Ne paslaptis, kad Meghan Markle yra nesenstantis, elegantiškas ir be vargo prašmatnus stilius ir, kaip matyti iš Netflix dokumentinių filmų Harry ir Meghan , ji yra tokia pat stilinga, kai ilsisi namuose su savo šeima, kaip ir ant raudonojo kilimo. .

Vienoje Sasekso kunigaikščio ir hercogienės serijos serijoje 41 metų Markle matoma vilkinti juodą šukuotą maudymosi kostiumėlį, kurį erelio akių gerbėjai pažymėjo, kad tai aukštosios mados prekės ženklas Marysia.

Būdama dieną paplūdimyje su vyru princu Harry, Markle mėgavosi Kalifornijos saule stulbinančiame, išlenktame gabale, kurį suporavo su juodais Valentino akiniais nuo saulės ir šiaudine skrybėle, vienu mėgstamiausių aksesuarų.

Meghan Markle paplūdimyje su princu Hariu pasipuošė Retro šukute.

Markle maudymosi kostiumėlis laikomas „+ NET SUSTAIN Palm Springs Reversible Scalloped Recycled Seersucker Swimsuit“, kurio mažmeninė kaina yra 398 USD ir kurį pagamino Lenkijoje gimusi ir Niujorke gyvenanti dizainerė Maria Dobrzanska Reeves.

Šis mielas gabalas pasižymi storais juodais dirželiais ir iškirptomis detalėmis išilgai kvadratinės iškirptės ir klubų šonuose išilgai apačios. Scenoje, kurioje gerbėjai gali pamatyti Markle maudymosi kostiumėlį, ji ne tik demonstruoja savo spindinčią veido spalvą greitame vaizdo įraše, bet ir pavaizduoja 38 metų Harį, kuris vilki b altus marškinius ir maudymosi kelnaites ir atrodo atsipalaidavęs.

Princas Harry ruošiasi išleisti atsiminimų knygą kitą savaitę

Ilgai laukti Hario memuarai „Spare“ pasieks lentynas sausio 10 d., o buvusio vyresniojo dirbančio karališkojo asmens 60 minučių interviu su Andersonu Cooperiu CBS bus rodomas šį sekmadienį, prieš dvi dienas.

Pirmojo JAV televizijos interviu, skirto Spare'ui reklamuoti, anonse Haris, regis, atviravo apie tai, kad karališkoji šeima nesugebėjo atsakyti į nesibaigiančius melagingus pasakojimus apie jį ir jo žmoną, sakydamas Cooperiui, kad iš esmės „tyla yra išdavystė


CBS išleistuose klipuose Sasekso kunigaikštis taip pat sakė, kad norėjo, kad jo ir Markle gyvenimas būtų kuo privatesnis, kaip ir likusi karališkoji šeima, tačiau jautėsi priverstas eiti į viešumą ir pasakyti savo pusę istorija dėl to, kad apie jį ir jo žmoną „nutekėjo“ daugybė neigiamų istorijų.

„Kiekvieną kartą, kai bandžiau tai daryti privačiai, buvo rengiami informaciniai pranešimai, nutekėjimai ir pasakojimai prieš mane ir mano žmoną“, – sakė jis Cooperiui. „Žinote, šeimos šūkis yra „Niekada nesiskųsk, niekada neaiškink“, bet tai tik šūkis“, – tęsė jis, prieš užsimindamas, kad daugelis istorijų apie jį ir Markle iš tikrųjų kilo iš pačios karališkosios šeimos.

Numatomas, viską pasakantis interviu taip pat galės būti transliuojamas per Paramount+. Leidėjas „Penguin Random House“ anksčiau teigė, kad „Spare“ bus Hario apmąstymas apie ištvermingą sielvartą po motinos mirties viešumoje, įsimylėjimą Markle per audringus britų spaudos išpuolius ir gydymą.

Kategorija: