Bėgant metams Lea Michele susidūrė su daugybe ginčų, nesvarbu, ar tai būtų gandai ir nepatikrintos skaitymo problemos, ar k altinimai dėl patyčių, su kuriais ji susidūrė dėl savo elgesio filmavimo aikštelėje, tačiau naujausias dalykas, paskatinęs kalbėti socialinėje žiniasklaidoje, yra 36 metų Glee alum išvaizda, nes kai kuriose jos naujausiose nuotraukose jos veidas atrodo plonesnis, labiau raižytas ir visiškai kitokios formos!

Ar Lea Michele turėjo žandikaulio riebalų šalinimo operaciją?

The Scream Queens aktorės gerbėjai įsitikinę, kad ji yra naujausia įžymybė, kuriai 2023 m. buvo atlikta vis populiaresnė žandikaulio riebalų šalinimo operacija, kurią Chrissy Teigen iš tikrųjų prisipažino atlikusi 2023 m. turėti) dėka vieno iš jos naujausių „Instagram“ įrašų.

Lea Michele Instagram įrašas skatina spėlioti, kaip pašalinti burnos riebalus

Instagramo karuselė, sukėlusi internetą, buvo ta, kurią Lea paskelbė gruodžio 12 d., atrodo, lygindama save su B altojo lotoso personažu Liucija (vaidina Simona Tabasco). albie“. Tačiau jos gerbėjus mažiau domino Liucijos panašumas, o daug labiau drastiškas Lea išvaizdos pasikeitimas!

„Kas atsitiko tavo veidui? – paklausė vienas gerbėjas. „Pasiilgau tavo mielų skruostų. Kodėl taip padarei savo veidui? – pridūrė dar vienas liūdnas gerbėjas. „Kodėl visi persistengia atlikdami plastines operacijas? Kodėl!?” – paklausė kitas įsiaudrinęs gerbėjas. „Žandikaulio riebalų šalinimas? Panašu“, – spėliojo vienas gerbėjas. „Jos veidas jau buvo stiprus, dabar ji atrodo kaip Stan iš Amerikos tėčio“, – kritikavo kitas gerbėjas. „Holivude nėra nė vienos sielos, kuri nebūtų padariusi jokių procedūrų savo veidui. Šios moterys pamokslauja apie meilę savo autentiškumui, bet rekonstruoja ir užpildo kaip duobę kelyje“, – šmaikštavo kitas.

Instagram.com/leamichele

Gerbėjai taip pat komentuoja Lea pernelyg išpūstas lūpas

"

Ir ne tik tariamas žandikaulio riebalų pašalinimas sukėlė gerbėjų kalbų, nes Lea lūpos taip pat sulaukė nemažos dalies dėmesio! Kas atsitiko tavo lūpoms? – paklausė vienas gerbėjas. lūpos!!!? paklausė kitas. Šventasis lūpų pieštukas Betmenas, pridėjo dar vieną. Ką tu padarei savo lūpoms OMG, pakomentavo kitas, apsuptas kelių šokiruotų jaustukų. Lūpos neatrodo tikros. Atsiprašau, parašė kitas. Vargše mergaite, kas atsitiko jos lūpoms? Tikėkimės, kad tai tik alergija, komentavo kitas gerbėjas, o kitas maldavo jos liautis, rašydamas: Tavo lūpos per daug išpūstos, prašau nustoti."

ką Lea Michele padarė savo veidui pic.twitter.com/NKRomHblda- Nekenčiu tavęs ericas Adamsas (@sonyashea3) 2023 m. rugsėjo 1 d.

Daugiau gerbėjų komentarų

" Naujausia Lea nuotrauka „Instagram“ buvo ne pirmas kartas, kai jos gerbėjai suabejojo jos išvaizda, nes prieš kelis mėnesius gerbėjai uždavė daug klausimų! Ką Lea Michele padarė savo veidui? rugsėjį socialiniame tinkle „Twitter“ paklausė vienas gerbėjas, šalia nuotraukos, kurioje aktorė pozuoja teatre.Ką su mumis daro jos veidas, atsakydamas šmaikštavo vienas gerbėjas. Ji atrodo baisiai, atsakė kitas, o kitas paminėjo jos Fanny Brice vaidmenį filme „Juokinga mergina“, sakydamas: „Ji yra Fanny Brice šiuolaikiniam amžiui“. Taip, jai buvo atliktas veido pakėlimas. Taip, ji turi Botox. Ir taip, ji turi daug užpildo visur. Bet Fanny Brice kaip tik taip rieda, mažute!"

Kas yra žandikaulio riebalų šalinimas?

Kas yra žandikaulio riebalų šalinimo operacija, klausiate? Trumpai tariant, tai apima chirurginį riebalų pašalinimą tarp skruostikaulių ir žandikaulio kaulų per mažus pjūvius burnos viduje, kad būtų išplėšta žandikaulio linija ir išpuoselėtas skruostas. Žandikaulio riebalai iš tikrųjų suteikia jaunatviškesnę išvaizdą, todėl operacija neapsieina be prieštaravimų, nes kai kuriems gali kilti klausimas, kodėl garsenybės renkasi operaciją, dėl kurios jos atrodo senesnės nei savo metų.

SKAITYTI DAUGIAU: Kas yra žandikaulio riebalų šalinimas? Viskas, ką reikia žinoti apie plastinės chirurgijos tendenciją, kuri bus didelė 2023 m.

Ką sako ekspertai?

"Riebalų pašalinimas iš veido gali senstinti veidą, Niujorko plastikos chirurgas dr. Staffordas Broumandas sakė „The Post“. Senstant oda tampa laisvesnė, atsiranda defliacija ir odos kolageno kokybės pokyčiai, taip pat oda nuslūgsta ir netenka apimties. Plastikos chirurgas daktaras Ira Savetsky spėliojo, kodėl pastaruoju metu labai išaugo operacijos populiarumas, ir „The Daily Beast“ sakė: Priežastis, kodėl žandikaulio riebalų pagalvėlių šalinimas toks populiarus, yra ta, kad žandikaulio linija tapo tikrai populiari. Visi nori nuplėštos žandikaulio linijos, tai šiais laikais sako vaikai."

Kokias kitas kosmetines procedūras atliko Lea Michele?

Nors aktorė nieko neprisipažino, gerbėjai įsitikinę, kad tariama žandikaulio riebalų šalinimo operacija nėra vienintelis dalykas, kurį ji galėjo padaryti. „Instagram“ paskyra @problematicfame palygino Lea nuotraukas nuo 2023 m. iki 2023 m., o skirtumas yra gana stulbinantis!

Du pagrindiniai skirtumai, neskaitant tariamo žandikaulio riebalų pašalinimo, yra jos nosis ir lūpos, pastarosios sulaukė daug dėmesio naujausiame Lea įraše. Naujausiose nuotraukose Lea nosis yra daug plonesnė, o galiukas labiau pakeltas, o jos lūpos neabejotinai putlesnės, o viršutinė lūpa atrodė beveik tokio pat dydžio kaip apatinė 2023 m. nuotraukose, o ji buvo daug plonesnė. nei apačioje senesnėse nuotraukose.

Kategorija: