Geriausia makiažo dalis yra ta, kad jis gali būti visiškai eksperimentinis. Nesvarbu, ar norite atrodyti visiškai prabangiai, minimalistiškai, ar net kelerius metus nusiskusti savo veidą, kaip atrodysite pasauliui, priklauso tik nuo jūsų. Viskas priklauso nuo to, kaip jaustis ir atrodyti geriausiai!

Tiesą sakant, kontūravimas yra puiki makiažo technika, leidžianti apibrėžti, sustiprinti ir padailinti natūralią veido ar kitų kūno dalių struktūrą (kai kurie žmonės netgi naudoja kontūravimą, kad dekoltė atrodytų didesnė!). „L’Officiel“ teigimu, kontūravimas pirmą kartą buvo išrastas Elžbietos epochoje ir modernus tapo „drag karalienės“, o vėliau Kardashians atnešė mases.Veido pridėjimas šešėlių ir matmenų gali padėti sustiprinti natūraliai gražią kaulų struktūrą, paryškinant skruostikaulius ir išretinant žandikaulio liniją. Kontūravimas gali pakeisti jūsų veidą į geresnę pusę, nukreipdamas dėmesį nuo senėjimo požymių ir išryškindamas geriausias jūsų savybes. Kalbėjomės su licencijuota makiažo meistre Theresa Novicky, kuri davė keletą patarimų, kaip kontūruoti, kad atrodytume jaunesni. Sužinokite daugiau žemiau!

Shutterstock

Kaip kontūruoti veidą

"Kalbant apie kontūravimą, norite įsitikinti, kad turite tinkamą kontūrą, kuris puikiai atrodytų pagal jūsų odos tipą ir toną. Novicky paaiškina, aš tikrai rekomenduoju kreminį kontūrą, nes jis daug natūralesnis, jei norite naudoti mažiausią pudros kiekį brandžiai odai. Be to, norite 2–3 atspalviais tamsesni nei jūsų pagrindas. Jūs nenorite per daug tamsėti. Pastebėta!"

"Kontūravimas iš pradžių gali būti bauginantis, tačiau Novciky turi keletą patarimų, kaip pradėti.Jūs norite kontūruoti savo veidą taip, kad jis pakylėtų. Tai galite padaryti padėdami kontūrą šiek tiek aukščiau ir šiek tiek po skruostikauliu, – tęsia ji. Tai pakels jūsų veidą. Taip pat šiek tiek aukščiau žandikaulio linijos, kad pakeltumėte ir tą sritį. Su brandžia oda mažiau yra daugiau. Taigi pradėkite tikrai lengvai ir pridėkite daugiau, jei reikia. Kontūruojant ypač svarbu naudoti kampuotą šepetėlį, nes jis sukurtas taip, kad pudra teptų kampu. Tokiu būdu galite dramatiškai pakelti ir tobulinti savo skruostikaulius."

Shutterstock

Kontūravimo technikos moterys, vyresnės nei 40 metų, turėtų vengti

"Teisingai naudojant, kontūravimas gali atimti veidą daugelį metų! Tačiau kaip ir dėl tinkamų kontūravimo gudrybių galite atrodyti jaunesni nei bet kada anksčiau, taip ir netinkamos makiažo gudrybės gali akimirksniu pasenti. Moterims, vyresnėms nei 40 metų, Novicky sako: Venkite pudros kontūrų ir bronzerio kaip kontūro.(Pudra nusėda į smulkias linijas ir raukšles, o bronzantas tiesiog netinkamas kontūravimui apskritai. Siūlyčiau minimaliai naudoti makiažą ir nekopijuoti jokių kontūrų tendencijų socialiniuose tinkluose, kuriems 21 metai. Tai, kas 20 metų moteriai gali atrodyti elegantiškai, 40 metų moteriai gali atrodyti senstanti."

"Jei jums daugiau nei 40 metų, turite pakelti veidą viską išryškindami ir naudodami mažiau makiažo, – tęsia ji. Atminkite, kad šviesesni atspalviai traukiasi į priekį, o tamsesnis kontūras – atgal. Tokiu būdu jūs tikrai galite patobulinti ir patobulinti savo gražią natūralią veido struktūrą."

Apskritai, nors tai gali atrodyti kaip magija, kontūravimas nebūtinai turi būti toks sunkus – tereikia kelių patarimų ir gudrybių, kremo ir fiksuojančios pudros, ir jūs jau kelerius metus atrodysite jaunesni. !

Kategorija: