Jessica Simpson (42 m.) atrodė lieknesnė nei bet kada anksčiau, kai šeštadienį išėjo vakarieniauti su savo vyru Ericu Johnsonu (43 m.) Santa Monikoje. Dainininkė „I Wanna Love You Forever“ pasimatymų vakarui pasipuošė tigro rašto suknele ir audavo batus iki kelių, valgydama garsenybių centre Giorgio Baldi.

IŠSKIRTINĖ: Jessica Simpson išeina vakarieniauti su vyru Ericu Johnsonu Santa Monikoje https://t.co/GZbUydM5lC

– „Daily Mail“ įžymybė (@DailyMailCeleb) 2023 m. sausio 8 d.

Jessica Simpsons pademonstravo, kad numetė svorį slogioje formoje

Dainininkė ir aktorė pasipuošė figūrą puošiančia, raudonai ir juodai dryžuota suknele, kuri nukrito iki kelių. Akį traukiantis ansamblis suteikė ryškios spalvos ilgam, juodam p altui, į kurį ji susirišo. Ir, norėdama įmantrios prisilietimo, Jessica apsiavė juodus lakinės odos batus. Ant dešinės rankos ji užsimetė juodą rankinę, pagamintą iš pusiau permatomos, nėriniuotos medžiagos.

Jessica papuošė savo aprangą sidabriniais, blizgančiais auskarais ir įvairiais spalvingais karoliukais papuoštais karoliais. Trijų vaikų mama taip pat mūvėjo tris dygliuotas apyrankes ir kelis storus žiedus ant pirštų, kad galėtų paskutinį prisilietimą. „Dukes of Hazzard“ žvaigždė pasirinko klasikinį makiažą su juodu sparnuotu akių pieštuku, apimties suteikiančiu tušu ir dūminiais akių šešėliais. Ji taip pat pridėjo kontūrų ir skaistalų, kad pabrėžtų skruostikaulius, o išvaizdą užbaigė nude spalvos lūpų dažais. Džesika perskyrė šviesiaplaukes per vidurį lengvomis paplūdimio bangomis, kurios ėjo per pečius.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Jessica Simpson (@jessicasimpson)

Kai ji praskriejo pro paparacius, jos vyras švelniai nuvedė ją į populiarų restoraną. Erikas, jos devynerių metų vyras, vakarienei taip pat išlaikė savo kasdienišką, bet stilingą išvaizdą. Jis apsivilko pilkus, išblukusius džinsus, paprastus tamsius marškinėlius ir mėlyną languotą flanelę. Johnsonas, žaidęs San Francisco 49ers, avėjo mėlynus batus iki kulkšnies, kurie buvo surišti raišteliais, kad papildytų savo išvaizdą.

Kaip ir daugelis kitų įžymybių, Jessica ir jos šeima atostogas praleido Aspene, Kolorado valstijoje. Ji paskelbė vaizdų karuselę, kurioje jos vyras ir vaikai slidinėja ir šildosi prie laužo.

Jessica susituokė su Eriku 2014 m. per romantiškas Santa Barbaros vestuves, kai jie pradėjo susitikinėti 2010 m. Du meilės paukščiai turi tris vaikus: dukrą Maxwell (10), sūnų Ace (9) ir jų jauniausiąjį (3) -metų Birdie.Jessica anksčiau buvo ištekėjusi už aktoriaus Nicko Lachey iki jų skyrybų 2006 m.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Pottery Barn Kids (@potterybarnkids)

Jessica Simpson drastiškas svorio metimo susirūpinimas

2023 m. pradžioje Jessica atskleidė, kad 2023 m. pagimdžiusi trečią vaiką numetė 100 svarų. Metams bėgant gerbėjai pradėjo nerimauti dėl plono jo žvaigždės kūno. Ji pasirodė Pottery Barn skelbime su savo dukra Birdie, susirūpinusi jos sveikata.

Dainininkė „Su tavimi“ socialiniame tinkle „Instagram“ patikino savo gerbėjus, kad jai viskas gerai, sakydama: „Visi turime dienų, kai norime būti, atrodyti, daryti ir jaustis geriau. Niekas nėra vienas su tuo jausmu, kurį galiu tau pažadėti. Pabudau tuo pat metu nerimastingas ir nepasitikintis savimi, bet taip pat piktas ir besiginantis – kaip kai kurie iš jūsų. Aš žinau, kas man tinka, tai yra paleisti ir tiesiog dainuoti žiūrint tiesiai į veidrodį, tiesiai į akis, kad iš tikrųjų pamatyčiau ir suprasčiau save.Galiu susieti su savo širdies plakimu. Esu stabilus ir stiprus. Aš namuose.“

Kategorija: