Kai bandote numesti svorio, geriami gėrimai yra tokie pat svarbūs jūsų medžiagų apykaitai, kaip ir maistas, kurį valgote – ypač moterims, vyresnėms nei 50 metų. Gėrimai, pavyzdžiui, gazuoti gėrimai (ar dietiniai gazuoti gėrimai jums tikrai geresni?) , saldintose arbatose, sultyse, energetiniuose gėrimuose ir kavoje gausu rafinuotų cukrų, dėl kurių gali sulėtėti medžiagų apykaita. Tiksliau, per didelis šaldytos kavos gėrimas gali pakenkti jūsų svorio metimo planams.

Kalbėjomės su sveikatos ekspertais Nataly Komova, RD, kūno rengybos eksperte ir Trista Best, MPH, RD, LD, registruota „Balance One Supplements“ dietologe.Jie teigė, kad šios šaldytos kavos dažnai yra prikrautos saldžių, kaloringų ingredientų, o gurkšnodami šį gėrimą kiekvieną rytą galite sugadinti jūsų medžiagų apykaitą ir prisidėti prie svorio padidėjimo. Sužinokite daugiau žemiau!

Shutterstock

Šaldinta kava

Nepaisant to, kad šie gėrimai yra be galo skanūs, šaldytuose kavos gėrimuose, tokiuose kaip Starbucks Frappucinos, gausu rafinuoto cukraus ir riebių pieno kremų, kurie kenkia medžiagų apykaitai ir galiausiai priaugs svorio. reguliariai.

"Deja, norintiems numesti svorio šie kavos įpročiai gali stabdyti pastangas, priduria Bestas. Šis kasdienis šaldytos kavos įprotis kenkia svorio mažinimo tikslams, ypač tiems, kurie išgeria daugiau nei 1 puodelį per dieną, tęsia ji. Ir šie ingredientai gali sukelti uždegimo problemų, kurios gali tik dar labiau pabloginti svorio metimą."

"Puodelis šaldytos kavos su kremais ir latte, ypač iš kavinių, gali žymiai sulėtinti medžiagų apykaitą ir paskatinti svorio augimą, sako Komova. Nors juodoje kavoje paprastai yra mažai kalorijų, šaldytoje kavoje paprastai yra daug kalorijų iš daugybės sirupų, kremų, plaktos grietinėlės ir kt. Visi šie cukrūs iš tikrųjų susideda. Šaldytoje kavoje yra daug cukraus ir kalorijų – nuo 400 iki 1200, pažymi ji. Suvartoję visas šias kalorijas vos tik pabudę, likusią dienos dalį paleidžiate savo kūną neteisingu keliu. Komova perspėja, kad tai gali sulėtinti virškinimą ir medžiagų apykaitą, kartu atimdama visas natūralias organizmo pastangas mesti svorį."

"Geriausia sako, kad užuot gerę šaldytą kavą, rinkitės natūralius saldiklius (arba) augalinius kremus. Nors augalinės kilmės kremai paprastai yra sveikesni ir priešuždegiminiai, kai kuriuose vis dar yra daug riebaus ir rafinuoto cukraus. Taigi svarbu vis tiek atkreipti dėmesį į maistingumo etiketę.Pastebėta!"

"Apsvarstykite galimybę kavai pagardinti medų ar cinamoną, o ne rafinuotą cukrų. Šie du ingredientai yra natūralūs (ir) priešuždegiminiai, o cinamonas gali padėti pagreitinti medžiagų apykaitą ir stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje, rekomenduoja Best. Ji priduria, kad visa tai gali pagerinti svorio metimo pastangas ir sumažinti pilvo pūtimą. Pastebėta!"

Dienos pabaigoje kavą paprastai galima gerti, net jei bandote numesti svorio. Tačiau labai svarbu atsisakyti saldžių ingredientų, jei norite palaikyti greitą medžiagų apykaitą ir numesti svorio. Deja, tai reiškia, kad šaldytą kavą reikia pašalinti iš dietos. Verčiau rinkitės puodelį žaliosios arba juodosios arbatos su šlakeliu pieno. Jame yra daug mažiau riebalų, o žalioji arbata netgi gali padėti pagreitinti medžiagų apykaitą ir sumažinti pilvo riebalus!

Kategorija: