Viena tendencija, kurios 2023 m. nepalieka A sąrašo dalyviai, yra žemų sijonų tendencija, nes modelis ir neabejotina tendencijų kūrėja Emily Ratajkowski vėl pasižymėjo viena; ir manome, kad jos paskutinė išvyka gali būti jos seksualiausia iki šiol!

Splash News

Emily Ratajkowski apsvaigino Niujorke mažo aukščio mini sijonu

31 metų High Low su EmRata tinklalaidės vedėja vėl elgėsi su Niujorko gatvėmis kaip su savo asmeniniu podiumu, kai sausio 3 d. išėjo vilkėdama mažytį mažą tvidą Coperni mažaaukščiu mini. sijonas, derinamas su priderintu diržu apkarpytu silkės kaulo tvido švarku, kuris puikiai atidengė jos itin spalvingus pilvo raumenis! Norėtume pažymėti, kad nė vienas iš jų neatrodė, kad jie gerai sulaikytų „Big Apple“ š altį, tačiau jie padarė dar labiau sustiprinę Emily, kaip stiliaus meistrės, statusą.

Vis dėlto „The My Body“ autorės juodos kojinės iki kelių ne tik suteikė šilumos, bet ir paaukštino jos ansamblį. Ji pasipuošė laisvalaikio b altos spalvos „New Balance“ sportbačiais su raudonos spalvos atspalviu, akiniais nuo saulės ir juodu krepšiu ant peties, o papuošalams – auksinius auskarus su žiedais.

SKAITYTI DAUGIAU: Emily Ratajkowski puikuojasi savo atspalviu kūnu vilkėdama visiškai permatomą suknelę Niujorke – oho!

Splash News

The Gone Girl aktorė, kurios meilės gyvenimas mus žavėjo pastaruosius kelis mėnesius dėl jos pasimatymų su Bradu Pittu ir Pete'u Davidsonu, kad būtų galima paminėti tik du, – užbaigė savo išvaizdą pasipuošusi savo brunetes sruogas. ir glotnios apačios, padūmavusios akys ir nuoga lūpa.

Emily Ratajkowski atvirauja apie Pete'o Davidsono romaną

"Kalbant apie Emily meilės gyvenimą, filmo „Melas ir vagystė“ žvaigždė iš tikrųjų atviravo apie savo naujausią pasimetimą su 29 metų buvusia „Saturday Night Live“ komike savo podcast&39;e, sakydama, kad ji traukia blogiausius vyrus.Oi! Ji nepaminėjo Kim Kardashian buvusį asmenį, bet jei tai nėra labai subtilus būdas mums pasakyti, kad ji ir Pete nebesusitikinėja ir tainesibaigė gerai, mes nežinome, kuo yra!"

"Taigi, ko aš ypač nekenčiu su (pažinčių) vyrais, aš jaučiuosi taip, jie sako: „Gerai, taip, tu esi ypatingas, tu tai padarei“, ir jiems tai patinka ir jiems tai patinka. Ir tada pamažu jie susilpnėja ir nežino, ką daryti su tais jausmais, ir tada pyksta tavimi, prisipažino ji. Ir tada jie pradeda tave griauti, o tada tu tiesiog grįžai į pradinę padėtį. Ir tai taip (prieš) pikta ir nesąžininga, nes jaučiu, kad daugelis vyrų, kurie tikrai galvoja, kad nori stiprios moters, iš tikrųjų nežino, kaip su tuo susitvarkyti, ir nežino, ką tai reiškia jų tapatybei. "

"Ji tęsė: Aš pasakiau savo merginai: „Man atrodo, kad traukiu pačius blogiausius vyrus“. Nes noriu pasitikinčio vyro. Nenoriu pernelyg pasitikinčio žmogaus, kuris turi ką įrodyti ir bando tai įrodyti per mane. Ne to aš noriu."

Kategorija: