Per pastaruosius 12 mėnesių matėme tikrai žandikaulių žurnalų viršelius; nuo Kim Kardashian, kuri balino antakius ir viską apnuogino Interviu rugsėjo mėnesio numeryje, Jennifer Aniston, kuri pasirūpino, kad paskutinis spausdintas Allure numeris pasibaigtų su trenksmu, kvapą gniaužiančių viršelių netrūko!

Seksualiausi 2023 m. žurnalo viršeliai

Jei 2023-ieji mums suteiks tik pusę seksualių žurnalų viršelių, kuriuos mums suteikė 2023-ieji, būsime labai labai laimingi! Pažvelkite į keletą seksualiausių žurnalų viršelių iš paskutinių 12 mėnesių žemiau.

Kim Kardashian, 2023 m. rugsėjo mėn. interviu

Rugsėjo mėnesio numeris yra svarbiausias metų numeris, todėl puikiai suprantame, kodėl Interviu paprašė Kim Kardashian pozuoti viršeliui! 42 metų Skims įkūrėjo viršelis buvo ikoniškas dėl daugybės priežasčių, įskaitant pabalusius antakius ir apnuogintą derriuką!

SKAITYTI DAUGIAU: Kim Kardashian dvelkia praktiškai permatomu b altu bikiniu

Jennifer Aniston, Allure, 2023 m. lapkričio mėn.

Praėjusių metų lapkritį išspausdinusi paskutinį numerį „Allure“ užtikrino, kad jis išėjo su trenksmu, ne tik apsivilkdamas Jennifer Aniston su maža juoda „Chanel“ liemenėlė viršeliu ir užpildydama redakciją tokiomis pat seksualiomis nuotraukomis, bet ir taip pat duodamas mums vieną iš žiauriausių iki šiol jos interviu. „Draugų alum“, 53 m., išliejo širdį dėl pridedamo interviu ir pirmą kartą atvirai papasakojo apie savo vaisingumo kovą.

Nicole Kidman, Vanity Fair 2023 m. vasario mėn.

55 metų „Nine Perfect Strangers“ aktorė sužavėjo visus, kai išleido 28-ąjį kasmetinį „Vanity Fair“ Holivudo numerį, kurio 2023 m. pavasario kolekcijoje pasirodė labai populiarus mažo aukščio mini sijonas „Miu Miu“ ir „crop top“ derinys. Mus visada žavi jos figūra, bet tai buvo kito lygmens!

Zendaya, Vogue Italia 2023 m. liepos mėn.

26 metų „Euphoria“ žvaigždė niekada neužgniaužia kvapo su savo raudonuoju kilimu ir žurnalų viršeliais, ir ji, kaip buvo galima nuspėti, nusižudė ant „Vogue Italia“ viršelio! „Emmy“ laureatė apstulbino prabangia 2023 m. „Valentino pavasario“ aukštosios mados suknele su itin gilia iškirpte, kurią papildė „Bulgari“ smaragdinis karoliai „Romos širdis“ iš 2023 m. „Eden: The Garden Of Wonders“ aukštos papuošalų kolekcijos.

SKAITYTI DAUGIAU: Zendaya Smolders On The Beach Holivudo mėgstamiausioje Risqué Cardigan tendencijoje

Christina Aguilera, Elle Mexico, 2023 m. vasario mėn.

42 metų dainos „Pa' Mis Muchachas“ dainininkė sukrėtė Terrence'o Zhou avangardinę suknelę juodai b altame 2023 m. vasario mėn. Elle Mexico numerio viršelyje, o atvaizdas mūsų svetainėje buvo išnuomotas nemokamai. mintyse nuo tada! Dramatiškos juodos operinės pirštinės ir akinantis Bulgari karoliai puikiai papildė baliono formos suknelę!

Gwen Stefani, Vogue Čekoslovakija, 2023 m. spalio mėn.

Visada galime pasikliauti, kad 53 metų „Voice“ trenerė įneš wow faktoriaus ir dramatiškumo į bet kurio žurnalo viršelį, o spalio mėnesio Vogue Čekoslovakia viršelyje ji nenuvylė dėl savo Barbiecore Versace korseto, kuris ji kartu su savo tinklinėmis pėdkelnėmis ir gausybe auksinių papuošalų.

SKAITYTI DAUGIAU: Mes neatsigavome nuo zebra print Bustier ir mikro šortų derinio, kurį Gwen Stefani dėvėjo per NYE Las Vegaso pasirodymą

Olivia Wilde, „Vogue“, 2023 m. sausio mėn.

Pastarieji 12 mėnesių 38 metų „Don't Worry Darling“ režisierei buvo labai stulbinantys kalneliai, tačiau vienas dalykas, kuriuo visada galime pasikliauti, yra jos sugebėjimas stulbinančiai atrodyti ant žurnalų viršelių ir raudonų kilimų. ! Olivia metus pradėjo itin stilingai dėl savo prašmatnaus ir visiškai seksualaus „Vogue“ viršelio, kurį objektyvavo Annie Leibovitz. Ji dėvėjo Michael Kors Collection liemenėlės viršų, sijoną ir diržą.Redakcija taip pat buvo tokia pat seksuali – jos neoninės Gucci apyrankės ir prie jos derančios sijono derinys vis dar liko viena iš mūsų mėgstamiausių metų įvaizdžių!

Kategorija: