Kylie Jenner (25) ir Travisas Scottas (31) išsiskyrė antrą kartą. Pora pirmą kartą išsiskyrė 2023 m. rugsėjį, o santykius atgaivino 2023 m. vasarį. Kylie Cosmetics įkūrėjas su reperiu turi du vaikus – dukrą Stormi Webster ir beveik vienerių metų sūnų.

Ar KylieJenner ir TravisScott pasitraukė? pic.twitter.com/M38Q3amz3C

- Prieiga prie Holivudo (@accesshollywood) 2023 m. sausio 7 d.

Jenner ir Scottas išsiskyrė prieš pat Kalėdų atostogas į Aspeną

Us Weekly pranešė, kad jiedu išsiskyrė per Kalėdas, kai realybės žvaigždė su dviem vaikais išvyko į Aspeną, Kolorado valstiją, bet be „žąsų odos“ reperio. Š altinis, artimas Jenner ir Scottui, žurnalui sakė: „Kylie ir Travisas vėl išvyko, jie turėjo kartu praleisti atostogas, bet ji išvyko į Aspeną, kad pabūtų su šeima ir draugais. Tai nutiko daug kartų anksčiau, žinoma, kad jie vėl ir vėl įsijungia, bet visada išlieka draugais ir puikiais bendratėviais. Pasakykite, kad taip nėra!

Jenner's Aspen kelionėje taip pat dalyvavo tokios iškilios asmenybės kaip Hailey Bieber, Justinas Bieberis ir geriausioji Stassie Karanikolaou. Naujųjų metų dieną „Keeping Up With The Kardashian“ realybė savo „Instagram“ istorijose taip pat pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame vaidina jos dukra Stormi. Klipe galima išgirsti Kylie sakant: „Šiuo metu mes rimtame nuotykyje“.

Travisas Scottas ir Kylie Jenner išsiskyrė pic.twitter.com/HIYgWr0ASEz

- Daily Loud (@DailyLoud) 2023 m. sausio 7 d.

Po maždaug metus trukusių viešų pasimatymų Jenner ir Scott 2023 m. vasario mėn. susilaukė savo dukros Stormi Webster. Pranešama, kad jie išsiskyrė, prieš susitaikydami 2023 m. 2023 m. vasario mėn. pora susilaukė antrojo kūdikio – berniuko. pradžioje pavadintas Vilku. Tačiau Kylie vėliau paaiškino, kad jie pakeitė savo vaiko vardą. Naujojo vardo ji kol kas viešai nepaskelbė. Kol kas neaišku, kas paskatino jų paskutinį potencialų išsiskyrimą, ar pora bandys viską sutvarkyti. Dar kartą.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino MUGLER (@muglerofficial)

Kylie Jenner pademonstravo savo išlinkimus su žemo kirpimo, aukšto skeltumo „Mugler“ suknele

Kalėdų vakarą Jenner pasipuošė nuostabia pagal užsakymą pasiūta Muglerio suknele, kurią žavingai susigiminiavo su dukra Stormi. Realybės žvaigždė dėvėjo išpuoselėtą, juodais nėriniais puoštą, figūrą išryškinančią įdegio suknelę, kurią sukūrė Casey Cadwallader.Suknelė buvo su nėriniuotais petnešėlėmis, gilia žemai iškirpta iškirpte ir aukštu skeltuku, kuris išryškino jos ilgas, stangrias kojas.

Dviejų vaikų mama dėvėjo jai būdingas blizgias juodas spynas, puošia senojo Holivudo stiliaus šukuoseną ir papuošė blizgančiais deimantiniais auskarais. Kalbant apie makiažą, magnatas pasirinko klasikinį juodą katės akių kontūrą su blizgančiais akių šešėliais, tankiomis blakstienomis ir rausvais skaistalais ant skruostikaulių, o visa tai papildė gaivaus, tamsiai raudonos spalvos lūpų dažų atspalviu.

Instagram įraše, skirtame 376 milijonams sekėjų, Jenner susitiko su savo 4 metų dukra Stormi. Kaip matyti mieloje nuotraukoje, kuria pasidalijo Jenner, mažylis vilkėjo baliaus formos suknelę, kuri taip pat buvo įdegusi su juodais nėriniais. Gerbėjai negali to įveikti!

Kategorija: