Dua Lipa įrodė, kad ji yra tokia pat didelė „Netflix“ naujojo „Addams Family“ grupės gerbėja, kaip ir mes visi! „Levituojantį“ hitų kūrėją (27 m.) neseniai nufotografavo paparacai, kai išvyko į Londoną ir svirduliavo niūria išvaizda, aiškiai pagerbiant hitų šou, trečiadienį.

Grammy laureatė apsivilko grafinį marškinėlį, papuoštą tradiciniu Addams Fam logotipu, naudotu 90-ųjų filmų serijoje, ir pridėjo smeigtukų juostelės dydžio juodą švarką, tamsiai skalbtus glaustus pilkus džinsus, o puošnų puošmeną papildė klasikinė pora Dr. Martens juodų batų.

Dua Lipa apkabino „trečiadienio“ šerdį su „Addams Family“ grafiniu marškiniu – pirmadienį Lipa Londono mieste pasirodė vilkėdama „grunge-meets“ biuro aprangą, kurią apėmė tamsiai skalbti maišyti džinsai, https ://t.co/N2Hjf2hSeeE naujienos DuaLipa pic.twitter.com/x6YWQm553k

- Ledo karalienė (@iceqeun) 2023 m. gruodžio 20 d.

Dua Lipa Rocks Grungy Addams Šeimos įkvėpta apranga Londone

Dainininkė ir stiliaus ikona „Nepradėk dabar“ savo visiškai juodą ansamblį papuošė tamsiai mėlynu pečių krepšiu ir blizgančiais sidabriniais auskarais. Lipa dėvėjo jai būdingas ilgas brunetes, per vidurį perskirtas ir palaidas banguotas.

Kalbant apie makiažą, „Naujų taisyklių“ kūrėja ieškojo subtilios išvaizdos, kad paryškintų natūraliai gražius jos bruožus, su rožiniais skaistalais, blakstienų tušu ir rausvais, ankstyvos spalvos lūpų dažais.

Dua Lipa dėvi Addams Family marškinėlius ir aptemptus džinsus https://t.co/EzvvenBQ8rEntertainmentNews pic.twitter.com/IkBYPLqwTL

- NowMyNews (@NowMyNews) 2023 m. gruodžio 22 d.

Atlikėja „One Kiss“ leido gerbėjams geriau pažvelgti į jos grafinį marškinėlį savo „Instagram Story“ paskyroje su vaizdo įrašu, kuris puikavosi veidrodyje su prierašu „mano mėgstamiausias teeee ever“. Ji pažymėjo savo draugę Chipi Menendez ir savo pozavimo klipu pasidalino su 87,6 mln. sekėjų.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino DUA LIPA (@dualipa.wrld)

Lipa baigia savo epinį ateities nostalgijos turą

Po populiaraus pasaulinio „Future Nostalgia“ turo, kuriuo buvo pagerbtas jos 2023 m. to paties pavadinimo rekordas, Lipa daugiau laisvo laiko praleidžia gimtajame Londone (ir tuo metu mus visus stulbina nuostabia apranga!)

„Š alta širdis“ atlikėja neseniai įkėlė stilingą „Instagram“ karuselę, kurioje ji dėvi blizgančią juodą odinę striukę ir prie šlaunis besitęsiantį sijoną, kuris atidengė ilgas, stangrias kojas.Lipa paskelbė 9 nuotraukas su monochromatine apranga, taip pat išryškindama savo neįtikėtiną figūrą su vidutinio blauzdos ilgio juodais auliniais batais.

Antraštėje ji parašė „Motomamiiiii Londressssss“ su juodos širdies jaustukais ir pažymėjo garsius draugus, tokius kaip Camila Morrone ir Rosalía. Lipos švarkas, marškiniai ir sijonas buvo iš 2023 m. pavasario Courreges kolekcijos, o jos batus sukūrė „Acne Studios“.

(Mes, kaip ir daugelis jos gerbėjų, pastaruoju metu akivaizdžiai negalime atsigaivinti Lipos gotikinės išvaizdos!)

Kategorija: