Šis įrašas buvo atnaujintas nuo tada, kai buvo iš pradžių paskelbtas, įtraukiant naujausius faktus

Ivanka Trump, kuri dirbo vyresniąja B altųjų rūmų patarėja savo tėvo Donaldo Trumpo prezidentavimo metu, 2023 m. balandžio 5 d. maždaug aštuonias valandas nuotoliniu būdu liudijo per vaizdo ryšį JAV Atstovų rūmų komitetui, tyrusiam 2023 m. sausio 6 d. ant JAV Kapitolijaus. 41 metų trijų vaikų mama liudijimą dvišaliame Kongreso komitete davė praėjus vos penkioms dienoms po to, kai vyras Jaredas Kushneris (buvo buvęs prezidento patarėjas) taip pat atsakinėjo į komiteto klausimus daugiau nei šešias valandas – ir dabar mes pagaliau.turėti daugiau informacijos apie tai, ką ji pasakė!

SKAITYTI DAUGIAU: Donaldo Trumpo dukterėčia ką tik numetė bombą apie dukrą Ivanką Trump ir žentą Jaredą Kushnerį

Sausio mėn. 6 komiteto ašaros į Ivanką Trump dėl to, kad ji nėra „artima“, atminties bėdos https://t.co/3IeQOmrhtR

– Vašingtono egzaminuotojas (@dcexaminer) 2023 m. gruodžio 21 d.

Ivankos Trump liudijimas prieš JAV Atstovų rūmų komitetą

Remiantis vykdomosios santraukos ataskaita, paskelbta pirmadienį, gruodžio 19 d., prieš galutinę komisijos ataskaitą, kuri turėtų būti paskelbta kažkada šiais metais, Ivanka „nebuvo tokia atvira kaip (kiti liudininkai) apie prezidento Trumpo elgesį“. Anot „People“, komitetas mano, kad ji neišsiaiškino savo prisiminimų apie įvykius, įvykusius sausio 6 d., įskaitant visą pasakojimą apie tai, kas nutiko per kalbą, kurią jos tėvas pasakė likus kelioms valandoms iki Kapitolijaus riaušių.

Kai komiteto darbuotojai paklausė Ivankos, ar ji dalyvavo mitinge „Stop the Steal“ riaušių rytą, siekdama „nuraminti prezidentą“, ji, kaip pranešama, atsakė „ne“, ir pridūrė: „Aš ne. žinoti, kas tai pasakė arba iš kur tai kilo.Komitetas taip pat atskleidė, kad Ivanka „pripažino“ kai kuriuos teiginius, susijusius su paskutiniais jos darbo B altųjų rūmų patarėjo mėnesiais, įskaitant tai, kad ji ir tuometinis generalinis prokuroras Williamas Barras sutiko, kad nėra „jokių įrodymų“ apie reikšmingą sukčiavimą rinkimuose. Ji taip pat, kaip pranešama, sutiko, kad jos tėvas per televiziją stebėjo Kapitolijaus išpuolį, „kaip jis vyko“.

@January6thCmte teiginys, kad Ivanka Trump buvo „Nepasirodys“ yra per menka! Atrodo, kad liudijimo metu ji paliko prisiminimus namuose.

„Nepamenu“

„Nepamenu“

„Kaip liudijau“

„Aš labai ilgai nebuvau kambaryje“ pic.twitter.com/ur9vqHXZkw

- Stephanie Winston Wolkoff (@SWinstonWolkoff) 2023 m. gruodžio 30 d.

Splash News

Buvęs Ivankos personalo vadovas išsiliejo Daugiau informacijos

"Pranešama, kad komitetas manė, kad Julie Radford, buvusi Ivankos personalo vadovė, konkretiau atsimena Ivankos Trump veiksmus ir pareiškimus.Pranešama, kad Radfordas komitetui pasakė, kad Ivanka buvo susirūpinusi dėl savo tėvo elgesio po to, kai išgirdo jį kalbant su viceprezidentu Mike&39;u Pence&39;u, sakydamas: Ivanka pasidalijo, kad skambino viceprezidentui (išreikštas žodis). Manau, kad tai ją trikdė. Ji pridūrė: Ir aš manau, kad ji, remdamasi pokalbiais ir tuo, kas vyksta biure, galėtų pasakyti, kad jis buvo piktas ir nusiminęs, o žmonės teikia klaidingą informaciją. Ir ji manė, kad gali padėti nuraminti situaciją, bent jau prieš jam lipant į sceną."

Splash News

Ivanka sako, kad ji „kovojo kaip pragaras“, kad įtikintų Donaldą Trumpą sustabdyti sukilimą

Įdomu tai, kad naujausia liudijimo stenograma atskleidė daug daugiau informacijos apie tai, kas vyko už uždarų durų sukilimo naktį, ir panašu, kad Ivanka, kaip ir kiti B altųjų rūmų darbuotojai, to nepadarė. Neturėti jokios įtakos prezidento Trumpo veiksmams ir jo nesugebėjimui įsikišti, kad ir kaip jie stengėsi!

"Ivanka pirmą kartą apie tai, kas vyksta Kapitolijuje, tariamai sužinojo, kai vyresnysis patarėjas Ericas Herschmannas įsiveržė į jos kabinetą su žinia, dėl kurios ji iškart nuskubėjo pas tėvą, kuris buvo privačiame valgomajame, padėti jam parašyk ką nors „Twitter“."

Splash News

"Remiantis stenograma, Ivanka padėjo tėvui parašyti dar vieną tviterį, nes smurtas tęsiasi, sakydama: Svarbu pabrėžti tikslą. Čia jis sako, žinote, labai konkrečiai: "Jokio smurto!" su šauktuku. Tačiau komitetas pasakė Ivankai, kad nepakako padėti jos tėvui parašyti keletą tviterių, ir paklausė jos, kodėl ji nepadarė daugiau, kad padėtų jam priimti teisingą sprendimą. Jos atsakymas buvo įdomus, nes ji užsiminė, kad jos tėvui niekas negali pasakyti, ką daryti – net jo paties dukra, bet, kaip pranešama, pakartojo, kad ji kaip pragaras kovojo, kad atliktų geriausią darbą, nepaisant visko, kas vyksta."

"Aš įsikišau, kai jaučiau, kad turiu žinių, buvau informuota apie pokalbius ir galiu tai padaryti, sakė ji ir pridūrė, bet jis yra Jungtinių Valstijų prezidentas. Aš esu jo patarėjas ir esu vienas iš daugelio patarėjų. Aš taip pat esu jo dukra."

Splash News

Ankstesni pranešimai apie parodymus iki sausio 6 d. Komitetas

"Praėjusiais metais D. Trumpo žentas Jaredas Kushneris (41 m.) sausio 6 d. komitetui sakė, kad ragino tuometinį prezidentą nesiklausyti patarimo iš Rudy Giuliani, kuris platino laukines rinkimų sąmokslo teorijas, kaip NBC. Naujienos rašo. Grupės interviu su Kushneriu buvo daug dalykų, o trumpoje ištraukoje, kuri buvo parodyta per viešąjį svarstymą birželio 13 d., Kushnerio buvo paklausta, ar jis kada nors pasidalino savo įsitikinimais apie Giuliani teisinį darbą su tuometiniu prezidentu. "

"

Klipe Kushneris sako: spėju – taip.Paklaustas, ką jis pasakė Trumpui, Kushneris atsakė: „Iš esmės tai ne toks požiūris, kurio aš laikyčiau, jei būčiau tu.“ Kaip praneša NBC, Trumpas buvo nepajudinamas. Kushneris sakė, kad Trumpas tada pasakė: „Žinai, aš pasitikiu Rudy“. Klipas buvo paleistas po to, kai geriausi D. Trumpo patarėjai pasakė, kad akivaizdžiai neblaivus Giuliani paragino Trumpą paskelbti pergalę rinkimų naktį, o patarėjai tam nepritarė. Trumpas pasinaudojo Giuliani patarimu ir išsakė pastabas iš B altųjų rūmų, sakydamas: „Atvirai kalbant, mes laimėjome šiuos rinkimus."

Buvęs Trumpo patarėjas Jaredas Kushneris liudija, kad buvęs prezidentas Trumpas pasakė: „Aš pasitikiu Rudy (Giuliani), kai Kushneris atstūmė Trumpą, paskelbusį pergalę rinkimų naktį. pic.twitter.com/D07UAOt8gE- Perskaitymas (@therecount) 2023 m. birželio 13 d.

"Komitetas taip pat parodė vaizdo įrašą, kuriame Ivanka Trump liudija, kad ji netikėjo, kad jos tėvas galėjo paskelbti pergalę rinkimų dieną. Rinkimų naktį ji apsistojo B altuosiuose rūmuose ir persikėlė iš rezidencijos į netoliese esantį kambarį, kuriame buvo kai kurie šeimos nariai.Paklausta, ar ji įsitraukė į diskusiją, ar jos tėvas turėtų tvirtinti pergalę, Ivanka atsakė: „Aš nežinau, ar turėjau tvirtą požiūrį, ką jis turėtų pasakyti tokiomis aplinkybėmis. Rezultatai vis dar buvo skaičiuojami. Darėsi aišku, kad rinkimų naktį lenktynės nebus paskelbtos."

"Klipe, kurį komisija grojo per pirmąjį posėdį ketvirtadienį, pirmosios dukters nuomonė buvo pakreipta po kelių savaičių, kai tuometinis generalinis prokuroras Williamas Barras pareiškė, kad nėra jokių sukčiavimo įrodymų, kurie būtų turėję įtakos bylos baigčiai. 2023 metų rinkimai. Tai paveikė mano požiūrį. Gerbiu generalinį prokurorą Barrą, todėl priėmiau tai, ką jis sakė, – sakė Ivanka."

SKAITYTI DAUGIAU: Donaldo Trumpo advokatas, kaip pranešama, liepė buvusiam B altųjų rūmų padėjėjui duoti „klaidinančius“ parodymus sausio 6 d. komitetui

Splash News

Donaldas Trumpas įgarsino Ivankos sausio 6 d. Komiteto interviu „Gėda“ ir „priekabiavimas“

"Netrukus buvęs prezidentas susėdo į diskusiją su „The Washington Post“ apie jo dukters interviu sausio 6 d. komitete ir pavadino tai gėda ir priekabiavimu. Buvusi pirmoji dukra savo noru davė parodymus kolegijai, o jos tėvas „The Post“ taip pat sakė, kad pasiūlė privilegiją ir dukrai, ir žentui, tačiau nė vienas iš jų su tuo nesutiko. Kaip rašo „Insider“, Trumpas sužinojo, kad, kaip buvęs prezidentas, jis negali pasiūlyti visuotinės vykdomosios valdžios privilegijos slėpti parodymus. Trumpas „The Post“ taip pat sakė, kad jis nežinojo, ką jo dukra pasakė komiteto nariams duodamas parodymus, ir nežinojo, ką pasakė jos vyras."

"

Pranešama, kad vienas grupės narys Kushnerio parodymus apibūdino kaip vertingą ir jiems pavyko iš jų gauti naudingos informacijos; nors jis dar nėra viešai paskelbtas. Kai kurie dalykai buvo atskleisti, bet mes tik pasidalinsime tuo šiek tiek vėliau, apie Kushnerio parodymus sakė atstovas Bennie Thompsonas, komisijos pirmininkas demokratas."

Bennie Thompsonas apie Ivankos Trump parodymus šiandien prieš sausio 6 d. komitetą: „Ji atsako į klausimus. Aš turiu galvoje, žinote, ne plačiu, plepiu terminu, bet ji atsako į klausimus“, – sako jis @AnnieGrayerCNN. https://t.co/mUziIYxXz3- Manu Raju (@mkraju) Balandžio 5 d. , 2023

Ivanka, kaip pranešama, buvo „bendradarbiaujanti“ viso proceso metu

"Pranešama, kad komitetas apklausė daugiau nei 800 liudininkų, bandydamas surinkti tiksliausią išpuolio įrašą. Svarbu pažymėti, kad Ivanka niekada nebandė remtis savo teise tylėti ir, kaip pranešama, atsakinėjo į klausimus viso parodymo metu. Pranešama, kad riaušių metu Ivanka buvo Vakarų sparne su savo tėvu ir buvo vienas iš žmonių, kurie bandė įtikinti jį atšaukti riaušininkus."

"Thompson sakė apie savo parodymus tuo metu: ji atsakinėja į klausimus. Aš turiu galvoje, žinote, ne plačiu, plepiu terminu, bet ji atsako į klausimus.Thompsonas taip pat sakė, kad Ivanka bendradarbiavo viso proceso metu, ir pridūrė, kad ji atėjo pati, o tai akivaizdžiai turi didelę vertę. Mums nereikėjo šaukti į teismą."

Kategorija: