Margot Robbie dar kartą puikavosi išpuoselėtomis kojomis naujoje „W Magazine“ fotosesijoje, o gerbėjai akivaizdžiai negali atsistoti! Išparduotuvės „Geriausių pasirodymų“ numeryje „Oskaro“ laureatė (32 m.) pasipuošė prašmatnia pilka mini suknele be petnešėlių su sulenktu juosmeniu ir flirtuojančiu, šlaunis dengiančiu krašteliu.

Margot Robbie demonstruoja savo ilgas, stangrias kojas su tvankiu mini suknele naujam fotografavimui

Kartu su suknele Amsterdamo aktorė kojomis pasipuošė rožiniais babydoll aukštakulniais su kojinėmis, kad atitiktų suknelę. Nuotraukoms Robbie vilkėjo jai būdingas ilgas šviesiaplaukes, per vidurį perskirtas ir tiesus.

Barbės žvaigždės suknelė yra iš Prada 2023 m. pavasario/vasaros kolekcijos. Pozuodamas filmavimui Robbie laikė rožinį laidinį telefoną kaip atramą ir papuošė savo puošmeną blizgančiu Pasquale Bruni žiedu.

Kalbant apie makiažą, Robbie išryškino savo natūralų grožį subtiliu tušu, pridėjo rožinių skaistalų ir paryškintojo ant aukštų skruostikaulių, o visa tai papildė blizgia rožine lūpa. Kitoje projekto nuotraukoje Robbie vilkėjo blizgučiais puoštą, mėlyną peplum stiliaus suknelę iš JW Anderson.

Margot Robbie atvirauja apie improvizuotą bučinio sceną su Bradu Pittu Babilone

Publikacija pagerbė Robbie už dinamišką pasirodymą naujajame filme „Babilonas“, todėl ji plačiau papasakojo apie filmą ir jo filmavimą. Filme (kurio premjera kino teatruose įvyko 2023 m. gruodžio 23 d.) Robbie vaidina pradedančiąją aktorę Nellie LaRoy, kuri prisitaiko prie XX a. 20-ojo dešimtmečio Holivudo, pereinančio nuo nebyliųjų filmų prie pokalbių.

Vienoje įsimintinoje scenoje Robbie iš tikrųjų improvizavo bučinį filmavimo aikštelėje, o jos personažas surišo lūpas su kolega Bradu Pittu. Kalbėdamas su W Mag, Robbie pasakė: „Babilone Nellie bučiuoja daug žmonių. Aš iš tikrųjų improvizavau bučinį, kurio scenarijuje nebuvo. Mes rengėme vakarėlio sceną, o Nellie pamėgo Brado Pitto ir Katherine Waterston personažą, o aš pasakiau: „Štai! Aš tiesiog pabučiuosiu juos ir pažiūrėsiu, kas atsitiks.“ Jie buvo šiek tiek šokiruoti.“

Kalbėdama apie savo drąsų sprendimą imtis vaidmens, ji pridūrė: „Kai gavau Babilono scenarijų, pajutau, kad turiu tai padaryti. Niekada taip nesijaučiau dėl scenarijaus. Buvau pasiutęs – vienu metu pasiūliau pasirodyti direktoriaus namuose. Kai galiausiai susitikome, pasakiau: „Aš turiu vaidinti šį personažą – ji mano.“ (Labai džiaugiamės, kad ji tai padarė!)

Kategorija: