Kokybiškas drėkiklis padarys būtent tai, ką nurodo jo pavadinimas: ji suteiks jūsų odai daug drėgmės, kad išvengtų sausumo ir sumažintų smulkių linijų bei raukšlių atsiradimą. Tačiau patikėkite ar ne, kai kuriuose drėkinamuosiuose kremuose yra ingredientų, kurie gali turėti priešingą poveikį jūsų odai. Jei pastebite, kad jūsų oda iš tikrųjų yra sausesnė arba negauna tokio drėkinimo postūmio, kokio tikitės iš drėkinančio kremo ar losjono, pats laikas žvilgtelėti į jo sudedamųjų dalių sąrašą ir nustatyti, ar tai išlaiko.Tai yra vienintelis drėkinamasis ingredientas, kurio protinga vengti, kad būtų išvengta ankstyvų raukšlių.

Kvepalai ir alkoholis

Be jokios abejonės, kai kuriuose jūsų kvapniuose drėkinamuosiuose produktuose šiuo metu yra kvapiųjų medžiagų, teigia grožio ekspertė Ava Collins, „Adelaide Examiner“ generalinė direktorė ir įkūrėja. Tačiau ši cheminė medžiaga taip pat yra tipiškas dirgiklis, galintis sukelti bėrimus, deginimą ir niežėjimą. „Be to, nors kvepalai gali būti įtraukti kaip sudedamoji dalis ant drėkinamųjų kremų, kai kurios įmonės gali būti ne tokios atviros gaminio etiketėje“, – pažymėjo Collinsas. „Mažai tikėtina, kad panaudoję produktą su sintetiniais kvapais iš karto pajusite žalingą poveikį. Tačiau laikui bėgant tie hormonus ardantys toksinai gali jums rimtai pakenkti. Atidžiai rinkitės gaminius. Venkite produktų, kurių sudedamųjų dalių sąrašo pabaigoje yra „kvepalai“ arba „kvapas“, atidžiai perskaitę etiketes.“

Ir dar vienas didelis ne, jei nerimaujate dėl išsausėjusios odos ir priešlaikinių raukšlių: alkoholis.Kai kurie prekių ženklai į savo drėkinamąsias priemones deda alkoholio, kad jie jaustųsi lengvesni, kad ingredientai įsiskverbtų veiksmingiau arba išlaikytų ilgiau. Jei jūsų oda yra linkusi į egzemą ar rožinę, jūsų drėkinamajame kreme gali būti aptiktas net nedidelis alkoholio kiekis. „Reikėtų vengti drėkinamųjų kremų, kurių sudėtyje yra alkoholio, ypač jei turite jautrią odą, nes jos gali pakenkti“, – sakė dermatologė ir MyPsorasisTeam rašytoja dr. Anna Chacon. „Geriausi drėkinamieji kremai yra vazelinas, hialurono rūgštis, su keramidais. Mūsų odos ląsteles iš esmės laiko keramidai, kad išlaikytų mūsų odos barjero vientisumą ir sveikatą. Stiprus odos barjeras padeda išvengti pavojingų medžiagų ir drėgmės.

Pabandykite išbandyti vieną drėkinamąjį kremą: La Roche-Posay Toleriane Dermallegro Ultra Soothing Repair Face Moisturizer, kuris rekomenduojamas visų tipų odai (įskaitant jautrią odą), nes jame nėra alkoholio ir kvapiųjų medžiagų, jame yra raminančio taukmedžio sviesto ir terminio š altinio vandens. .Ir vyšnia viršuje: prancūzų prekės ženklas pelno nuolat aukštus įvertinimus ir atsiliepimus ir yra reklamuojamas kaip puikus pasirinkimas ypač sausai odai.

Kategorija: