Po sėkmingų ir daug žiūrimų „Netflix“ dokumentinių filmų „Harry & Meghan“ daugelis gerbėjų skaičiuoja dienas, kol sausio 10 d. bus išleistas ilgai lauktas princo Harry memuaras „Spare“.

Pasak anoniminio viešai neatskleisto š altinio, kuris tariamai kalbėjosi su Ok! Žurnalas, Meghan Markle artimiausiu metu gali parašyti ir išleisti savo atsiminimų knygą. Štai ką mes žinome iki šiol:

Kur Meghan Markle stovi rašant viską pasakojančius memuarus prieš išleisdama Harry's „Spare“ https://t.co/MwziOuwDUL

- ELLE Magazine (JAV) (@ELLEmagazine) 2023 m. sausio 4 d.

Insider Š altinis tariamai sako gerai! Žurnalas, kuriame Markle turi savo prisiminimų planų

Kaip matyti šešiose Harry ir Meghan serijose, Sasekso hercogas ir kunigaikštienė turi daug istorijų, susijusių su savo, kaip karališkosios šeimos narių, praeitimi – tiek atskirai, tiek kaip pora –, kuriomis jie išreiškė norą pasidalinti.

Tai, kaip erzino 38 metų princas Harry, bus jo būsimų memuarų tema. Kaip pranešė Ok! , viešai neatskleistas š altinis pranešė, kad Haris galėjo įkvėpti 41 m. Markle sukurti knygą.

Prieš princo Harry atsiminimų knygą Spare, Meghan Markle galbūt galvoja parašyti savo. https://t.co/JxiQ1y3yT2

- SheKnows (@SheKnows) 2023 m. gruodžio 30 d.

„(Markle) svarsto galimybę atvirai kalbėti apie savo laiką, praleistą karališkajame dėmesio centre, ir ketina sukurti savo atsiminimų knygą“, – tariamai sakė š altinis ir pridūrė: „Ji visiškai ketina parašyti šią knygą ir nepalikti jokio akmens. neapverstas.“

Karališkieji ekspertai taip pat mano, kad „dramatiškos akimirkos“ buvo sulaikytos nuo pasirodymo kaip „(Hario) knygos turinys“, kaip pranešė „The Sun“, o tai gali reikšti, kad gali būti ir kitos informacijos, kurią Markle norėtų pasidalinti. savo projekte. Tačiau šie gandai apie Markle užrašytus memuarus dar turi būti oficialiai patvirtinti arba paneigti.

Ką dar žinome apie atsargines dalis?

Labai lauktas princo Harry 60 minučių interviu su Andersonu Cooperiu bus rodomas šį sekmadienį, sausio 8 d., ir, kaip matyti iš peržiūros klipų, dviejų vaikų tėvas plačiau papasakos apie savo gyvenimo įvykius, kurie įkvėpė Spare'ą.

Naujame anonse, išleistame prieš interviu su CNN laidos vedėju, Haris Cooperiui pareiškė, kad neįsivaizduoja sugrįžimo į ankstesnį vaidmenį karališkojoje šeimoje. „Ar galite pamatyti dieną, kai grįžtumėte kaip nuolatinis karališkosios šeimos narys? 55 metų Cooperis paklausė Harry klipe, kurį „Twitter“ pasidalino 60 minučių.

„Ne“, – atsakė princas Harry. Balso įrašas taip pat sakė, kad „atskleidžiantis“ specialusis serialas bus rodomas šį savaitgalį per CBS ir galės būti transliuojamas per „Paramount+“. Princo Harry pokalbis su Cooper yra pirmasis jo oficialus JAV televizijos interviu, skirtas aptarti Spare. Harry interviu su laidos „Anderson Cooper 360“ vedėju yra vienas iš dviejų, kurių jis dalyvavo, norėdamas reklamuoti knygą.

Leidėjas Penguin Random House anksčiau teigė, kad Spare'as bus Hario apmąstymas apie ištvermingą sielvartą po motinos mirties viešumoje, įsimylėjimą Markle per audringus britų spaudos išpuolius ir gydymą.

Kategorija: