Selena Gomez savo paskutinių atostogų metu Kabo San Lucase, Meksikoje, praleido kartu su draugais Nicola Peltz Beckham ir jos vyru Brooklynu Beckhamu. 30-metė serialo „Only Murders in the Building“ žvaigždė ne tik ištraukė visas savo Naujųjų metų išvakarių aprangos – blizgios, ilgos rankovės Valentino mini suknelės – ne mažiau, bet ir atrodė neįtikėtinai kai kuriose paplūdimio ir baseino nuotraukas ji taip pat pasidalijo Instagram!

SKAITYTI DAUGIAU: Selena Gomez blyksteli kojomis su permatomomis pėdkelnėmis ir mini suknele iš tvido – ji nereali!

Selena Instagrame pasidalino Meksikos atostogų nuotraukomis

The Wizards of Waverly Place alum sausio 2 d. su savo 368 mln. Instagram sekėjų pasidalijo dešimties vaizdų karusele su kai kurių atostogų akimirkomis ir parašė antraštę: „Naujųjų metų išmetimo 1 dalis“. Karuselėje buvo nuotraukos, kuriose ji šypsosi, juokiasi ir atrodo palaimingai laiminga su savo draugais, o keliose nuotraukose – aktorė su maudymosi kostiumėliu. Ir, kaip galima nuspėti, jos gerbėjai komentarų skiltyje šėlo, gyrė jos bikinio kūną, taip pat pažymėjo, kaip ji atrodė laiminga ir nerūpestinga!

Teigiami gerbėjų komentarai

„Labai džiaugiuosi matydamas tave laimingą“, – skaitykite viename komentare, o po jo – drugelio jaustukas. Kitas gerbėjas tai pakartojo, rašydamas: „Selena, tu atrodai tokia laiminga!! Labai malonu matyti tave laimėjus!“ „Tu atrodai taip gražiai“, – komentavo kita gerbėja, o daugelis kitų negalėjo atsigręžti į nuotrauką, kurioje Selena pozuoja prie v alties laiptelių būdama vandenyje, o tai buvo paskutinė jos pačios karuselės nuotrauka.

„Paskutinė deivė“, – šyptelėjo kitas gerbėjas, o po jo – trys širdelės ant ugnies jaustukai. Gerbėjų komentarai tęsėsi oficialioje „Extra TV“ „Instagram“ paskyroje, kurioje taip pat buvo keletas tų pačių vaizdų iš Selenos įrašo! „Kodėl, kai esi taškinėje šviesoje, turi būti tam tikro dydžio? paklausė vienas gerbėjas ir pridūrė: „Ji atrodo sveika ir graži“, tam pritarė daugelis gerbėjų.

„Ji didžiuojasi LATINO moteris. O Lotynų Amerikos moterys palaimintos kreivomis“, – pridūrė kita. „Myliu viską apie ją tiesiogine to žodžio prasme“, – piktinosi kitas, po kurio sekė raudonos širdies ir širdies akių jaustukai. „Ji atrodo laiminga, graži ir sveika! Aš čia dėl to!" sušuko kitas, po to giria ranką, raudoną širdelę ir plojančius jaustukus.

pic.twitter.com/4KnNBTjrHz

- PB Media (@PBMedias) 2023 m. sausio 2 d.

„Kažkieno veidas, gyvenantis netrukdomą savo geriausią gyvenimą“, – rašė kitas gerbėjas, šį kartą komentuodamas kai kurias paparacų nuotraukas iš kelionės, kuriomis sausio 2 d. socialiniame tinkle „PB Media“ pasidalijo „Twitter“.„Ji atrodo kaip užkandis“, – piktinosi kitas gerbėjas, o po jo sekė ugnies jaustukas. „Ji tokia nuostabi“, – pridūrė kita, o po jos – širdelės akys ir raudonos širdelės jaustukai. „Ji atrodo gražiai ir sveika“, – gyrė kitas, o kitas „Twitter“ vartotojas sakė: „Ši komentarų skiltis tokia sveika!“

SKAITYTI DAUGIAU: Selena Gomez „TikTok“ demonstruoja savo „tikrąjį“ kūną su raštuotu maudymosi kostiumėliu: „Aš neįsiurbiu“

Selenos istorija su kūno gėdintuvais

Labai džiaugiamės, kad „Lose You To Love Me“ dainininkė yra pakankamai pasitikinti savimi, kad galėtų pasidalyti savo maudymosi kostiumėlių nuotraukomis su pasauliu – ir matyti, kad socialinė žiniasklaida prisipildė tokių teigiamų komentarų – ypač kai ji buvo bėgant metams sulaukiu kai kurių nemokamų komentarų iš interneto trolių.

Dar 2023 m. balandžio mėn. Selena geriausiai reagavo į kai kuriuos savo kūno gėdintojus, „TikTok“ pasidalindama šia žinute: „Tiesą sakant, man nerūpi mano svoris, nes žmonės (prievartauja) apie jį ir taip.„Tu per mažas“, „tu per didelis“, „tai netinka.“ „Meh meh meh meh.“ (Išvirkščiai) Esu tobula tokia, kokia esu. Istorijos moralė? Ate." Praėjus devyniems mėnesiams, ir mes vis dar esame tokie pat apsėsti šios žinutės!

Kategorija: