Gwen Stefani visada buvo mados ikona, tačiau pastaruoju metu kiekvieną kartą, kai ją matome, ji vis labiau stebina žandikaulį. Nesvarbu, ar ji teisėjauja „The Voice“, vaidina scenoje, ar pozuoja „Instagram“, šviesiaplaukė gražuolė niekada nenuvilia. Ir kai pamatėme languotą mini mini ir tinklelių derinį, kurį ji neseniai dėvėjo, jis iškart tapo mėgstamiausiu!

Gwen Stefani stulbina mini sijonėliu ir palaidine, skirta GXVE Beauty

Gwen Stefani gruodžio 27 d. prisijungė prie Instagram, kad pademonstruotų šią ikonišką išvaizdą, ir viskas, ką galime pasakyti, yra WOW.Antraštė: „Sveiki atvykę 2 į blakstienų pasaulį, kol plauksite, kai jos plazdens gx @gxvebeauty“ su drugelio ir purpurinės širdelės jaustukais, Gwen įrašas sulaukė daugiau nei 44 tūkst. „Patinka“ paspaudimų iš jos 15,1 mln. sekėjų. Dainininkė ir makiažo magnatas stulbino juodai rožinės spalvos languotu ilgomis rankovėmis trumpomis rankovėmis ir prie jo priderintu mikro (turime omenyje MICRO) mini sijonėliu.

Gwen išvaizdą užbaigė savo mėgstamiausiu aksesuaru: tinklinėmis pėdkelnėmis. Mums, kaip visada, patinka itin aukštas Gwen kuodas ir nepriekaištingas makiažas. Tikrai negalime patikėti, kad jai 53 metai.

Gwen Stefani džiaugiasi šventiniu pasirodymu

Gwen Stefani visada atneša savo A žaidimą ir neabejotinai atneša jį į savo labai lauktą Naujųjų metų spektaklį Venecijos teatre Venecijos kurorte Las Vegase, kuris vyko penktadienį, gruodžio 30 d. ir šeštadienį, gruodžio 31 d.

53 metų „Hollaback Girl“ dainininkė naujaisiais metais skambėjo iki devynerių metų ir pasipuošė įvairiomis išvaizdomis, įskaitant šį itin įmantrų geltonos ir juodos spalvos zebro raštą, apie kurį vis dar galvojame.

Kategorija: