Įsivaizduokite: ką tik baigėte intensyvią treniruotę. Jūsų širdis plaka, kakta prakaituoja ir dabar esate pasiruošę ką nors valgyti. Žudiška treniruotė taip pat gali sukelti žudikų apetitą. Tačiau jei jūsų tikslas yra numesti svorio, svarbu išmintingai pasirinkti maistą po treniruotės ar užkandžius. Tiesą sakant, maitindami savo kūną tinkamu maistu po treniruotės, jūsų pastangos numesti svorį netgi gali pakilti į kitą lygį, nes padidės jūsų energija, greičiau atsigautumėte ir sudegintumėte daugiau kalorijų.

Taigi, ką geriausia valgyti po treniruotės, kad sudegintumėte daugiau kalorijų? Norėdami gauti ekspertų patvirtintą rekomendaciją, kalbėjomės su sertifikuota svorio metimo trenere Joanna Wen, Spices & Greens įkūrėja.Ji mums pasakė, kad jos pasirinkimas yra maitinantis, daug b altymų turintis kokteilis. Sužinokite daugiau apie tai, kodėl kokteilis (pvz., vienas iš šių receptų!) yra puikus pasirinkimas po treniruotės!

SKAITYTI DAUGIAU:

Treneriai sutaria: tai yra geriausi pratimai visam kūnui tonizuoti

Dietologė mums papasakos, kaip sekti svorio metimo pažangą per šventes

4 rytiniai vitaminai, kuriuos 2023 m. turėtų vartoti visi vyresni nei 40 metų žmonės, norėdami numesti svorio

Sergate nuo traškučių? Tai yra veiksmingiausios pilvo treniruotės, pasak asmeninio trenerio

Shutterstock

Daug b altymų turintis kokteilis

"Po treniruotės išgerti kokteilį, kuriame gausu daug b altymų turinčių maistingų ingredientų, gali būti veiksmingas būdas padėti organizmui atsigauti ir sudeginti daugiau kalorijų. Wen teigimu, papildydami savo kūną tinkamu maistu, galite gauti energijos tęsti veiklą, padėti raumenims atsigauti ir sudeginti kalorijas.O kokteilis yra vienas patogus ir maistingas būdas tai padaryti, nes, kaip pažymi ji, „jie greitai ir lengvai pagaminami, kartu aprūpinant pagrindines maistines medžiagas, padedančias jūsų organizmui atsigauti po įtemptos veiklos“."

B altymai ypač svarbūs raumenų atsistatymui ir atstatymui po treniruotės. Tai gali padėti sumažinti raumenų pažeidimus ir uždegimą bei skatinti raumenų augimą. Į savo kokteilį įtraukę b altymų š altinį, pvz., graikišką jogurtą ar riešutų sviestą, galite palaikyti organizmo atsigavimo procesą ir galbūt sudeginti kalorijas.

Vaisiai ir daržovės taip pat puikiai papildo kokteilį po treniruotės. Juose yra būtinų vitaminų, mineralų ir antioksidantų, kurie gali padėti padidinti jūsų energijos lygį ir palaikyti bendrą sveikatą. Pavyzdžiui, avokadas yra geras sveikų riebalų ir skaidulų š altinis, o špinatuose gausu geležies ir kitų maistinių medžiagų. Jei į savo kokteilį pridėsite šių ingredientų, galite maksimaliai padidinti treniruotės kalorijų deginimo naudą.„Jūs gaunate papildomą vitaminų ir antioksidantų kiekį, kad visą dieną išlaikytumėte energijos lygį“, - sako Wen. Rezultatas!

Shutterstock

Be b altymų, vaisių ir daržovių, į savo kokteilį taip pat galite įtraukti natūralių saldiklių, pvz., bananų ar medaus, kad suteiktumėte skonį ir saldumą be pridėtinio cukraus ir dirbtinių saldiklių kalorijų. Tai gali padėti palaikyti jūsų pastangas deginti kalorijas ir išlaikyti jūsų energijos lygį visą dieną.

Žinoma, nors daug b altymų turintis kokteilis gali būti veiksmingas būdas padidinti kalorijų deginimą po treniruotės, taip pat svarbu atminti, kad tai tik viena sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo dalis. „Kiti patarimai, kaip sudeginti daugiau kalorijų, yra gerti daug vandens, kokybiškai išsimiegoti, gauti natūralios šviesos dienos metu, sumažinti streso lygį ir išlikti aktyviam vaikštant ar lipant laiptais“, – sako Wen.„Šių įpročių įtraukimas į savo gyvenimo būdą gali padėti maksimaliai padidinti kalorijų deginimo naudą po treniruotės!“

Kategorija: