Sveika mityba yra gyvybiškai svarbi norint pamatyti ilgalaikius svorio metimo rezultatus, tačiau kartais jūsų mitybos įpročiuose yra spragų, dėl kurių gali būti sunku gauti visas organizmui reikalingas maistines medžiagas. Ypač jei laikotės augalinės dietos arba jums trūksta b altymų ir kitų vitaminų, jūsų organizmas gali neigiamai reaguoti į trūkstamas maistines medžiagas, todėl bus sunkiau numesti svorio. Jei bandote pagreitinti medžiagų apykaitą, kad pasiektumėte matomų svorio metimo rezultatų, tai yra geriausias priedas, kurį galite įtraukti į savo mitybą, kad pamatytumėte pokyčius, kurie išliks.

Shutterstock

Norėdami pagreitinti medžiagų apykaitą ir natūraliai pagerinti jūsų gebėjimą mesti svorį, chromas papildas yra idealus jūsų dietos papildymas. Mineralas, padedantis veiksmingiau skaidyti makroelementus, šis papildas padidins medžiagų apykaitą ir leis lengviau atsikratyti kalorijų. Dr. Stephanie Redmond, PharmD, CDE, BC-ADM paaiškina: „Chromas padeda kovoti su atsparumu insulinui, o tai reiškia, JEI valgote angliavandenius (arba b altymus, kurie lėtai virsta angliavandeniais), tada gausite MAŽiau insulino šuolių (atminkite, kad insulinas kaupia riebalus, todėl Mažesnis insulino kiekis, kurį gamina kasa, yra naudingas ir reiškia mažiau riebalų kaupimosi ir daugiau riebalų deginimo!).“

Sumažinęs insulino šuolį padės sukaupti mažiau riebalų, pagerinsite medžiagų apykaitą ir padidinsite galimybę numesti svorio, kai kartu su nedideliu kalorijų trūkumu. „He althline“ teigimu, chromas taip pat gali būti naudingas norint sumažinti potraukį maistui, o tai natūraliai padės suvartoti mažiau.„Nors įrodymų yra nedaug, kai kurios ataskaitos rodo, kad 600–1000 Μg chromo pikolinato per dieną kai kuriems žmonėms gali padėti sumažinti alkį, potraukį ir besaikį valgymą“, – rašo jie.

Jei norite eiti natūraliu keliu ir vis tiek norėtumėte gauti chromo privalumus nevartodami maisto papildų, šio mineralo natūraliai galima rasti brokoliuose, kalakutienos krūtinėlėse, bulvėse ir net raudonajame vyne! Kaip rašo Medical News Today, svarbu peržvelgti kitus vaistus ir papildus, kuriuos jau vartojate prieš įtraukdami chromą į savo mitybą, nes tai gali sukelti blogą reakciją.

Shutterstock

Cinkas

Vienas papildas, suteikiantis daug naudos organizmui, įskaitant medžiagų apykaitos gerinimą, yra cinkas. Cinko natūraliai galima rasti tokiuose maisto produktuose kaip austrės, mėsa (pvz., omarai), pupelės ir pieno produktai, tačiau galite jį vartoti ir kaip priedą.Tai gali padėti pagreitinti medžiagų apykaitą, suteikti odai spindesio ir grąžinti plaukams apimties.

"Cinkas yra esminis mikroelementas, padedantis efektyviai veikti medžiagų apykaitą, pažymi Shafipour. Jis stimuliuoja šimtus fermentų, dalyvaujančių ląstelių procesuose. Be jo mums gresia imuniteto sumažėjimas, žarnyno problemos, plaukų, odos ir nagų problemos arba vyrų lytinių liaukų nepakankamumas."

"Geriausias būdas užtikrinti, kad iš cinko gautumėte visas naudingas savybes, yra suporuoti jį su b altymu. Tokiu būdu jis gali būti tinkamai absorbuojamas organizme. Gyvūninių b altymų, tokių kaip jautiena, kiaušiniai ir sūris, valgymas gali pagerinti cinko biologinį prieinamumą iš augalinio maisto, aiškina Shafipour. Nors šio papildo vartojimas kasdien gali būti naudingas jūsų organizmui, būtinai pasitarkite su savo gydytoju prieš įtraukdami jį į savo dietą, kad įsitikintumėte, jog neperdozuojate (tai gali būti labai pavojinga!)."

Shutterstock

Nors gerai subalansuota ir daug maistinių medžiagų turinti dieta, sudaryta iš visaverčių maisto produktų, bus geriausias pasirinkimas norint numesti svorio, papildai, tokie kaip chromas ir cinkas, gali puikiai papildyti jūsų kasdienybę, kad pagerintumėte medžiagų apykaitą. papildomas postūmis.Kartais jūsų kūnui reikia šiek tiek papildomos pagalbos, kad jis tinkamai panaudotų maistą kaip kurą, ir tokiais atvejais papildas gali padėti jūsų kūnui veikti efektyviau. Kaip visada, prieš įmesdami į mišinį naują priedą pasitarkite su medicinos specialistu, tačiau chromas ir cinkas gali būti puikios priemonės ilgalaikiams svorio metimo rezultatams pasiekti.

Kategorija: