Alexas Rodriguezas gerai ir tikrai pereina nuo buvusios sužadėtinės Jennifer Lopez, nes ką tik su savo naująja mergina Jaclyn 'Jac' Cordeiro tapo oficialiu Instagram'u. 47 metų buvęs jankis gruodžio 18 d. paskelbė savo nuotrauką kartu su 42 metų verslininke ir kūno rengybos modeliu (kuri vilkėjo nuostabią ryškiai geltoną mini suknelę!) – ir mes visi žinome, ką tai reiškia šiame šiuolaikiškame. diena!

Nr.

Alexas Rodriguezas ir Jaclyn Cordeiro Go Instagram oficialus

Žavingoje nuotraukoje nauja pora pozuoja su dviem dukromis Natasha (18) ir Ella (14), kuria dalijasi su buvusia žmona Cynthia Scurtis, priešais nuostabią eglutę vakarėlio metu. šeimos kelionė į Didįjį obuolį. Jis įrašo antraštę: „Iš mūsų širdžių jūsų, Linksmų Kalėdų“ ir pridėjo grotažymes „šeima“, „džiaugsmas“ ir „dėkingas“. Jis taip pat pridėjo dar vieną jųdviejų nuotrauką Kalėdų dieną su paprastu antrašte „Linksmų Kalėdų visiems“, po kurio – Kalėdų eglutės jaustukas.

Ką mes žinome apie naująją A-Rod merginą?

Štai ką žinome apie Cordeiro, kuri praėjus vos kelioms dienoms po to, kai tai padarė, savo naują gražuolę taip pat pristatė savo Instagram tinklelyje. Pasak jos „Facebook“ puslapio, ji yra iš Ontarijo, Kanados, ir jai priklauso kūno rengybos programa „JacFit“. Ji lankė Vindzoro universitetą ir turi slaugos bakalauro bei mitybos magistro laipsnius – oho! - bet atrodo, kad jos pagrindinė aistra yra svarmenų kilnojimas ir kūno rengybos treniruotės bei, žinoma, fitneso modelio darbas, o tai daugiau nei akivaizdu dėl jos beprotiškos! Instagram nuotraukos!

Ji sakė, kad „įsimylėjo“ svorių kilnojimą studijuodama ir 2023 m. žurnalui „Oxygen“ pasakė: „Ši naujai atrasta meilė padėjo man įveikti slaugos mokyklos įtampą ir sutelkė dėmesį į savo gyvenimo tikslus.“

Cordeiro taip pat turi dvi dukteris, vardu Bella ir Savanah, ir netgi kalbėjo apie jas savo interviu Deguoniui. „Panerti į kūno rengybos industriją kaip transformacijos specialistės trenerės, kūno rengybos modelio, kūno rengybos rašytojo ir influencerio pareigos gali būti labai sudėtingos, bet ne tokios reiklios, kaip vieniša dviejų mergaičių mama“, – sakė ji žurnalui. „Mes kalbamės apie visus kūno rengybos aspektus. Mes kalbame apie skirtumą tarp lieknumo ir stiprios bei fizinės formos“, – tęsė ji ir pridūrė. „Man svarbiausia mokyti juos apie visus teigiamus ir neigiamus kūno rengybos aspektus ir paskatinti juos suprasti.“

Alex Rodriguez Naujausia pasimatymų istorija

Alexas ir Jacas buvo siejami nuo 2023 m. spalio mėn., kai buvo užkabinti rankomis Rodeo Drive Beverli Hilse, Kalifornijoje. „Draugai sako, kad jis labai laimingas ir mėgaujasi kartu praleistu laiku“, – anksčiau „Page Six“ dalijosi viešai neatskleista informacija. „Jam patinka leisti laiką su ja. Ji puiki! Ji yra buvusi slaugytoja ir dviejų vaikų mama. Jis puikiai su ja ir tikrai laimingas.“

Prieš Jacą A-Rod susitikinėjo su 25 metų mitybos specialiste ir fitneso konkurente Kathryne Padgett ir jie buvo nufotografuoti jachtoje Italijoje 2023 m. liepos mėn. Žinoma, žinome, kad A-Rod labiausiai garsus neseniai buvęs buvo Jennifer Lopez, su kuria jis palaikė santykius ketverius metus ir netgi susižadėjo, kol 2023 m. balandžio mėn. jie nutrūko. Kai jie baigė reikalus, jie paskelbė trumpą bendrą pareiškimą, kuriame sakoma: „Supratome, kad esame geriau kaip draugai ir tikiuosi, kad tokie liks. Mes ir toliau dirbsime kartu ir palaikysime vieni kitus vykdydami bendrus verslus ir projektus.”

Ir prieš susitikdamas su 53 metų „Marry Me“ aktore, jis buvo susijęs su Bethenny Frankel, Kate Hudson, Cameron Diaz, imtynininke Torrie Wilson ir Silicio slėnio generaline direktore Anne Wojcicki. 2002 m. lapkričio mėn. – 2008 m. rugsėjo mėn. jis buvo vedęs Cynthia Scurtis, savo dviejų dukterų motiną.

Kategorija: