Miley Cyrus pamalonino gerbėjus dar vienu stilingu, linksmu ir nepamirštamu NYE pasirodymu! „Plastic Hearts“ hitų kūrėja (30 m.) padėjo skambėti 2023 m., kai siūbavo švelnią, švelnią mini suknelę, kuri išryškino jos neįtikėtinus išlinkimus ir tonizuotą figūrą.

Nors kai kurie jos drabužiai bijojome per jos specialųjį NBC Naujųjų metų renginį, ši auksinė, tviskanti suknelė buvo pati mėgstamiausia. Cyrus taip pat puikavosi savo įspūdingu vokaliniu diapazonu, gyvai atlikdama daugybę savo hitų, taip pat garsių svečių, tokių kaip Dolly Parton, Paris Hilton, David Byrne ir Swae Lee, dainas.

Miley Cyrus per NYE specialųjį renginį puikuojasi epiškais kreivais, vilkėdama karštą auksinę suknelę

Grammy nominanto vieno peties, krištolais puoštas, karoliukais puoštas kutais gabalas yra vintažinis Bob Mackie gaminys. Išskirtinė suknelė yra originalus, rankomis pieštas, šilkinis drabužis, išryškinantis ne tik dailintą Cyrus kūną, bet ir jos meilę akinančiai, drąsiai madai.

Suknelė (tiesiog iš prabangių dizainerių archyvų) yra iš 2002 m. rudens kolekcijos „To Broadway With Love“, kaip Instagram atskleidė Cyrus stilistas Bradley Kennethas ir buvo Mackie duoklė „Sweet Charity“.

Blizgėdama auksine suknele Cyrus vilkėjo savo ilgas šviesiaplaukes, per vidurį suskirstytas į elegantiškas laisvas bangas. Kalbant apie savo makiažą, „Angels Like You“ dainininkė pasirinko nesenstantį juodą katės akių kontūrą, masyvų tušą ant blakstienų, šviečiantį paryškintuvą ant aukštų skruostikaulių, rožinius skaistalus ir rausvą lūpų dažą.

Gerbėjų reakcijos

Nenuostabu, kad ši išvaizda taip pat buvo populiari tarp daugelio „Wrecking Ball“ gerbėjų ir 192 mln. „Instagram“ sekėjų. Cyrus paviešino savo nuotrauką, kurioje ji scenoje su auksine suknele, ir surinko milijonus mygtukų „patinka“ bei tūkstančius gerbėjų komentarų.

„Puikus af“, vienas naudotojas parašė, o kitas sušuko „Mikelandželo išraižytas kūnas“, o kiti apibendrino savo (ir mūsų) mintis širdelės akimis, raudonomis širdelėmis ir ugnies jaustukais. Pasidalijusi vaizdo įrašu apie savo pasirodymą scenoje su Swae Lee, Cyrus taip pat sulaukė komentarų, susijusių su 2023 m. daina „Party Up The Street“, jos ir reperio „nepakankamai įvertinta bopu“.

„Kaip reikia šios naujos versijos“, vienas gerbėjas pakomentavo, o kitas pridūrė: „Mums patiko ŠI VERSIJA“. (Mums taip pat!)

Kategorija: