Gruodžio 16 d. Janet Jackson (56 m.) pasirodė pusryčių laidoje ir kalbėjosi su Savannah Guthrie, taip pat su Sheinelle Jones, Craig Melvin, Hoda Kotb, Dylan Dreyer ir Carson Daly. Tačiau Savannah ir jos bendražygiai buvo kritikuojami dėl to, kaip laidoje elgėsi su dainininke ir dainų kūrėja. Dėl tam tikrų priežasčių Janet per pokalbį buvo priversta atsistoti, o vedėjai visi sėdėjo ant kėdžių.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Savannah Guthrie (@savannahguthrie)

Gerbėjai k altina Savannah Guthrie smerkiant Janet Jackson šiandienos laidoje

Nepaisant keistų sėdimų vietų, 51 metų Savannah vėliau pasidalijo keletu TODAY laidų vedėjų nuotraukų su Janet ir tiesiog įrašo antraštę: „Ponia Džekson! Deja, jos pasekėjai nebuvo sužavėti. Daugelis buvo sumišę, kodėl Janet stovėjo visą interviu, o vedėjai visi susėdo.

Komentuodamas įrašą vienas asmuo pažymėjo: „Norėčiau, kad būtum pasiūlęs jai vietą. Ji net pasižiūrėjo už savęs, ar jai nebuvo atvežta. Labai keista priversti ją stovėti. Kitas tiesiog paklausė: „Kodėl nedavei jai vietos? o kitas pasakė: „Kodėl ji taip ilgai stovėjo? Tai buvo vienas dalykas, kuris mane pribloškė.“ Ketvirtas žmogus net pakomentavo: „Nėra vietos. Tai buvo tarsi nepatogus interviu su ja, nes ji stovi, o jūs visi sėdėjote“, o kitas supyko: „Kaip blogai jie jai nepasiūlė net kėdės, o jų galvos pastaruoju metu yra debesyse.“ Kažkas dar susimąstė: „Kodėl jai nebuvo kėdės? Gal ji nenorėjo sėdėti? O kitas žmogus paminėjo: „Ar niekas nerado jai kėdės? Ir Sheinelle tarsi užgrobė visą segmentą ir sukūrė apie ją. Taip!

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Janet Jackson (@janetjackson)

Sheinelle, 44 m., tikrai pasidalijo išskirtine akimirka su Janet pasirodydama laidoje TODAY. Bendra laidų vedėja ir trijų vaikų mama yra tokia superfane, kad net pasipuošė Dženete per TODAY 2023 m. Helovino šventę (ir kartu su šokėjais atliko „Rhythm Nation“!). Janet padėkojo Sheinelle už šią duoklę įrašyta vaizdo žinute: „Ei, Sheinelle, labai ačiū, kad šiais metais galvoji apie mane ir „Rhythm Nation“. Žmogau, negaliu patikėti, kad nuo to albumo išleidimo praėjo 30 metų, bet aš labai džiaugiuosi, kad vis dar mėgaujiesi juo. Tačiau per naujausią Janet pasirodymą TODAY šou klipas buvo parodytas dar kartą ir Janet galiausiai pakvietė Sheinelle į būsimą turą!

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Sheinelle Jones (@sheinelle_o)

"Norėčiau, kad prisijungtumėte prie manęs (scenoje)", - sakė Džeksonas Sheinelle. "Tu turėtum." Sheinelle ryškiai nusišypsojo, kai jos bendražygiai išreiškė šoką sulaukę kvietimo. "Palauk, ką ji ką tik pasakė?!" sakė bendradarbis Hoda. Ir: „Sheinelle, priimk tai sekundei“, – padrąsino laidos vedėjas Dylanas Dreyeris. Atrodė, kad Sheinelle buvo šokiruota!

Janet patvirtino, kokia ji rimta: „Taip, nes aš ieškau žmogaus, kuris užliptų ant scenos ir sušoktų su manimi dainą ar dvi. Sheinelle skyrė šiek tiek laiko, kad papasakotų Jacksonui, kokia ji įtakinga jos ir kitų moterų asmeniniam tobulėjimui.

Janet atsakė tiesiai šviesiai: „Aš rimtai norėjau, kad tu ateisi į sceną. Tada ji pakvietė prie savo turo auditorijos prisijungti ir likusius TODAY šeimos narius: Hodą, Dylaną, Craigą Melviną, Savannah Guthrie ir Carsoną Daly. „Aš ten būsiu“, – sakė Sheinelle, turėdama omenyje naujausią Džeksono turą.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Savannah Guthrie (@savannahguthrie)

Savannah Guthrie atšventė savo 51-ąjį gimtadienį su širdžiai miela Hodos žinute

Gruodžio 27 d. TODAY bendraautorė atšventė 51-ąjį gimtadienį! Ji leido laiką su šeima ir sulaukė šiltų linkėjimų iš Hodos Kotb. „Šiandien švenčiame jus @savannahguthrie!! Na šiandien ir kiekvieną dieną! Su gimtadieniu mieloji!" Hoda rašė „Instagram“. Nuotraukoje pavaizduotos dvi moterys prie savo TODAY darbo stalo, Savannah plačiai besišypsanti ir iškėlusi ranką į orą.

Hoda ir Savannah daugelį metų buvo artimi bendradarbiai ir draugai. 2023 m. jos pateko į istoriją kaip pirmoji moterų pora, prisidėjusi prie šou TODAY. Nuo tada jų santykiai sustiprėjo. Gegužės mėnesį Hoda ir Savannah apmąstė savo draugystę ir susijaudino. Savannah sakė: „Nuostabu turėti moterišką partnerystę, bet man, kad turiu šią draugę, linksmintoją ir partnerę, aš tikrai tai jaučiu iš jos, ir tikiuosi, kad mes tuo pasidalinsime.Tai neįtikėtina. Aš visada sakau: „Laikysiu už rankų, užsimerksiu ir eisiu bet kur su tavimi“. Kaip miela!

Kategorija: