Jessica Simpson sužadino džiaugsmą per šventinį sezoną su savo gražia šeima. Dainininkė ir verslininkė taip pat sukėlė susirūpinimą, kai pasidalijo vienu momentu, dėl kurio gerbėjai užplūdo komentarus. Palaukite, kol per šią šventinę šventę pamatysite jos drastišką svorio kritimą.

Jessica Simpson kalėdine apranga numetė 100 svarų svorį

Gruodžio 23 d. Simpson prisijungė prie Instagram ir pasidalino žiemiška išvaizda su savo 6,1 mln. sekėjų. Šviesiaplaukė gražuolė, paženklinta raudonos ir žalios širdelės jaustukų, pozavo prieš eglutę, vilkėdama nelaimingus džinsus, suvarstomais batus iki kelių ir kailinę striukę.Jessica papuošė juodai b altą krepšį, milžiniškus apvalius akinius nuo saulės, per didelius auskarus ir šventinę raudoną lūpą. Ji taip pat pademonstravo naują kirpimą – ilgas ir banguotas šviesiaplaukes iškeitė glotniais, tiesiais trumpais plaukais. Gerbėjai buvo mažiau susitelkę į kirpimą ir labiau šokiruoti dėl Jessicos 100 svarų svorio netekimo – kai kurie netgi paminėjo susirūpinimą komentaruose ir atgrasė kitus pridėti jaustukų.

Jessica Simpson drastiškas svorio metimo susirūpinimas

Jessica Simpson 2023 m. pradžioje atskleidė, kad 2023 m. pagimdžiusi trečią vaiką numetė 100 svarų. Metams bėgant gerbėjai pradėjo reikšti susirūpinimą dėl mažėjančio žvaigždės rėmų.

Simpson pasirodė Pottery Barn skelbime, sukeldama susirūpinimą jos sveikata. Dainininkė „Su tavimi“ socialiniame tinkle „Instagram“ sumažino gerbėjų nerimą sakydama: „Visi turime dienų, kai norime būti, atrodyti, daryti ir jaustis geriau. Niekas nėra vienas su tuo jausmu, kurį galiu tau pažadėti.Pabudau tuo pat metu nerimastingas ir nepasitikintis savimi, bet taip pat piktas ir besiginantis – kaip kai kurie iš jūsų. Aš žinau, kas man tinka, tai yra paleisti ir tiesiog dainuoti žiūrint tiesiai į veidrodį, tiesiai į akis, kad iš tikrųjų pamatyčiau ir suprasčiau save. Galiu susieti su savo širdies plakimu. Esu stabilus ir stiprus. Aš namuose.“

Kategorija: