Sofia Vergara 2023-ųjų garsenybių maudymosi kostiumėlių nuotraukų kartelę jau iškėlė itin aukštai pačią pirmąją naujųjų metų dieną, dėka šnypščios asmenukės, kurią sausio 1 d. pasidalijo savo Instagram paskyroje. Jei yra idealus būdas švęsti naujus metus – štai jis!

SKAITYTI DAUGIAU: Sofia Vergara ką tik sujungė permatomą korsetą su plėšytais džinsais ir atrodo neįtikėtinai

Sofia Vergara atostogaudamas puikuojasi Dolce ir Gabbana Onepiece rūbuose

50 metų „America’s Got Talent“ teisėjas skyrė jai 27-erius.7 mln. „Instagram“ sekėjų neteko žado dėl savo veržlaus paveikslo, kuriame ji puikavosi beprotiškais linkiais mėlynai b altame Dolce and Gabbana kostiume per pavydėtinas jos ir vyro Joe Manganiello paplūdimio atostogas. Mes visai nepavydime, pažadėkite!

Mes ne kartą sakėme, kad vientisas maudymosi kostiumėlis gali būti net seksualesnis net už mažiausią iš dviejų dalių bikinių – tai įrodo Sofijos nuotrauka! Ji taip pat pasidalijo dar viena veidrodine asmenuke, kurioje ji pozuoja su maudymosi kostiumėliu savo Instagram Story (jei kūrinys atrodo taip gerai, būtų nemandagu!), kurioje maudymosi kostiumėlis buvo parodytas šiek tiek detaliau.

Instagram.com/sofiavergara

Gerbėjai užpildo komentarų skiltį pagyrimais

"Šiuolaikinės šeimos alumnas ant jos Instagram tinklelyje pasirodžiusią sparčią nuotrauką pavadino: Ultimos diitas de, po kurios – vandenyno jaustukas, krabų jaustukas ir mėlynos žuvies jaustukas. Ir, kaip ir tikėtasi, jos gerbėjai pašėlo komentarų skiltyje!"

"O kaip karšta karšta Cuchi-Cuchi muzikantas Charo pakomentavo. Juos išlinko vienas gerbėjas, po kurio sekė du ugnies jaustukai, o kitas visiškai pagrįstai Sofiją laikė deive, o pabaigoje pridėjo taiklų širdies akių jaustuką. Kitas gerbėjas sakė, kad išvaizda turi Sofijos Loren atmosferos, kurių mes neginčijame! Ji per daug seksuali, – tryško kitas gerbėjas. Gražiausia, komentavo kitas, po kurio – dvi raudonos širdelės jaustukai. Esi nuostabi, piktinosi kitą Sofijos gerbėją, o kitas pavadino ją seksualia ir gražia, taip pat numetė raudonos širdelės jaustukus."

Sofia Vergara ir Joe Manganiello švenčia jo gimtadienį atostogų metu

Mums patinka, kiek daug nuotraukų Sofija pasidalijo iš savo ir Joe paskutinių atogrąžų atostogų, kurios, manome, taip pat buvo iš dalies šventė jo 46-ąjį gimtadienį gruodžio 28 d. Vienoje iš gimtadienio nuotraukų matyti, kaip susituokusi pora pozuoja su draugais ir savo žaviuoju Čihuahua/Pomeranijos mišiniu „Bubbles“, o Džo vilkėjo linksmus atogrąžų marškinius, o Sofija, be jokios abejonės, pavogė prožektorių su gėlėmis puoštu maksi sijonu ir juodu kirpčiuku.

Kategorija: