijoje sakė Garlandas. Šis paskyrimas pabrėžia visuomenei, departamento įsipareigojimą ir nepriklausomumui, ir atskaitomybei ypač jautriais klausimais. Ir priimti sprendimus neginčijamai vadovaujantis tik faktais ir įstatymais."

NUTRAUKIMAS: Joe Bidenas PAGALIAU buvo priverstas tiesioginėje TV tiesioginėje TV laidoje PRIPAŽINTI KALTE dėl slaptų dokumentų vagystės kaip viceprezidentas. Tai, ką jis padarė vėliau, privertė susijaudinti pic.twitter.com/udBjqvSgRS- Benny Johnsonas (@bennyjohnsonas) 2023 m. sausio 11 d.

Prezidento Bideno reakcija

"JAV teisingumo departamentas taip pat peržiūri šį klausimą, bet atsisakė komentuoti.Respublikonų Kongreso komitetas, kaip pranešama, taip pat tirs, o Atstovų rūmų priežiūros komiteto pirmininkas Jamesas Comeris teigė, kad yra susirūpinęs, kad prezidentas Bidenas sukompromitavo (žvalgybos) š altinius netinkamai tvarkydamas įslaptintus įrašus."

"Prezidentas Bidenas daug nesakė apie atradimą, bet pirmiausia žurnalistams pasakė, kad jį nustebino tai, kas buvo rasta jo buvusiame privačiame kabinete. Nežinau, kas yra dokumentuose, pridūrė jis, žurnalistams Meksiko mieste taip pat sakydamas, kad jam buvo patarta net neklausti apie dokumentų pobūdį."

"Jis tęsė: kaip sakiau anksčiau šią savaitę, žmonės žino, kad į slaptus dokumentus ir įslaptintą medžiagą žiūriu rimtai. Taip pat sakiau, kad visapusiškai ir visapusiškai bendradarbiaujame su Teisingumo departamento peržiūra."

Splash News

Donaldas Trumpas pateikia savo mintis socialinėje žiniasklaidoje

"

Donaldas Trumpas nekantrauja, kol galės pasisakyti šiuo klausimu, pasinaudojęs savo socialinio tinklo „Truth Social“ platforma ir paklausęs: kada FTB imsis kratos daugelyje Joe Bideno namų, galbūt net B altuosiuose rūmuose? kalbant apie reidą jo Mar-a-Lago dvare Floridoje praėjusiais metais, kai buvo rasti daugiau nei 325 įslaptinti dokumentai, kai kurie pažymėti slaptu ir visiškai slaptu."

Aiškūs skirtumai tarp dviejų įslaptintų dokumentų bylų, susijusių su prezidentu Joe Bidenu ir buvusiu prezidentu Donaldu Trumpu. CNNPolitics) 2023 m. sausio 10 d.

Daugelis buvusio prezidento bendražygių buvo apklausti dėl netinkamo dokumentų tvarkymo, tačiau šiuo metu neaišku, kada bus priimtas sprendimas, kam bus pateikti k altinimai, ar apskritai kam nors bus pateikti k altinimai. Ar Trumpo ir Bideno bylos bus sprendžiamos kitaip? Tik laikas parodys!

SKAITYTI DAUGIAU: Donaldas Trumpas paskutinėmis savo prezidentavimo dienomis buvo sučiuptas išslaptindamas FTB bylą, rašo NYT

Kategorija: